"iyi.net" fiyat karşılaştırma …
Cep Telefonu Forumu (toplam 855 konu)

Sevim Karatay

5530 XPress Music Video Düzenleme ?

Sevim Karatay - 1 Mayıs 2013 14:31

Ben bir şey merak ediyorum. Dokunmatik ekran ve müzik dinleyebileceğim, iyi ses kalitesine sahip telefon almak istiyordum . Bunu beğendim. Video ve resim çekme özelliği de benim için önemli. Bu telefonda diyelim ki 10 dakikalık bir video çektik; ama facebooka'a yüklerken kırpmak, videoda bazı sahneleri silme, 5 dakikaya düşürmek istiyorum. Bu telefonda o düzenlemeyi yapabilir miyiz ? Video kırpma özelliği var mı ?
  • Brindis18

Brindis18 - 1 Mayıs 2013 14:34

Merhaba, ben bu telefonu 4 senedir kullanıyorum. Mesaj yazarken ekranı yan döndürdüğümüzde q klavye çıkması mesaj yazmayı kolaylaştırıyor. Senin istediğin video kırpma özelliği de bu telefonda mevcut. Mesela ben fotoğraf makinesinde çektiğim bir videoyu kırpmak istedim ama makinemde öyle bi özellik yoktu. O video dosyasını telefonun kablosuyla telefona attım ve orada kısalttım. Yani dediğin gibi videoyu baştan, sondan ya da ortadan kırpıp düzenleyebilirsin. Ayrıca resim eklerken resim üzerinde parlakılık, kontrast ayarı yapabilir, özel effektler ekleyebilirsin. Senelerdir beğenerek kullandığım bir telefon
    Cevap ver00
Bu konuyla ilgili yazacak birşeyleriniz mi var?