"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Sony Sf64ux 64gb Sdhc özellikleri

Özellikler
UHS Hız Sınıfı 1 ve Sınıf 10 bellek kartı, DSLR fotoğraf makinelerinde sürekli RAW veya JPEG çekimler için önerilmektedir. Ayrıca, gelişmiş video kameralarda Full HD veya 3D video kayıtlarını da destekler94 MB/sn'ye
kadar süper yüksek aktarım hızları sayesinde verilerinizi çok daha kısa sürede aktarabilirsiniz,
UHS-I modunda çalışırkenInternetten indirebileceğiniz dosya kurtarma yazılımıyla istemeden hasar gören veya silinen fotoğraf ve videolarınızı kurtarabilirsiniz. AVCHD ve 3D dosyalarını destekleyen dünyanın ilk yazılımı. Tüm SDHC fotoğraf makineleriyle ve video kameralarla tam uyumluYoğun kullanımda bile üst düzey güvenilirlik ve dayanıklılık: Röntgen ışınlarına, Suya, Sıcaklığa ve Darbelere dayanıklı5 yıl garantiBu kart, UHS-I standardını temel almaktadır. UHS-I modunda sadece UHS-I uyumlu cihazlar kullanılabilir. Bu kart, SDHC ve SDXC Bellek Kartlarıyla uyumlu ürünlerde kullanılabilir. Yazma hızı daha düşüktür. Sony'nin iç testleri baz alınmıştır. Aktarım hızları değişebilir ve ana cihaza bağlıdır. Daha fazla hıza, güvenilirliğe ve performansa sahip olun 94 MB/sn'ye kadar okuma hızlarına sahip SDHC UHS-I kartlar DSLR, SLT fotoğraf makineleri ve gelişmiş video kameralar için ideal Bilgisayara ultra hızlı veri aktarımı Ücretsiz Dosya Kurtarma yazılımı Üst düzey güvenilirlik Sf 64 ux 64 gb Sdhc, Sf64ux64gbSdhc, Sf 64ux 64gb Sdhc olarak da bilinir.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim