"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…

  • Beyaz
  • Siyah
  • Kırmızı
  • Koyu Mor

196

Toplam 1 mağazada bulundu

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

300 fiyat civarındaki kompaktlarda genelde 7 8x zoom oluyor bu modelde 12x zoom var yani alabileceğiniz yüksek zoomlu ucuz kompaktlardan biri ve gerçekten çok kompakt ufacık makine çok rahat taşınıyor hafifçecik bir şey.fotoğraf kalitesi iyi şahane falan…

ripple ripple Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş


1 iyi insanın değerlendirmesi ile %80 memnuniyet aldı.

80

Samsung WB35F özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

  • Fotoğraf makinesi tipiKompakt

GÖRÜNTÜ SENSÖRÜ

  • Megapiksel16
 
 

Fotoğraf karelerinizin sayısını arttırın

2X Optik Yakınlaştırma, 24 mm Geniş Açı
İster yakından ister çok uzaktan, anı tam olarak hatırladığınız gibi koruyun. 24 mm geniş açılı objektif ile bir binanın bir yanını tamamen kaplayan muhteşem bir duvar fotoğrafını veya kilometrelerce uzanıyormuş gibi görünen rengarenk kır çiçekleriyle dolu bir tarlayı çekin. Nesnenize fiziksel olarak yaklaşamadığınızda, örneğin denizde rüzgar sörfü yapan birinin fotoğrafını çekmek istediğinizde, 12X optik yakınlaştırma tüm ayrıntıları net biçimde yakalamanızı sağlar.

Çektiğiniz kadar hızlı paylaşın

Tag & Go (NFC / Wi-Fi)
Photo Beam, Otomatik Paylaşım (AutoShare), Ucaktan Kumanda (Remote Viewfinder) ve Mobil Bağlantı (MobileLink) gibi özelliklere sahip olan Tag & Go (NFC / Wi-Fi), görüntüleri yanı başınızdaki veya dünyanın öbür ucundaki uyumlu akıllı telefonlarla paylaşabilmenizi sağlar. Photo Beam, görüntülemekte olduğunuz herhangi bir fotoğrafı anında ve kolayca bir akıllı telefona gönderir. Otomatik Paylaşım / AutoShare, siz çekim yaptıkça fotoğrafları akıllı telefonunuza kaydeder ve Uzaktan Kumanda / Remote ViewFinder ile fotoğraf makinenizi akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Fotoğrafları zahmetsizce sosyal ağlara gönderin ve bulutta saklayın.

Bir profesyonel gibi çekim yapmanın en kolay yolu

Akıllı Mod
Profesyonellerin büyük kameralarını kıskanmaya son verin ve müthiş çekimler yapmaya başlayın. Kırmızı stop lambalarıyla dolu işlek bir kavşakta gece mükemmel ışık izleri gibi. Veya Hareket Dondurma (Action Freeze) ile yüksek hızlı bir sahneyi hemen yakalamak gibi. Akıllı Moda hızlı bir dokunuşla çeşitli özel modları ayarlayabilirsiniz. Sadece istediğiniz birini seçin ve mükemmel çekim yapın.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim