"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


1.129

Toplam 1 mağazada bulundu

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

3 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90

Sony CyberShot DSC-HX50V İçin Teklifler

Sony CyberShot DSC-HX50V özellikleri

Büyük özellikler küçük bir pakette geliyor

30x zoom'lu en küçük dijital fotoğraf makinesiyle* dünya gezilerinden Pazar günü çıktığınız orman yürüyüşlerine kadar her sahneyi hak ettiği ayrıntılara kavuşturun. 20,4 MP sensör ve dahili sabitleme sayesinde cebe kolayca sığan bir fotoğraf makinesiyle canlı fotoğraflar çekebilirsiniz.

 

 

 

30x optik zoom ile sahneyi daha yakından görün

30x optik zoom sizi sahneye ne kadar yakınlaştırır? Uzak mesafeden ayrıntılı fotoğraflar çekmenizi sağlayan Sony G Objektif ve optik görüntü sabitleme özelliği ile bu sorunun yanıtını bulun.

 

 

 

Daha hızlı odaklanın

Gün ışığında nesnenize sadece 0,1 saniyede odaklanın. Bu, ortalama bir insandan iki kat daha hızlıdır. Yarım saniyeden daha kısa sürede gerçekleşen yüksek hızlı otomatik odaklamayla hayatınızın çekimini yapabilirsiniz.

 

 

 

20,4 MP sensörle ayrıntıları yakalayın

Güneşin doğuşunu ölümsüzleştirmek mi istiyorsunuz? Sahneyi tüm ayrıntıları, canlılığı ve doğallığıyla fotoğraflayın. 20,4 MP Exmor R™ CMOS sensör ve güçlü BIONZ™ işlemciyle ayrıntılardan ödün vermeden zoom yapın.

 

 

 

Çoklu Arayüz Yuvası ile profesyonelliğe adım atın

Bu fotoğraf makinesi cebe sığacak kadar küçük olsa da profesyonel performansa ve özelliklere sahiptir. Çoklu Arayüz Yuvasını kullanarak flaş, elektronik vizör veya mikrofon takabilirsiniz. Ve uzun ömürlü yeni pil sayesinde gün boyunca flaşı kullanabilir, kayıt ve çekim yapabilirsiniz.

 

 

 

Hızlı çekim yapın ve her çekimi paylaşın

Hızlı yaşanan anları asla kaçırmayın. Optical SteadyShot'ın sunduğu yüksek hızlı otomatik odaklama ve dahili sabitleme özellikleriyle bulanık olmayan net fotoğraflar (ve HD videolar) çekin. İşiniz bittiğinde dahili Wi-Fi® özelliğini kullanarak çektiklerinizi arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.

 

 

 

Kullanışlı kontrollerle çekimler üzerinde ince ayar yapın

Kontrolü size veren bir fotoğraf makinesi mi arıyorsunuz? Fotoğraf makinesinin üst tarafında bulunan manuel kontrol ve pozlama değeri düğmelerini kullanarak diyafram açıklığı veya deklanşör önceliği arasından seçim yapabilir ve pozlama değerlerini manuel olarak değiştirebilirsiniz. Veya hızlı çekim için en iyi ayarların belirlenmesini fotoğraf makinesine bırakabilirsiniz.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim