"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Panasonic DMP-BDT120 özellikleri

DESTEKLENEN FORMATLAR

  • DivXVar
  • MP3Var

ÇIKIŞ

  • HDMI çıkışıVar

Akıllı Ağ 3D Blu-ray Disc Oynatıcı
2011 Sonbaharında, Panasonic ev AV online platformunu VIERA CAST;tan VIERA Connect;e yükseltti. Bu yeni platform, kullanıcılara sadece müthiş kolaylık sağlamakla kamlıyor, aynı zamanda eğlenceden alınan keyfi de artırıyor. Şimdi, evinizin konforunda, aileniz ve arkadaşlarınızla daha geniş bir yelpazede farklı internet içeriklerinin keyfine varabilirsiniz. *Ek servislere, VIERA Connect aracılığıyla erişebilirsiniz. Ağ içerik hizmetleri, ilgili servis sağlayıcılar tarafından yürütülmektedir. Geçici ve ya sürekli olarak herhangi bir uyarıda bulunulmadan servise son verilebilir.

DLNA-sertifikalı Blu-ray Disc Oynatıcı, evinizdeki ağ ile kolaylıkla kullanılabilir. Basitçe bağlanacağınız ev ağınız (LAN) aracılığıyla, dijital fotoğraf (JPEG), müzik (MP3) ve video (AVCHD, WMV) paylaşmanın tadını çıkarabilirsiniz. Örneğin, akıllı telefonunuza indireceğiniz bir aplikasyon sayesinde, bir başka odada bulunan Wi-Fi yönlendirici ile onu DLNA-sertifikalı bir PC;ye erişim sağlamak için kullanabilirsiniz. DIGA ses kayıt cihazı ve PC, filmlerinizin, fotoğraflarınızın ve videolarınızdan seçtiklerinizin depolandığı bir DLNA sunucusu olarak çalışıyor.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Panasonic uzaktan kumanda kontrolü aplikasyonları ile iPhone® ya da uyumlu Android cihazınızı çok amaçlı bir uzaktan kumandaya dönüştürebilirsiniz. Ayrıca ekstra eğlence kanallarını araştırabilir ve film bilgisi edinebilirsiniz. Panasonic uzaktan kumanda aplikasyonlarını akıllı telefonunuza indirdiğiniz takdirde, akıllı telefonunuza dokunarak Blu-ray Disc Oynatıcıları ve and Ev Sinema Sistemlerini kolayca oynatabilirsiniz.

Adaptive Chroma Işlem Teknolojisi, her bir Blu-ray Disc video sinyalini dikey ve yatay yönlerde işlemden geçirebilen yüksek kaliteli bir görüntü işlem teknolojisidir. Dikey renk verisi 2010 modellere kıyasla 1,5 kez daha fazla güçlendirilmiştir. Bu sayede Adaptive Chroma Işlem Teknolojisi daha önce hiç olmadığı kadar orijinaline sadık kalarak renk verisi üretebiliyor.

En fazla 4 kullanıcı kaydolabilir. Sadece kullanıcıların tümünün isimleri değil, kullanıcının ikonlarını da içeren favori düzenlemeleri, ev ekranı duvar kağıdı, resim ve ses modu da kaydedilebiliyor. DMP BDT 120, DMPBDT120, DMP BDT120, DMP-BDT 120 olarak da bilinir.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim