"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


2.017

Toplam 3 mağazada bulundu

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

Sesli komut özelliğiyle web browserı kullanma özelliği etkileyici bir özellik olmuş. Arama istediğiniz siteyi veya kelimeyi söylediğinizde taramayı başlatıyor. Görüntü kalitesini beğendim. Işık sızması yok ama ölü piksel testi yapmadım, bilmiyorum.…

Umut Sarıbal Umut Sarıbal Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş


TV tasarımı çok şık 107 ekran gayet iyi bunun yanında sihirli kumandasının dizaynı da çok hoş ama tek kumanda var yani sadece akıllı kumanda var. Tuşlu normal bir kumanda yok. Büyük eksik

Umut Sarıbal Umut Sarıbal Tümünü oku

En faydalı olumsuz yorum / Tasarım Kalitesi

4 iyi insanın değerlendirmesi ile %80 memnuniyet aldı.

80
%100 bu ürünü tavsiye etti.

LG 42LA660S özellikleri

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

 • USB portYok
 • BağlantılarHDMI™ Girişi

  USB 2

  RF Girişi

  AV Girişi

  Komponent Girişi (Y

  Pb

  Pr)

  Full Skart Girişi

  Dijital Ses Çıkışı (Optical)

  PC SES GIRISI

  LAN (Internet Erişimi & DLNA)

  CI Yuvası

  Kulaklık Çıkışı
 • HDMI portu3 Adet

EK ÖZELLİKLER

 • Wi-FiVar
 • Diğer ÖzelliklerTime Shift

  e-Manual

  Akıllı Enerji Tasarrufu Sistemi

  Giriş Etkitleme

  Favori Kanal Ekleme/Çıkarma

  Otomatik/Manuel Saat

  Açma/Kapama Zamanlayıcısı

  Uyku Modu

  Otomatik Kapanma

  Sihirli Kumanda

  LG Cinema 3D Gözlükleri (4)

  LG Dual Play Gözlükleri (2)
 • Web tarayıcısıVar
 • TeletextVar
 • Desteklenen medya formatlarıDivX HD

  JPEG

  JPS

  MPO
 • DLNA desteğiVar

EBATLAR VE TÜKETİM

 • Genişlik (Ayaklı)96 mm
 • Derinlik (Ayaklı)29 mm
 • Yükseklik (Ayaklı)64 mm
 • Enerji Tüketimi52 W
 • Ağırlık14 Kg

EKRAN

 • Çözünürlük1920x1080
 • Ekran Boyutu107 cm
 • HD desteğiFull HD
 • En boy oranı16:9
 • Ekran çeşidiLED
 • Ekran Yenileme Hızı400 Hz

SES

 • Desteklediği Diğer Ses FormatlarıAC3(Dolby Digital)

  EAC3

  HAAC

  AAC

  MPEG

  MP3

  PCM

  DTS
 • Dolby DigitalVar
 • DTSVar

Cinema ScreenTasarımı 

Eksiksiz ve göz alıcı bir izleme deneyimi içinkusursuz bir sadelik. 3D flimlerin keyfini çıkarmanın en iyi yolu sinemaperdesidir; sinemadayken herhangi bir çerceve veya engel yoktur ve geniş ekransizi içine çeker. Işte minimalist stil ve en son teknoloji iletasarlanmış, sinemadaki flim izleme deneyimini evinize getiren Lg' nin en iyi tvserisi. 

3D DerinlikKontrolü 

Micro Pixel Control teknolojisi televizyonunuzun ekranındaki her Led bloğu ayrı ayrı kontrol ederek, enderin, en koyu ve en doğal renklerin açığa çıkmasına olanak tanır. Sınırsızkontrast oranı sağlayarak, koyu siyah ve doğal renkleri en uygun enerjitüketimiyle sağlar. 

3D SoundZooming 

3D izleyin ve 3D duyun! 3D Sound Zooming özelliği ile3D deneyiminizi en gerçekçi şekilde yaşayabilmeniz için 3D sesler ekrandaki 3Dgörüntülerle senkronize olur. 

2D'den 3D'yeDönüştürme 

3D içerik sıkıntısına son! LG'nin geliştirilmiş dönüştürmefoksiyonu ile 2D formatındaki herhangi bir içeriği 3D derinliğinde vepürüzsüzlüğünde izleyin. 

Lg42LA660S Dual Play Özelliği 

Dual Play ile arkadaşlarınızla oyun keyfi bir üstseviyeye taşınacak. LG Cinema 3d Tv' nin Dual Play fonksiyonu ile iki kişilikoyunları, ekran bölünmeden tam ekranda oynamanın keyfini çıkarın. 

FPR 3D Panel 

LG Cinema 3D TV, eski nesil 3D TV'lere göre dahaparlak ve daha net görüntüler sunar. En büyük özelliği FPR (film PatternedRetarder) 3D paneli içermesidir. FPR 3D panel sayesinde en geniş görüşaçılarında bile titreşimsiz, bulanık olmayan ve canlı bir 3D TV izlemedeneyimi yaşarsınız. 

Sihirli Kumanda(Magic Control) 

Hareket tuşu, işaretleme ve hareketle kontrol. Kullanımı en kolay ve rahat TV kumandası işaretleme; Işaretleyin ve tıklayın!Smart TV'niz için sihirli bir uzaktan kumanda. Hareketle Konrol; KarmaşıkKomutlar için basit hareketler kullanın ve zamandan tasarruf edin Hareket tuşu;Tıpkı bilgisayar faresi kullanıyormuş gibi hareket tuşunu yukarı aşağıkaydırın. 

Smart Menü 

En basit, kolay ve kişileştirilebilir kullanıcıarayüzü Smart Menü, tasarım ve görünüm olarak geliştirilmiş, kullanımı dahabasitleştirilmiş ve kişiselleştirme seçenekleri arttırılmıştır. 

Lg42LA660S Full Hd Led Tv 

LED Plus teknolojisine sahip LG televizyonları, ekranın o anda kullanılmayan kısımları - örneğin karanlık bir sahne -arkasındaki LED lambaları kısarak daha derin siyahlara, dolayısıyla klasik Lcd/Led televizyonlaragöre daha yüksek kontrast oranlarına erişir. 

Micro PixelControl 

Micro Pixel Control teknolojisi televizyonunuzunekranındaki her LED bloğu ayrı ayrı kontrol ederek, en derin, en koyu ve endoğal renklerin açığa çıkmasını olanak tanır. Sınırsız kontrast oranısağlayarak, koyu siyah ve doğal renkleri en uygun enerji tüketimiyle sağlar. 

ResolutionUpscaler 

H arici diskten ya da Smart TV menüsü üzerindenYoutube'dan bir içerik izlerken görüntü kalitesi istediğiniz gibi netolmayabilir. Çünkü bu içeriğin çözünürlüğü yeterli değildir. Orijinal içeriğinçözünürlüğünü artıran Resolution Upscaler özelliği ile herhangi bir içeriğidaha yüksek çözünürlükte ve daha net izleyebilirsiniz. 

Smart Share 

Dijital kamera, cep telefonu, tablet ve PC gibidijital cihazlarınızda yüklü içeriklere kablosuz olarak bağlanın ve onlarısadece tek bir tıklama ile evinizdeki en büyük ekrana taşıyın. LG Smart TV'ninSmart Share özelliği ile evinizi karmaşık kablo bağlantılarından kurtarın. 

Social Center 

TV izlerken aynı anda sosyal ağlara da gözatın. LG ileSosyal TV deneyimi şimdi başlıyor. Tıpkı bir akıllı telefon gibi, Lg Smart Tv, televizyon izlerken aynı anda arkadaşlarınızla Facebook ve Twitter üzerindeniletişim kurabileceğiniz yepyeni Social Center uygulamasını içerir. 

AKILLI ENERJITASARRUFU 

Akıllı Enerji Tasarrufu teknolojisi , televizyonunuzun parlaklığını kontrol ederek enerji tüketimini azaltır vebu sayede elektrik faturanızı azaltır. Hatta Screen-Off fonksiyonu ile müzikdinlerken ekranı tamamen kapatabilirsiniz. 

42 LA 660 S, 42 LA660S, 42LA660 S olarak da bilinir.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim