"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

 • Erşan SARIKAYA
bu ürüne sahip. Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

Kullanımı çok rahat. Üzerinde ki gösterge ekranı ve panel sayesinde bir faks ile yapabileceğiniz tüm işlemleri yapabiliyorsunuz.

Erşan SARIKAYA Erşan SARIKAYA Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Kullanım Kolaylığı


Faks gönderim esnasında faks gelirse ya da 10 ve üzeri sayfayı tekseferde göndermeye kalkarsanız büyük eziyetler çekiyorsunuz.

Erşan SARIKAYA Erşan SARIKAYA Tümünü oku

En faydalı olumsuz yorum / Faks Gönderme ve Alma Hızı

1 iyi insanın değerlendirmesi ile %60 memnuniyet aldı.

60

Canon i-SENSYS FAX-L140 özellikleri

Marka: Canon
Model: i-SENSYS FAX-L140


Ürün özellikleri:

 • Küçük ve hızlı Super G3 faks
 • 340 sayfa aktarma ve alma faks belleği
 • 15 tek dokunuşlu ve 100 kodlu hızlı arama
 • 30 sayfalık Otomatik Belge Besleyici
 • 150 sayfalık kağıt kapasitesi
 • Ultra Yüksek Kalite görüntüleme
 • Kullanışlı fotokopi
 • Hepsi Bir Arada kartuş
 • Hızlı, verimli faks işlevi
 • Super G3 faks, iletişim maliyetlerinizi en aza indirgemek için belgeleri sayfa başına 3 saniye gibi kısa bir sürede aktarır. Fakslar mümkün olan en kısa sürede alınıp gönderilebildiği için telefon hattınızı meşgul etmez.

Faxlarınızı endişe etmeden gönderin
Kağıt veya toner bittiğinde, 340 sayfalık bellek gelen tüm faksları sonradan basmanız için güvenle kaydeder. Daha sonra otomatik olarak bellekten gönderilmesi için uzun belgeler aktarımdan önce taranabilir.

Hızlı, basit arama
15 tek tuşlu ve 100 kodlu hızlı arama özelliği sık kullandığınız tüm numaraları kaydedebilmenizi sağladığından numaraları çevirmek hızlı ve basit bir işlemdir. 2 satırlı arka ışıklı ekran bu faksla çalışmayı çok kolay hale getirir.

Hızlı belge besleme
30 sayfalık Otomatik Belge Besleyici ile uzun belgeleri tek bir işlemle kesintisiz fakslayabilir veya kopyalayabilirsiniz. Ayrıca 150 yapraklık kağıt kapasitesi sayesinde kağıt doldurmak için harcanan süreyi kısaltır.

Ultra yüksek kalite
Ultra Yüksek Kalite teknolojisi çizim, fotoğraf ve metin içeren belgeler gönderildiğinde tüm ayrıntıların net kalmasını sağlar. 256 gri tonlamalı yarı ton reprodüksiyonu görüntülere daha fazla derinlik ve netlik kazandırır.

Kullanışlı fotokopi
Dakikada 12 kopya hızıyla bu faksı fotokopi makinesi olarak kullanın. Uyku modundan ısınma süresi sıfırdır, böylece beklemez ya da zamanınızı boşa harcamazsınız.

Hepsi bir arada kartuş
Toner, tambur ve gerekli tüm parçaların içinde bulunduğu Hepsi Bir Arada kartuşu değiştirdiğinizde, faksınız neredeyse yenisiyle aynı olur. Kesintisiz yüksek kalite çıktıları dertsiz tasasız elde edersiniz, üstelik üstünüz başınız kirlenmez.

Enerji verimi
Enerjiyi verimli kullanan ve çevre dostu bu faks, uyku modunda yalnızca 3 watt kullanır.

i SENSYS FAX L 140, iSENSYSFAXL140, i SENSYS FAX L140, i-SENSYSFAX-L140, i SENSYS FAX-L140, i-SENSYS FAX-L 140 olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim