"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


159

Toplam 2 mağazada bulundu

HP DeskJet 1510 En İyi Fiyatları

Yazıcı ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz en uygun fiyatlı ve markasına güvenilir ürünlerden biri bence. 2-3 sayfa çıktı almak için internet cafeye vs ye gitmemek için sadece. 40 yılda bir işim düşüyor çok fazla çıktı almıyorum o yüzden bunu aldım. Tam…

Forsaken Forsaken Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş

Fiyatı düşük olmasa alınacak bir ürün değil aslında. Nedeni ise gürültülü ve yavaş çalışması. Avantajları fiyatı gerçekten uygun. Baskı kalitesi siyah beyaz da iyi renkli zaten çok tercih etmiyorum. Ev kullanımı ve küçük ofis kullanımı için…

Saruhan Saruhan Tümünü oku

En faydalı olumsuz yorum / Genel Görüş

Takip et Karşılaştır

2 iyi insanın değerlendirmesi ile %70 memnuniyet aldı.

70
%100 bu ürünü tavsiye etti.

HP DeskJet 1510 özellikleri

HP DeskJet 1510 kullanıcı yorumları

HP DeskJet 1510, 15 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %61 memnuniyete sahip.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, HP DeskJet 1510 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
  • 1
  • 1
Seçiniz.
Seçiniz.
  • Bayan
  • Erkek 2
Seçiniz.
Toplam 2 yorum


Saruhan

'ın ürün yorumu:

| 3

3 Temmuz 2014

Fiyatı düşük olmasa alınacak bir ürün değil aslında. Nedeni ise gürültülü ve yavaş çalışması. Avantajları fiyatı gerçekten uygun. Baskı kalitesi siyah beyaz da iyi renkli zaten çok tercih etmiyorum. Ev kullanımı ve küçük ofis kullanımı için uygun.

profil resmi


Forsaken

'in ürün yorumu:

| 4

1 Temmuz 2014

Yazıcı ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz en uygun fiyatlı ve markasına güvenilir ürünlerden biri bence. 2-3 sayfa çıktı almak için internet cafeye vs ye gitmemek için sadece. 40 yılda bir işim düşüyor çok fazla çıktı almıyorum o yüzden bunu aldım. Tam dolu kartuş ile geldi bu da iyi oldu bazıları deneme kartuşu ile gönderiyorlar 5-10 sayfa çıktı alıyorsunuz bitiyor falan. Bunda tam dolu kartuş vardı. Benim gibi az çıktı alan biri için mükemmel. Alma sebebim tamamen yaşadığım yerdeki 5 sayfa çıktı için 5tl isteyen üçkağıtçılar yüzünden. İyi ki de aldım 100-120tl bir şey. Alın geçin derim. Çok hızlı değil ses de yapıyor biraz onun haricinde güven veren bir çalışması da yok :) ancak yeterli seviyede diyebilirim. Hergün 100 sayfa çıktı almayacaksanız bunu alın derim. Ek özellikleri de süper. Fotokopi tarayıcı vs oldukça kullanışlı. İhtiyaç olduğunda milletin ağız kokusunu çekeceğinize alın bundan ya da bunun gibi ucuz yazıcılardan bakın keyfinize. Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

profil resmi

HP DeskJet 1510 ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

HP DeskJet 1510 Forumları

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN