"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


30

Toplam 1 mağazada bulundu

Bu ürün hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak için hemen aramıza katıl.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Ameda Süt Saklama Poşeti Breast Milk Freezer Bag özellikleri

AMEDA Steril Anne Sü;tü; Saklama Poşeti - Breast Milk Freezer Bag 20 adet

Iç;eriği: Homopolimer, polietilen ve poliamid

Ü;retim Yeri: Isviç;re

Ö;zellikle ç;alışan veya erken doğum yapan annelerin sağdıkları sü;tlerini uzun sü;re steril olarak saklamaları uygundur. Ç;ift katmanlı yapısı sayesinde yırtılma ve patlamalara karşı anne sü;tü; gü;venle saklanır. Reaktif ve toksik madde iç;ermez.

Ö;ZELLIKLERI: ·;  ; ; ; ; ; ; ; ; ;CE belgesine sahip olup, medikal sertifikasyonu olan sağlıklı bir ü;rü;ndü;r. ·;  ; ; ; ; ; ; ; ; ;temas ettiği materyallerin ö;zelliklerini değiştirebilecek herhangi bir zararlı madde iç;ermez. Insan sağlığı iç;in zararlı olmadığını belgelendirmektedir. ·;  ; ; ; ; ; ; ; ; ;aşındırıc ı malzeme, reaktif ve toksik madde iç;ermez ·;  ; ; ; ; ; ; ; ; ;sağlam polietilenden imal edilmiştir. ·;  ; ; ; ; ; ; ; ; ;gıda sınıfı iç;in onaylanan AB ve tü;m Avrupa Birliği ü;ye ü;lkelerinin gıda ambalajı koşullarına uygun hammaddelerle kalıptan ç;ekildiği ve katmanlandığı belgelendirilmektedir. ·;  ; ; ; ; ; ; ; ; ;hammaddeleri Gıda ve Ilaç; Dairesi FDA tarafından yayınlanan Federal Yö;netmelikler Kanunu';na uygun olarak ü;retilmiştir.
  •  ; sterilizasyonu yapılmış olup, bu ö;zelliğini belgelendirebilmektedir.
  • kutu iç;erisinde 20 adet olup 4';erli 5 grup halinde steril ambalajlarda bulunmaktadır.
  • 200ml ve 7 oz. ö;lç;eklidir.
  • ü;zerinde sü;t ile ilgili bilgilerin yazılabileceği isim, gü;n ve zaman bö;lü;mü; mevcuttur.
  • derin dondurucuda kullanıma uygundur.
  • anne sü;tü; sağım pompasına bağlanmasını sağlayacak kelepç;e mevcuttur ve bu kelepç;e sayesinde sağılan sü;t transfere gerek kalmaksızın poşetin iç;inde rahatlıkla saklanabilir veya bebeğe verilebilir.
  • iç;inde sağılan anne sü;tü; ile poşetin iç;indeki havanın temas etmemesi iç;in havayı ç;ıkartacak klips bulunmaktadır.


Kullanımı 1. Ameda marka Steril Sü;t Saklama Poşeti kutusunun iç;erisinde 20 adet olup, herbir poşet 4 erli grup halinde steril edilmiştir. Steril durumdaki poşetlerden bir adet alınıp, kutunun iç;erisinden ç;ıkan kelepç;e ile manuel pompasına veya elektrikli anne sü;tü; sağım pompasının setine bağlanır. Bö;ylelikle sağılan sü;t transfer işlemine gerek kalmaksızın rahatlıkla depolanarak muhafaza edebilir veya bebeğine verebilir.
2. Ameda marka Steril Sü;t Saklama Poşeti, yatay olarak dü;z bir zemine koyulur. Poşet iç;erisindeki hava klips ile yukarıdan aşağıya doğru sü;t dolu kısıma kadar kaydırılarak alınır. Bö;ylelikle sağılan sü;tü;n hava ile teması kesinlikle engellenerek hijyenik bir ortam oluşturulur.
3. Ameda marka Steril Sü;t Saklama Poşetinin iç;erisinden ç;ıkan bağlama şeridi poşetin ü;st kısmından klipse erişene kadar kıvrılır. Klips poşetten ç;ıkarılır. Sü;t saklanması iç;in buzdolabı ya da derin dondurucuya konur.
4. Ameda marka Steril Sü;t Saklama Poşetinin ü;zerindeki isim, tarih ve miktar kısmı toksik iç;ermeyen keç;eli kalem ile mutlaka doldurulmalıdır.

Sü;tü; ç;ö;zdü;rmek iç;in, ılık su iç;erisinde ya da 1 gece buzdolabında bekletilir. Erimiş sü;t tekrar dondurulamaz.
Kesinlikle mikrodalgada ısıtılmaz. Ameda marka Steril Anne Sü;tü; Saklama Poşeti sadece 1 kez kullanılır.

Anne Sü;tü;... Buzdolabında 48 saat, Aç;ık Dondurucu Bö;lü;mü;nde 2 hafta, Kapalı Dondurucu Bö;lü;mü;nde 3 ay, Derin dondurucuda Her zaman -20°;C nin altında 6 ay saklanabilir. SütSaklamaPoşetiBreastMilkFreezerBag olarak da bilinir.FOTOĞRAFLARGeri bildirim