"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, M-Audio ProFire 2626 ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

M-Audio ProFire 2626 ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

M-Audio ProFire 2626 özellikleri

Peşin Fiyatına Taksit
Ödüllü M-Audio firewire ses kartlarının takipçisi olan M-Audio ProFire™ 2626 PC veya Mac tabanlı kayıt sistemleriniz için bir sonraki aşamayı temsil etmektedir. Bu son derece güçlü ses kartı 26 x 26 eş zamanlı giriş / çıkışı 56 kanalı mixleyebilen DSP temelli onboard mixer ile birleştirmektedir. Cihazın üzerinde akla gelebilecek hemen her türlü bağlantı mevcuttur -tüm 8 analog girişinde Octane™ teknolojili mikrofon preamplifikatörleri, ADAT, S/PDIF, word clock ve MIDI. Son derece hassas JetPLL jitter yok etme teknolojisi ile son derece sağlam senkronizasyon elde edilmekle kalmayıp ses kalitesi en yüksek seviyede tutulmakta ve 24-bit 192 kHz'e dek hassasiyet sağlanmaktadır. Ek olarak Profire 2626 kolay kullanılan Firewire bağlantısı, çok düşük latency, çift kulaklık çıkışı, ön panelden 1/4" enstrüman girişi ve tek başına A/D D/A olarak çalışabilme imkanı tanımaktadır
Octane Preamplifikatörler
Preamp'lerin kalitesi müziğinizin nasıl duyulacağı konusunda en büyük etkiye sahip kriterlerden biridir. Birçok eleştirmen ve profesyonel tarafından kabul gören M-Audio Octane 8 kanal mikrofon preamp'i yeni standartlar oluşturmuştur. Profire 2626 aynen Octane'daki ödüllü mikrofon preamp teknolojisini kullanarak sinyali kaynağından en yüksek kalite ile almanızı garantiler. Her preamp 75 dB kazanç, +48V phantom ve -20dB pad özelliğine sahiptir.
Kullanıcı tarafından atanabilen Master volume
Profire 2626 atanabilen master volume kontrolü sunarak kullanıcıları kontrol konusunda bir üst seviyeye taşımaktadır. Bu kontrol çıkıştaki dört çift analog çıkışın herhangi birine atanabilir, böylece hangi çıkışın monitörlerinizi besleyeceğini seçebilirsiniz. Veya master volume'ün kulaklık çıkışlarının birini veya ikisinide kontrol etmesini veya tümü ile bağımsız olmasını sağlayabilirsiniz. Veya master volume kontrolünün tüm 8 analog çıkışı aynı anda etkilemesini sağlayabilirsiniz. Master volume kontrolünün esnekliği yaratıcılığınıza çok şey katacaktır.
192 kHz yüksek çözünürlük ve stabil çalışma
Profire 2626 en iyi ses kalitesini sunmak için yüksek kaliteli, 192 kHz destekli dönüştürücüler kullanmaktadır. Ses kalitesindeki düşüşleri önlemek ve çok stabil bir senkronizasyon sağlamak için herkes tarafından kabul görmüş JetPLL teknolojisi kullanılmaktadır. Profire 2626 ADAT, S/PDIF, wordclock ve dahili kaynaklar olmak üzere bir çok kaynağa hem master hem slave olarak senkron çalışabilir. M-Audio'nun oturmuş ve son derece kararlı çalışan sürücüleri sayesinde hem çok düşük latency hemde stabil çalışma garantilenmiştir.
DSP mixer / router
Profire 2626'daki son derece esnek DSP mixer ile setup'larınızı istediğiniz şekilde ayarlayıp kayıtlarınızı alabilirsiniz. Router'i kullanarak 52 audio kaynağını istediğiniz 26 hardware çıkışa yönlendirebilirsiniz. DSP mixer sayesinde 26 hardware girişi ve 26 software dönüşlerindeki sinyalleri herhangi 18 girişine kaynak olarak tanımlayabilirsiniz. Bu şekilde 8 stereo mix hazırlanabilir. Istenildiğinde presetler hazırlanıp daha sonra bu presetler çağrılarak tüm ayarlar geri yüklenebilir.
Bilgisayarsız çalışma
Profire 2626 bilgisayara bağlanmadığında da 8 kanal mic-preamp, 8 kanal A/D D/A dönüştürücü ve dijital format çevirici olarak kullanılabilir. Bu modda iken 8 analog giriş ilk 8 ADAT portuna yönlendirilmiştir. Aynı zamanda ilk 8 ADAT girişi 8 analog çıkışa yönlendirilmiştir. Istenirse D/A dönüştürücü devre dışı bırakılıp sistemin analog girişlerinin 8 analog çıkışı ve 8 ADAT çıkışını sürmesi sağlanabilir. Ikinci optik çıkış A/D dönüşüm için kullanılmadığında Profire 2626 coaxial S/PDIF'i optik S/PDIF'e çevirebilir.
Bu özelliği sayesinde 3 adet Profire 2626 birbirine bağlanarak 24 kanal analog girişli bir sistem elde edilebilir.
Toplam I/O: 26 x 26
Analog Giriş: 8 x XLR Combo, 8 x balanslı 1/4"
Analog Çıkış: 8 x balanslı 1/4"
48V Phantom Power: Var
Çözünürlük: 24-bit / 192 kHz
ADAT: 2 Adet (16 Kanal)
S/PDIF: Var
Midi I/O: ProFire2626 olarak da bilinir.M-Audio ProFire 2626 kullanıcı yorumları

M-Audio ProFire 2626 için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, M-Audio ProFire 2626 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

M-Audio ProFire 2626 ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

M-Audio ProFire 2626 Forumları

    Konu başlığı Tarih Konu sahibi Son cevap Cevaplar
    Bilgisayarımdan gelen ses problemi 9 Temmuz 2014 16:03 Onur erdem 0 cevap

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN