"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Allied Telesis AT-AR240E ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Allied Telesis AT-AR240E ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Allied Telesis AT-AR240E özellikleri

ADSL Router to 10BaseT & USB ADSL Router, 1 x 10 Base-T Ethernet ve 1 x USB port
AT-AR240E, ADSL servisleri üzerinden internete ya da yüksek bant genişliği gerektiren bilgilere erişmek isteyen ofis kullanıcıları için mükemmel bir çözümdür. ADSL modem, IP Router ve Stateful Inspection Firewall gibi özellikleri tek bir ünitede birleştiren AT-AR240E, yüksek bant genişliği arayan kullanıcıların ve ADSL servis sağlayıcıların ihtiyaçlarını karşılayan ideal bir çözümdür.

Üzerindeki 1 adet 10 Mbps Ethernet port ve 1 adet USB port sayesinde aynı anda 2 bilgisayar bağlanabildiği gibi ethernet porta bağlanacak hub veya switch sayesinde çok daha fazla sayıda PC bağlantısı da mümkündür. AT-AR240E, mevcut analog telefon hattı üzerinden kolayca kurulabilmekte, ADSL servislerin (yoğun ofis trafiği, hızlı internet erişimi, video-on-demand, video-streaming ve tele-medicine) standart analog ses ile birlikte kullanılmasını sağlamaktadır. PPTP ve IPsec paketlerini geçirebildiği için VPN (Virtual Private Network) uygulamalarını engellemez.

Ürün Özellikleri
- G. DMT (G992.1), G. Lite (G. 992.2) uyumlu
- 1 x ADSL, G. DMT & G. Lite
- 1 x USB port
- 1 x 10BaseT Ethernet port (Ethernet porta switch veya hub bağlayarak kullanıcı sayısı artırılabilir. Kullanıcı sayısı 253 adet ile sınırlıdır. )
- Eşzamanlı USB ve Ethernet bağlantısı imkanı
- IPsec, PPTP ve L2TP paketlerini geçirebildiği için VPN uygulamalarında sorunsuz çalışmaktadır.
- Oyun uygulamaları için dinamik port açabilme özelliği
- Bilgisayarlara kolay IP dağıtımı için DHCP (Dynamic Host Configuration Protocol)
- Güvenlik ve adres yetersizliğine karşı Network Address Translation (NAT) özelliğine sahiptir. (Birden fazla kullanıcının tek bir network IP adresini paylaşması)
- Full Stateful Inspection Firewall özelliği, ev ya da ofis ağlarının saldırılara karşı etkin bir şekilde korunmasını sağlar.
- Intrusion Detection System özelliği sayesinde izinsiz kişilerin içeriye sızma ya da çalışmaları sabote etme teşebbüsleri tesbit edilir.
- Dinamik ve statik IP adresi atayabilme özelliği
- PAP/CHAP kimlik kontrolü ve yetkilendirme
- Point-to-point Protocol over ATM (PPPoA) desteği
- Point-to-Point protocol over Ethernet (PPPoE) desteği
- Cihaz SNMP ile yönetilebilir. - Web tabanlı basit kurulum özelliği

Not:
Hat üzerine bağlanabilecek bir splitter sayesinde hem telefonunuzu hem de internet bağlantınızı aynı anda kullanabilirsiniz.

ADSL Teknolojisi:
Asymmetric Digital Subscriber Line ( Asimetrik Sayısal Abone Hattı ) sözcüklerinin baş harflerinden oluşan ADSL, mevcut telefonlar için kullanılan bakır teller üzerinden yüksek hızlı veri, ses ve görüntü iletişimini aynı anda sağlayabilen bir modem teknolojisidir. Sabit bir ücret karşılığında 24 Saat, 365 gün kesintisiz, hızlı, sorunsuz Internet erişimi sağlar. Bu teknoloji 8 Mbps gibi çok yüksek veri iletişim değerlerine erişebilmektedir. Bugün için TTnet tarafından verilen hizmetler sadece 128/32, 256/64, 512/128, 1024/256, 2048/512 Kbps değerlerine sahiptir. Bu rakamlardan ilki aboneye doğru gelen verilerin (downstream) performansını, ikincisi ise aboneden gönderilen veri (upstream) performansını ifade etmektedir. Asimetrik yapısı nedeniyle aboneye gelen bilgi akışının daha yüksek performansa sahip olması ise ADSL teknolojisini özellikle Internet kullanıcıları için cazip kılmaktadır. ADSL iletişim teknolojisi ADSL ile çalışan modem ihtiyaçını da beraberinde getirmiştir. ADSL iletişim teknolojisinden faydalanmak isteyen kullanıcıların öncelikle Türk Telekomünikasyon A. Ş. ye abonelik başvurularından sonra kendilerine tahsis edilecek olan hatta ADSL modem veya router cihazlarını bağlamaları gerekmektedir. AT AR 240 E, ATAR240E, AT AR240E, AT-AR240 E olarak da bilinir.Allied Telesis AT-AR240E kullanıcı yorumları

Allied Telesis AT-AR240E için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Allied Telesis AT-AR240E deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Allied Telesis AT-AR240E ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Allied Telesis AT-AR240E Forumları

    Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

    BENZER ÜRÜNLER