"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Kenwood KMX80 özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Karıştırma kabıVar
  • Karıştırma kabı boyutu5 Lt
  • Performans500 W

Barselona Mutfak Şefi KMX80 Hakkında

Kenwood Barselona Çok Renkli Çizgili kMix KMX80 Mutfak Şefi Colour Stripes Stand Mixer kMix KMX80 muhteşem çizgili dış yüzeyi, retro stili ve klasik Kenwood mutfak şefi performansıyla size stile, performansı bir arada sunuyor. Ergonomik dizaynı ve kolay oturtulabilir aparatları önden monte edilerek kullanılabilir.

Kenwood Barselona Mutfak Şefi KMX80

Kullanışlılık

5 litrelik çelik kase ve geniş kulpları ile 500W motor, farklı tipte karıştırma seçenekleri ve farklı kullanımdaki aparatlarıyla sizin en büyük yardımcınız olacaktır. 

Eşsiz istenilen hızda karıştırma özelliği sayesinde 2,5 tur dönerek hava kaybetmeden, en iyi şekilde pişirilecek malzemelerinizi karıştırır.

kMix Mutfak Şefi - KMX80

Performans

Geliştirilmiş elektronik hız kontrolü sayesinde en iyi ve yumuşal şekilde istenilen hızda sıçrama yapmadan kullanmanızı sağlar.

kMix Mutfak Şefinin güvenlik için üst bölümünü kaldırdığınızda otomatik olarak durur.

kMix yüksek kalitede, test edilmiş aksamı ve aparatlarıyla günün her zamanı ve her saati en iyi şekilde yiyeceğinizi hazırlamanıza yardımcı olur.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim