"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Sennheiser BW 900 özellikleri

Marka: Sennheiser
Model: BW-900


Ürün özellikleri:

Masanıza bağımlı kalmayın İstediğiniz yere gidin BW 900 kullandığı yeni Bluetooth Class 1 teknolojisi ile masanızdan 100 metre uzaklaşabilmenize olanak tanıyor. Nerede olduğunuz ya da ne yaptığınız hiç önemli değil. BW 900 kulaklıkları ile hiçbir telefon çağrısını kaçırmayacaksınız.
Ayrıca baz istasyonu ( ana ünitesi) sayesinde ofisten ayrılırken masa telefonunuzu cep telefonunuza yönlendirebilirsiniz..
Eller serbest kullanım imkanı ile ofisteki masanızda, kafeteryada yemek yerken ya da araba kullanırken telefon görüşmesi yapabilirsiniz.
Gün boyunca sürekli bağlantı, kesintisiz iletişim Sennheiser Communications ofis iletişiminde kablosuz özgürlüğü yeniden tanımlıyor. BW 900 ile bir iş günü boyunca kesintisiz iletişim sağlayabilirsiniz.
Birçok cihazla bağlantı BW 900'ü aynı zamanda bir bilgisayar veya PDA ile de kullanabilirsiniz. Yani kablosuz özgürlük ile sesli sohbetler veya soft telefon görüşmeleri yapabilir ya da sesli hatırlatmaları kaydedebilirsiniz. Ellerinizin serbest kalmasının size sağlayacağı tüm avantajlara sahip olabilirsiniz.
Sizin için düşünür Adaptive Intelligence teknolojisi sayesinde sizin için düşünebilen ilk kulaklık. Kullandığı DSP teknolojileri ile BW900 siz hareket halinde iken değişen dış ortamlara sürekli uyum sağlar. Dahası, Adaptive Intelligence Teknolojisi farklı gürültü seviyelerindeki ortamlarda tercih ettiğiniz ses seviyelerini hatırlar ve siz ortam değiştirdikçe bunları otomatik olarak sizin yerinize uygular. BW 900 nerede olursanız olun size anlaşılır ve yüksek kaliteli bir ses konforu sunacaktır.

BW 900, BW900 olarak da bilinir.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim