"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Dündar MP05 ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Dündar MP05 ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Dündar MP05 özellikleri


Ilk kullanımdan önce Meyve Presinizin aşağıdaki resimde de gösterilen Tas Süzgeç Alü.
Tepelik parçalarını iyice yıkayınız. Diğer aksamı nemli bez ile silebilirsiniz.
Alü. Tepelik kolayca temizlenebilmesi amacı ile sökülüp takılabilir. Sıkma esnasında bu
parçanın yerine sıkıca takılı olmasına dikkat ediniz.
Meyve Presinizi çocukların yalnız başlarına kullanmalarına asla izin vermeyiniz.
MEKANIK MEYVE PRESININ ÖZELLIKLERI
Portakal ve diğer narenciye ürünleri içerdiği C vitamini karbonhidrat potasyum folik asit ve bioflavin karoten B vitamini kalsiyum magnezyum gibi cevherlerle bütün yıl boyunca tüketilmesi gereken bir hayat iksiridir. Kahvaltıda içilen bir bardak taze portakal suyu günü zinde olarak geçirmek ve birçok hastalıktan korunmak için idealdir. Portakal suyunun ve liflerinin kanseri önleme kanı temizleme karaciğeri çalıştırmak hazmı kolaylaştırmak damar tıkanıklığını önlemek gibi faydalarının yanısıra vücut direncini arttırdığı da tespit edilmiştir. Işte bu hayat iksirini elde edebilmenin en pratik ve doğal yolu mekanik Meyve Presidir. Ürünümüz portakal ve diğer narenciye ürünlerini " kabuğu " ile beraber sıkar. Böylece sıkmış olduğunuz narenciye gurubu ürünlerin içerdiği tüm cevherler meyva suyuna karışmış olur. Özellikle kırmızı veya pembe renkli portakal veya greyfurt suyu içerdiği Likopen ile cilt ve beden yaşlanmasını geciktiren bir antioksidandır. Ürünümüz sıkmış olduğunuz meyva sularını taze olarak anında tüketmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
MEKANIK MEYVE PRESININ KULLANIMI
Sıkılacak meyveleri yıkayın ve tam ortadan iki eşit parçaya bölerek hazırlayın. Meyve presinizin kolunu yukarıya doğru çevirerek ikiye böldüğünüz meyveleri kabuklu kısım üste gelecek şekilde süzgeçin üzerine yerleştirin ve tekrar kolu aşağıya doğru çevirerek sıkma işlemine başlayın.
STANDART modelimizde sıkılan narenciye suları süzgeçten süzülerek aşağıdaki Tasa dolacaktır. Yoğun kullanımda süzgeçte biriken posaları temizleyerek meyve sularının tasa daha hızlı akmasına yardımcı olunuz. Süzgeçte biriken posaları sıkmış olduğunuz narenciye suyuna karıştırarak yada ayrıca tüketebilirsiniz. Tas dolduğunda kolu tekrar yukarıya çevirerek Tas ve Süzgeçi dışarıya alıp meyve suyunuzu servis ediniz.
MEYVA PRESININ TEMIZLENMESI
Ürününüzü her sıkma işleminden sonra bekletmeden yıkayınız. Bu temizlik işlemi esnasında Tas Süzgeç Alü. Tepelik yıkayınız. Presin diğer kısımlarını nemli bir bezle temizleyebilirsiniz. Bulaşık deterjanı dışında kimyasal temizleyiciler kullanmayınız. Tas ve süzgeç dışındaki parçaları bulaşık makinasında yıkamayınız. Alü. Tepeliği kramyerden sökerek kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Temizlik işlemi bittiğinde Alü. Tepeliği yerine sıkıca tespit ediniz. Narenciye sıkma işlemi esnasında bu parçanın gevşek olmamasına dikkat ediniz. Temizlik işlemi sonunda ürününüzü kurulayınız.
Meyve Presinizi sağlık ve keyif içinde kullanmanızı dileriz. MP 05 olarak da bilinir.Dündar MP05 kullanıcı yorumları

Dündar MP05 için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Dündar MP05 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Dündar MP05 ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Dündar MP05 Forumları

    Konu başlığı Tarih Konu sahibi Son cevap Cevaplar
    Çok sessiz bütçeme uygun meyve sıkacağı 19 Ağustos 2013 10:54 Sacide Bulut 0 cevap

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

    BENZER ÜRÜNLER