"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Seagate Freeagent Goflex 1TB STAC1000202 özellikleri

Marka: Seagate
Model: Freeagent Goflex 1TB STAC1000202


Ürün özellikleri:

Güvenli, emniyetli, kullanımı kolay
GoFlex Desk ile içeriğinizi yedeklemek, emniyete almak ve erişmek çok kolay. Verilerinizin otomatik ve sürekli olarak yedeklenmesini sağlar. Güçlü şifreleme yazılımıyla yedek dosyalarınızı emniyete alır ve gizliliğinizi korur. Kolay yedekleme programları yönetimi, dosya şifreleme ve disk istatistiklerini görüntülemek için, Seagate® Gösterge Paneli yönetim aracını içerir. Aydınlatmalı kapasite göstergesi içeren GoFlex Desk USB 3.0 masaüstü adaptörünü içerir. Tüm masaüstü medyalarına uygun dikey veya yatay yönelim özelliği sunar.

PC ve Mac® bilgisayarlar arasında değişerek çalışabilir
Bilgisayarınız ister PC, ister Mac® olsun, isterseniz ikisi arasında gidip geliyor olun - yeniden biçimlendirmenize gerek kalmadan dosyalarınıza aynı taşınabilir sabit diskten erişebilir ve kaydedebilirsiniz. Mac için yedekleme yazılımını veya Time Machine® yazılımını kullanmak için tekrar HFS+ olarak biçimlendirilmesi gerekir.

Dünyanın en yükseltilebilir masaüstü sabit diski
GoFlex Desk harici disk, daha yüksek aktarım hızlarına yükseltmenizi ve deneyiminizi dijital yaşama uyacak şekilde özelleştirmenizi sağlar. USB 3.0 kablosu, geriye dönük olarak USB 2.0 arabirimleriyle uyumludur, dolayısıyla herhangi bir PC'den dosyalarınıza erişebilirsiniz.

Sistem gereksinimleri
Windows® 7, Windows Vista®, Windows® XP (32 bitlik ve 64 bitlik) işletim sistemi veya Mac OS X 10.4.6 Tiger veya üstü, 10.5 Leopard veya 10.6 Snow Leopard (32 bitlik çekirdek).

USB 2.0 veya 3.0 bağlantı noktası
USB 3.0 arabirimi için: SuperSpeed USB 3.0 bağlantı noktası (USB 3.0 aktarım hızları veya USB 2.0 aktarım hızlarında USB 2.0 bağlantı noktaları ile geriye doğru uyum için gereklidir).

Freeagent Goflex 1 TB STAC 1000202, FreeagentGoflex1TBSTAC1000202, Freeagent Goflex 1TB STAC 1000202 olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim