"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Maxi-Cosi Rodi Air Protect özellikleri

Marka: Maxi-Cosi
Model: Rodi Air Protect


Ürün Detayları

AirProtect(TM) nedir ?

AirProtect(TM) birçocuk oto güvenlik koltuğundagerçekten yenilikçi ve yeni bir çığır açan bir güvenlik özelliğidir. Yandan çarpmalarda darbelere karşı en çok ihtiyaç duyulan yerde; çocukların başını korumak için tasarlanmış ve uygulanmıştır.
Amerika'nın ileri gelen teknik üniversitelerinden, ünlü Michigan Kettering Üniversitesi Çarpışma Güvenlik Merkezi ile birlikte yapılan çalışmalarla geliştirilmiştir.

Neden AirProtect(TM) ?

Son araştırmalar, yandan çarpışmaların son yirmi yılda oldukça dramatik bir şekilde arttığını ve bugün çocuklar için en ölümcül çarpışma nedeni olduğunu göstermektedir. Bu ölümlerin büyük bir kısmı kafa travması nedeniyle olmaktadır. Bu nedenle çocuklar otomobil içerisinde oturduklarında en hassas ve korunması gereken organları olan başlarının her iki yandan çift taraflı korunuyor olması hayati bir önem taşır.

AirProtect(TM) nasıl çalışır ?

AirProtect(TM) özel olarak geliştirilmiş bir şok emici köpüğün delikli hava geçirgen bir kapsülün içine entegre edilmiş halidir. AirProtect(TM) çarpışma anında, bir Hava Yastığı (Airbag) gibi tampon görevini görür ve havanın hassas bir şekilde dışarı çıkmasını sağlayarak çocuğun en hassas organı olan başını yandan çarpışmaların etkilerinden anında korur. AirProtect(TM) bunu, ileri-geri hareketini yani bir çarpışma anında çocuğun baş hareketlerini yavaşlatarak gerçekleştirir. Yavaşlatılmış ileri-geri hareketi ile AirProtect(TM) dahayavaş ve yumuşak bir çarpma etkisi yaratır. AirProtect(TM) koruyucu yastıkları günlük kullanımda çocuğun rahat etmesi için yumuşak bir his verir. Bu çığır açan yeniliği hissetmek için lütfen AirProtect(TM)'e siz de dokunun!

RodiAirProtect olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim