"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, OCZ Vertex 3 Max IOPS 240GB ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

OCZ Vertex 3 Max IOPS 240GB ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

OCZ Vertex 3 Max IOPS 240GB özellikleri

OCZ Vertex 3 MAX IOPS Serisi 2.5 240 GB SSD
Vertex 3 MAX IOPS Solid State Diskler yeni mimari yapısıyla bir kez daha çıtayı yükseltiyor oyun ve profesyonel multimedya uygulamaları için benzersiz performans sunuyor. Vertex 3 MAX IOPS yüksek performanslı denetleyici teknolojisini kullanarak sadece daha hızlı daha duyarlı bir PC deneyimi sağlamakla yetinmeyip geleneksel mekanik sabit disklere kıyasla daha serin daha sessiz ve daha verimli bir disktir. Düşük güç tüketimiyle mobil cihazlarınızda daha uzun kullanım sürelerine ulaşırsınız. Kutu içerisinden çıkan 3.5 lik çevirici ile masaüstü sistemlerinize kolayca monte edebilirsiniz. OCZ Vertex 3 MAX IOPS 240 GB SSD 550 MB/s okuma ve 500 MB/s yazma hızları ile en üst seviye mekanik disklere göre 20 kata varan performans artışı sağlar. Programlarınızın ve büyük boyutlu dosyalarınız açılış süresini önemli ölçüde azaltan OCZ Vertex 3 MAX IOPS en iyi performansı isteyen kullanıcılar düşünülerek geliştirilmiştir. Standart bir mekanik diske göre SSD nin Windows açılış süreleri arasında büyük farklar vardır. OCZ Vertex 3 MAX IOPS SSD lerde SATA 2 arabirimi yerine SATA 3 arabirimini kullanarak daha hızlı bir disk üretmiştir. SATA2 3Gbit/s nin darboğazına takılmayıp SATA3 6Gbit/s geniş bant genişliği sayesinde saniyede 550 MB okuma 500 MB yazma hızlarına ulaşabilir. Sahip olduğu yüksek hızlarla bilgisayarınızın ve programlarınızın açılış hızlarına inanamayacaksınız!Vertex 3 MAX IOPS SandForce SF2281 Yongasını kullanarak sürekli bir performans sağlar. Sürekli ve anlık okuma yazma gerektiren durumlarda IO değerinin önemi artmaktadır. Vertex 3 SSD ler kullandığı SF2281 yongasıyla saniyede 4K maksimum yazma hızı 85000 IOPS değerlerine ulaşmaktadır. Rakiplerine oranla anlık rasgele hızları daha yüksek seviyede olan MAX IOPS'un; anlık rasgele yazma 65000 IOPS ve anlık rasgele okuma 55000 IOPS seviyelerine ulaşmaktadır. Photoshop 3D Max AutoCAD SolidWorks gibi profesyonel uygulamalarda performansınızı önemli ölçüde artırır. Önemli Notlar
1- Solid State Diskler birleştirme yapmayınız diskinizin ömrünü azaltabilir.
2- Ürün üzerinde yer alan depolama kapasitesi ve gerçek kapasite arasında tutarsızlık görebilirsiniz; Depolama kapasitelerinde endüstri standardı ondalık kapasite göstermektir. Ancak işletim sistemleri genellikle HDD ve SSD kapasite hesaplamalarında ikili biçimde kapasite hesaplar ve bu durum görece olarak daha düşük kapasite ifadesine yol açabilir. SSD ürünlerinde kapasitelerin bazıları formatlama gibi işlemler için bir miktar belleği özel olarak ayrı tutar.
3- Belirtilen hız değerleri en ideal şartlar altında ATTO IOMeter ve PC Mark Vantage gibi yazılımlarla test edilmiştir. Vertex 3 Max IOPs 240 GB VTX 3 MI 25 SAT 3 240 G, Vertex3MaxIOPs240GBVTX3MI25SAT3240G, Vertex 3 Max IOPs 240GB VTX3MI 25SAT3 240G, Vertex3MaxIOPs240GBVTX3MI-25SAT3-240G, Vertex 3 Max IOPs 240 GB VTX3MI-25SAT3-240 G olarak da bilinir.
OCZ Vertex 3 Max IOPS 240GB kullanıcı yorumları

OCZ Vertex 3 Max IOPS 240GB için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, OCZ Vertex 3 Max IOPS 240GB deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

OCZ Vertex 3 Max IOPS 240GB ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

OCZ Vertex 3 Max IOPS 240GB Forumları

    Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN