"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…

 • Siyah
ve 4 seçenek daha…

700

Toplam 1 mağazada bulundu

 • arda taylan
 • Sevim Karatay
 • Levent Sever
 • Fırat Kiraz
 • Lenor
ve 1 iyi insan daha bu ürüne sahipler. Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

Hiçbirşeyi önceden öğrenmenize gerek yok, alın açın ve kullanın! Bu kadar basit apple kullanımı.. Çok ama çok sevdim. NOKTA

Burak Tufankijan Burak Tufankijan Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş


Ön ve arkası cam olduğu için düşürdüğünüzde tuzla buz oluyor. Hala çok şaşkınlık verici, neden daha sağlam bir malzeme değil de , cam? :S

Mert Mert Tümünü oku

En faydalı olumsuz yorum / Dayanıklılık

24 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90
%87.5 bu ürünü tavsiye etti.

Apple iPhone 4S İçin Teklifler

Apple iPhone 4S özellikleri

 • İŞLETİM SİSTEMİ
 • EKRAN BOYUTU
 • ANA İŞLEMCİ (CPU)
 • EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
 • BELLEK (RAM)
 • KAMERA ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
 • DAHİLİ DEPOLAMA
 • PARMAK İZİ OKUYUCU

İki çekirdekli A5 çip.Bugüne kadarki en güçlü iPhone işlemcisi.

A5 çipindeki iki çekirdek, iki kata kadar daha fazla güç ve yedi kata kadar daha hızlı grafik performans sağlar.1 Yani etkilerini hızlı bir şekilde hissedersiniz. iPhone 4S'in çabuk ve komutlarınıza karşı duyarlı oluşu uygulama başlatırken, internette gezinirken, oyun oynarken ve diğer tüm işlemlerde büyük fark yaratır. Ne yaparsanız yapın, kesintisiz devam edebilirsiniz. Yüksek güç verimliliğiyle, iPhone 4S üstün bir pil ömrüne sahiptir.

iPhone 4S, oyuncular için harikadır. A5 çipi, yedi kata kadar daha hızlı bir grafik performansı sunar. Böylece, oyunlar daha kesintisiz çalışır ve daha gerçekçi görünür. Ve grafik ağırlıklı uygulamalar daha da iyi performans gösterir.

 

Bunun bir telefon kamerası olduğuna inanamıyorum teknolojisi. 
iSight kamerası, belki de bugüne kadar bir telefonda görülen en iyi kameradır. Hatta yepyeni optik sistemiyle ihtiyacınız olan tek kamera. Her çekimin arkasında 8 megapiksellik çözünürlük ve geniş f/2.4 diyaframa sahip özel bir mercek bulunur. Geliştirilmiş arka aydınlatma sensörü, mükemmel otomatik beyaz ayarı, gelişmiş renk doğruluğu, yüz algılama ve azaltılmış hareket bulanıklığı gibi özelliklere sahiptir. Yani kaç kişiyi, hangi ışıkta ve ne kadar hareketli bir şekilde çekerseniz çekin, her şey olması gerektiği gibi görünür. Siz fotoğrafları görene kadar bekleyin.
Özel bir merceğe, daha geniş bir diyaframa ve yeni bir sensöre sahip gelişmiş optik sistem, göz kamaştırıcı fotoğraflar sunar.
8 megapiksellik iSight kamera, iPhone 4'teki kameraya göre yüzde 60 daha fazla piksele sahiptir. Ayrıca, daha fazla ışık toplaması için, yüksek bir kapasiteye ve verimliliğe sahip olacak şekilde geliştirilmiştir. Artan megapiksel ve ışık, fotoğraflarızın çözünürlük ve ayrıntılarında büyük bir farklılık yaratır.

 

Video kayıt. 1080p göz kamaştırıcı HD formatında.

Gittiğiniz her yerde 1080p HD formatında inanılmaz videolar çekebilirsiniz. Yepyeni optik sistemle, ışık her zaman doğru, renkler her zaman canlıdır. Video stabilizasyonu, titreyen çekimleri sabit hale getirir. Her şey hatırladığınızdan da iyi görünür. Üstelik videoları iPhone'unuzda kurgulayabilir ve eğlenceli hayatınızı çektiğiniz hızda paylaşabilirsiniz.
Saniyede 30 kare hızında, 1080p HD formatında inanılmaz videolar çekebilirsiniz. Gelişmiş arka aydınlatma sensörü ve geniş diyaframla içeri daha da fazla ışık girer. İyileştirilmiş otomatik beyaz ayarı, renklerin daha da doğru olmasını sağlar. Geçici parazit azaltma, düşük ışıkta harika videolar çekmenize yardımcı olur.

 

iOS. Dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi.Ve kullanımı en kolay olanı.
Tüm iOS geliştirmeleri, her şeyi daha da kolaylaştıran yollar içerir. iOS'un diğerlerinden açık ara önde olmasını sağlayan da budur. Ve şimdi iOS 5, iPhone 4S'e kazandırdığı 200'den fazla yeni özellikle daha da önde. İşte en sevdiğimiz özelliklerden birkaçı.

 

iCloud. İçeriğiniz. Tüm cihazlarınızda.

iCloud içeriğinizi yönetmenin en kolay yoludur. Çünkü o sizin yerinize her şeyi yapar. Fotoğraflarınızı, uygulamalarınızı, epostalarınızı, kişilerinizi, takvimlerinizi, belgelerinizi ve daha birçok şeyi saklar. Kablosuz olarak tüm cihazlarınıza iletir. Otomatik ve zahmetsizdir. Sorunsuz çalışır.3

Fotoğraf Yayını sayesinde, tek bir iOS cihazınızla çekim yaptığınızda bu fotoğraf, Mac veya PC de dahil diğer tüm cihazlarınızda otomatik olarak görüntülenir. Böylece fotoğraflarınızı istediğiniz her yerde başkalarına gösterebilirsiniz.

 

Retina ekran.Net bir farkla ileride.

iPhone 4S'te gördüğünüz her şey çok net ve capcanlıdır. Retina ekran, bugüne kadar görülen en yüksek çözünürlüğe sahip telefon ekranıdır. Hatta piksel yoğunluğu o kadar yüksektir ki, insan gözü pikselleri tek tek ayırt edemez. Ama elbette son derece net metinleri, keskin grafikleri ve göz kamaştırıcı görüntüleri fark edersiniz. Her şey basılı sayfada olabileceğinden daha güzel görünür.

 

FaceTime. Yüz yüze daha iyi.

FaceTime, iPhone'la iPhone, iPad 2, iPod touch veya Mac arasında, Wi-Fi üzerinden görüntülü görüşme yapmanızı sağlar.4 Yani karşınızdaki veya siz nerede olursanız olun, her zaman birbirinizi görebilirsiniz. FaceTime araması yapmak, telefon araması yapmak kadar kolaydır. Görmek istediğiniz kişinin adına dokunun yeter. Büyük bir olayı, önemli bir toplantıyı veya güzel bir eğlenceyi asla kaçırmazsınız. Ayrıca kim sizi görmekten mutlu olmaz ki ?


App Store. İş, oyun ve diğer her şey için 500.000'in üzerinde uygulama.

iPhone'unuzla gelen uygulamalar sadece bir başlangıçtır. Neredeyse her kategoride, çoğu ücretsiz olan yüz binlerce yeni uygulama bulmak için App Store'a bir göz atın. Ne kadar uygulama indirirseniz, iPhone'unuz o kadar çok şey yapar. Ve siz de iPhone'unuzla o kadar çok şey yapabilirsiniz. App Store sonsuz olasılıklarla doludur.


AirPrint. Her şeyi kablosuz yazdırın.

Epostaları, fotoğrafları, internet sayfalarını ve belgeleri Wi-Fi ile doğrudan iPhone'unuzdan yazdırın.5 Yazılım indirmeniz, sürücü yüklemeniz ve kablo bağlamanız gerekmez. iPhone'da yapacağınız birkaç dokunuşla ekrandaki görüntüden, yazdırılmış bir kopyaya geçebilirsiniz

 

Hep daha iyisini, daha hızlısını arıyoruz. 
iPhone 4S, iletim ve alım işlemi için iki anten arasında akıllı bir şekilde geçiş yapan ilk telefondur. Bu nedenle arama kalitesi daha yüksektir. Ayrıca, maksimum HSDPA veri hızlarını 14,4 Mbps olacak şekilde iki kat artırır.6 Bu, daha hızlı bağlantı, daha hızlı yükleme ve yeniden yükleme, ve daha hızlı indirme demektir. Üstelik iPhone 4S evrensel bir telefon olduğundan, neredeyse her yerde kullanabilirsiniz. İster GSM ister CDMA müşterisi olun, dünya çapında 200 ülkede bulunan GSM şebekelerinden faydalanabilirsiniz.
 

Uygulamalar. Neredeyse her işi yaparlar.
Böylece siz de yapabilirsiniz.

iPhone 4S'le, günlük işleri yapmanın sıradışı yollarını keşfedin. Göz kamaştırıcı fotoğraflar ve HD videolar çekin. FaceTime'la arkadaşlarınızı ve ailenizi görün. Retina ekranla intenette gezinin. Epostalarınızı kontrol edin. Mesaj gönderin. Anımsatıcı ayarlayın. Ajandanıza bakın. Ve çok daha bir çok şey yapın.
 
FOTOĞRAFLARGeri bildirim