"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


2.750

Toplam 2 mağazada bulundu

Samsung CLP775nd En İyi Fiyatları

Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Samsung CLP775nd özellikleri

Marka: Samsung
Model: Clp-775nd


Ürün özellikleri:

İşinizde ihtiyaç duyduğunuz performans hem de bu fiyata. Samsung CLP-775ND, çıktı kalitesi ve işlem maliyetlerini optimize eden profesyonel bir renkli lazer yazıcıdır. Bir işten bir diğerine, canlı renkli çıktıları size saniyeler içinde teslim etmek için yorulmadan çalışırken neden üst düzey bir ofis yardımcısı olduğunu göreceksiniz.

Hızlı baskı performansıyla daha iyi çalışın
Tek çekirdekten 1,5 kat daha hızlı olan, 600 MHz Dual-core paralel baskı teknolojisi ile gerçeğe dönüşen Samsung'un Hızlı baskı özelliği ve genişletilebilir bellek sayesinde belgeleri (küçük ya da büyük) çabucak basın. Önemli iş belgelerinin yüksek kalitede ve sıkıntısız şekilde elde etmek için mükemmeldir, daha hızlı baskı hızları ofis verimliliğini arttırmaya ve iş akışlarını geliştirmeye de yardımcı olacaktır. Bunun gibi güvenilir ve üstün bir yazıcı hızla olması şart bir iş aracı haline gelecektir, işletmenizin şimdiye dek onsuz nasıl çalışmış olduğuna şaşıracaksınız.

Baskı tecrübeniz şimdi çok daha fazla renklendi
Renk doğruluğu açısından neredeyse gerçek olamayacak beceriyle ve son derece rahat şekilde üstün kalitede 9 600 x 600dpi taleplerini yerine getirme gücüyle, ihtiyacınız olduğu her an CLP-775ND yüksek kalitede renkli baskılar sunar. Easy Color Manager ve geliştirilmiş CTD sensörü ile renk çıkışının daima net, keskin ve profesyonel olmasını kesinleştirir, monitörünüzde gördüğünüz tüm görüntülerin renk dengesini, parlaklığını, kontrastını ve doygunluğunu kolayca ayarlamanızı sağlayarak, renklerinizin hakimiyetini size sunar.

Güvenilir baskı ile gününüzü özgür kılın
Samsung'un sıkışma önleme özelliği ile iş gününüzü, zaman çalan ve strese neden olan yazıcı engellerinden kurtarın. Kağıt alma sürecinde geriye doğru eşsiz bir sürtünme sağlayan yarı dönüşlü silindiri kullandığınızda üretkenliğinizdeki artışları ve iş sıkıntılarında fazlasıyla düşüş olduğunu göreceksiniz. Stres seviyelerine katkıda bulunan, yanlış besleme veya kaset tepsisinden çoklu kağıt besleme gibi yaygın sorunlar geçmişe ait meseleler haline gelecektir. Etkileyici biçimde yüksek aylık iş, sıkışma önleme teknolojisinden gelen net ve ölçülebilir avantajlardan biridir ve modern, güvenilir iş akışına katkıda bulunacaktır. Yani, Samsung sıkışma önleme teknolojisi ile baskı işlemleriniz nihayet sorunsuz, etkili ve güvenilirdir, ekranınızda görüntülenen bir resmin renk dengesini, parlaklığını, kontrastını ve doygunluğunu kolayca ayarlar.

İş arkadaşlarınızla bağlanın
Ofisinizdeki herkesi bir ağa bağlayın ve her şeyin sorunsuz çalışmasını sağlayın. Böylece, ortak bir yazıcıyı paylaşsınlar ve birden çok makineyi desteklemeniz gerekmediği için zaman kazanın. Ayrıca, üstün 1 Gigabit ağ LAN bağlantısı ile yazıcınızı ağa bağlayarak performansınızı arttırabilirsiniz. CLP-775ND lazer yazıcıyla iletişim becerilerinizi geliştirin ve iletişim kanallarınızı açık tutun.

Yazdırma esnasında varsayımları bir kenara bırakın
Mevcut yazıcı bağlantılarınızda iletişim bir sorun haline mi geliyor ? Şimdi yenilemenin tam zamanı. CLP-775ND'nin büyük, parlak ekranıyla bir daha asla kısaltmaları ve hata kodlarını tahmin etmek zorunda kalmayacaksınız. CLP-775ND durumunu, tipik yazıcılardan iki kat daha fazla okuma alanı olan 4 satırlı LCD ekranında, kristal netliğinde harflerle anlatır. Nihayet tam anlamıyla dilinizi konuşan bir yazıcı.

Daha ağır kağıt kullanımı ile iş taleplerini kolayca karşılayın
Gündelik belgelerden önemli sunumlara kadar, baskı işlerinize daima hak ettiği çalışmayı sunmanız gerekir. Sadece yüksek kaliteli sonuçlarla değil, görevleri tamamladığınız profesyonel tarzınızla da bir etki bırakmak istiyorsanız, yazıcınızın ağır kağıt kullanımına ihtiyacı olacaktır. Ana Tepsiyi (163 gsm'yi destekler) ve İsteğe Bağlı Tepsiyi (220gsm'yi destekler) ve bunlarla Mp Tepsiyi (220 gsm'yi destekler) birleştirdiğinizde, baskı işleminiz en ağır işlerde bile kolayca yürütülür. Uzmanlık kağıdından kalın stok, zarflar ve kartlara kadar... baskılarınız sorun çıkarmayacak, uygun maliyetli ve tam bir çocuk oyuncağı olacaktır.
Gram / metrekare.

Daha ilk sayfadan hızlı baskı
Ömrünüzü yazıcı başında bekleyerek geçirmeyin. CLP-775'in endüstri lideri ilk sayfa çıktı süresi, ilk yüksek kaliteli baskıyı 10 / 11 (Tek renk / Renkli) saniye gibi kısa sürelerde size sunar. Hızlı, dakikada 33 sayfa yazdırma hızıyla ve profesyonel derecedeki çözünürlüğüyle, baskı merkezlerindeki kaliteyi ofisinizin rahatlığında elde edeceksiniz. Peki, sorun olarak geriye kalan ne ? Kazandığınız onca boş vakitte ne yapacağınızı düşüneceksiniz.

Kağıt yetiştirmekten bıktınız mı ?
Belgeleriniz yazdırılırken birden çok iş yapmanın özgürlüğünü yaşayın: CLP-775ND yeniden kağıt beslemenizi beklemeden en büyük yazdırma işlerinin üstesinden gelir. Standart 600 sayfa kapasiteli kaseti 500 sayfalık iki kaset olacak şekilde yükseltin, böylece daha geniş kapasitede kağıt kullanımı gerçekleşir ve tüm büyük yazdırma ihtiyaçlarınız için mükemmeldir. Bazen, daha büyük gerçekten de daha iyidir.

Secure Printing ile ofis belgelerinizin kontrolünü ele alın
Önemli belgeler kolaylıkla yanlış ellere geçebilir, özellikle de iş yazıcıları pek çok kullanıcı arasında paylaşımdaysa. Secure Printing ile girişi yapılana dek belgelerinizin yazdırılmasını engelleyen bir pin kodu kullanarak, belgelerinizi meraklı gözlerden koruyabilirsiniz. İşi yazıcıya gönderdiğinizde, sadece yazıcıya gidip, belirli bir dosyayı bulmak için kullanıcı arayüzünde aşağıya kaydırın ve sonra pin kodunu girerek baskıya yetki verin. Bu, önemli belgelerin dolaşımı üzerinde sıkı bir kontrole sahip olmanın basit ve etkili bir yoludur, ayrıca gereksiz baskıları da en aza indirger.

Clp 775 nd, Clp775nd, Clp 775nd, Clp-775 nd olarak da bilinir.
Samsung CLP775nd kullanıcı yorumları

Samsung CLP775nd için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Samsung CLP775nd deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Samsung CLP775nd ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Samsung CLP775nd Forumları

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN