"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0
ŞU AN NELER KONUŞULUYOR

Bu ürün hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sormak, kullanıcıların ürün hakkında düşüncelerini öğrenmek ve daha fazlası için buraya tıklayın.

Humana 1 Bebek Maması 300 gr özellikleri

  • Humana Bebek Mamaları GDO açısından son derece güvenlidir.
    Humana bebeklerin sağlıklı, dengeli ve yeterli beslenmeleri için 1950 yılından beri kaliteli bebek mamaları üretmektedir. Üretime başladığı günden itibaren pek çok ilke imza atmıştır. Bunlardan birincisi; protein yapısı bakımından Avrupa'nın ilk anne sütü olan adapte biberon mamasını 1950 yılında üretmeye başlamıştır. Humana ürettiği kaliteli ve modern bebek mamalarını tüm Dünya'da 35'den fazla ülkede başarı ile pazarlanmaktadır. Avrupa'nın en büyük mama üreticileri arasında yer alan bu dev kuruluş; dört bir kıtada tecrübe, güven, yenilik ve teknolojinin eseri olan ISO 9001 kalite sertifikalı ürünleri sunmaktadır. Ürünlerimizde, sadece Avrupa Birliği Kanunlarına uygun olduğu sertifikalandırılmış hammaddeler kullanılmaktadır. Tüketiciye sunulmaya hazır ürünlerimiz modern laboratuarlarımızda GDO açısından, diğer konularda da olduğu gibi test edilmekte ve sonrasında tüketicilere sunulmaktadır. 2. aydan itibaren anne sütü yokluğunda bebeğin besinsel ihtiyaçlarını tekbaşına karşılayabilen, yetersizliğinde ise takviye amaçlı kullanılan annesütüne tam adapte biberon mamasıdır.
  • Annesütü yapısına uygun esansiyel aminoasitlerle zengin protein içerir, Taurin (4,9 mg/100 ml)takviyelidir ve 2-6 ay arasında bebeğin beslenmesini optimal seviyededestekler.
  • Tamamenbitkisel yağlardan oluşan yağ tablosu organizmada sentezlenemeyen omega3ve omega6 esansiyel yağ asitleri ;ile takviye edilmiştir.
  • Karbonhidratyapısı ağırlıklı laktoz olup daha doyurucu olması ve amilaz sekresyonunuactive etmesi için aglomerasyon teknolojisi ile üretilmiş nişastailavelidir.


 ; Protein ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;  ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 1 Bebek Maması Başlangıç Maması 300 gr, 1BebekMamasıBaşlangıçMaması300gr olarak da bilinir.
FOTOĞRAFLARGeri bildirim