"iyi.net" fiyat karşılaştırma …
LED / LCD ve Plazma TV Forumu (toplam 26 konu)

Rana Tepe

Samsung 40ES6340

Rana Tepe - 19 Haziran 2013 17:07

Salona bu TVyi almayı düşünüyoruz. Dahili uydu alıcısı ve 3d 2 adet gözlük hediyeli. Fiyatı da 1.600 uygun gibi geldi. Web bowser, wifi, 3d film oynatma özellikleri var. Kullanışlı duruyor ama akıllı kumandasından mı kullanılıyor bu özellikler ? Kullanımı rahat mı ? Yardımcı olursanız sevinirim acil. Kampanya bitmeden almak istiyorum
  • Kadir Yazıcı

Kadir Yazıcı - 20 Haziran 2013 11:37

Fiyatı çok iyimiş. Samsungun USBden desteklediği formatlar daha fazla... Keşke bu TVyi kullanıyor olsaydım
    Cevap ver00
  • Gizem Okumuş

Gizem Okumuş - 20 Haziran 2013 16:39

Özellikleri gerçekten güzel bence bu fiyata kaçırma. Samsung bence TVde bir numara. 3d performansından memnun kalırsın. 2dyi 3dye çevirme performansı da başarılı. Smart Tv özelliklerini kullanırken kablosuz bir klavye almalısın, daha rahat. Hatta Mouse da almalısın. Samsung’un başka bir modelini kullanıyorum çok memnunum. Yalnız Samsung 40ES6340 modelinde hediye gözlükler pasif gözlük olduğu için baş ağrısı yapabilir. Bünyeden bünyeye değişir
    Cevap ver00
  • Ahmet Ertürk

Ahmet Ertürk - 20 Haziran 2013 15:28

SAMSUNG 40ES6140 şu an bu da kampanyada. 2 tane 3d gözlük hediyeli özellikleri aynı. Ekran boyutu 102 cm. Fiyatı da 1.400. Kumandayla kullanmak yerine klavyeyle kullanmanı tavsiye ederim. Seçim senin ;)
    Cevap ver00
Bu konuyla ilgili yazacak birşeyleriniz mi var?