"iyi.net" en iyi teknoloji portalı…

Medya Oynatıcı

(4 kayıt bulundu)

Elinizdeki ses ve görüntü dosyalarını en iyi çözünürlükte, muhteşem bir kalitede oynatmak için medya player mı almak istiyorsunuz? Hangi markayı hangi modeli almanız gerektiğini bilmiyorsanız bir fikir edinmeniz en iyisine karar vermeniz için iyi.net size yardımcı olacak.

Öncelikle media player ne iş yapar ? Televizyon ile medya dosyaları arasında bağlantıyı sağlayan bir ses ve görüntü sistemi birimi olan medya oynatıcılarda USB giriş bulunur. Bu USB giriş sayesinde taşınabilir hard disk ya da flash bellek ya da USB giriş depolama özellikli mp3’ler içindeki dosyaları oynatabilirsiniz. Video izleyebilir, resimlere bakabilir, müzik dinleyebilirsiniz.

 USB Flash bellek  ya da sabit diskteki içeriği oynatma özelliğine sahip medya oynatıcılar ile bilgisayarınızdan müzik dinleyebilir, video izleyebilir aynı zamanda fotoğraflarınıza da bakabilirsiniz. Divx, avi, mkv gibi farklı uzantıdaki video formatlarını; jpg, gif, bmp, png gibi uzantılardaki resim formatlarını; mp3 wma uzantılarındaki müzik formatlarını destekleyen media player’lar Full-HD 1080P çözünürlüğünde video oynatabilir, full HD kalitesinde çözünürlük sağlayabilirler. Bazı media player markaları ve modelleri Dolby Digital ve dts, dts HD, master audio ses codec’lerini destekler.  Böylece elimizdeki tüm dosyaları oynatabilir, tüm filmleri sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Birçok sistemle uyumlu şık ve güzel tasarımlarıyla birçok medya player markasını ve modelini iyi.net’de bulabilirsiniz. Tüm bunları takip etmek yeniliklerden haberdar olmak, karşılaştırma yapmak için doğru yerdesiniz. Birbirinden güzel ve farklı özellikteki media oynatıcılar hakkında bilgi sahibi olmak veya tavsiye almak için sorup soruşturmaya gerek kalmadı. En ucuz medya oynatıcıyı bulmak için tek yapmanız gereken görüntü kalitesi, ses kalitesi, kullanım kolaylığı, tasarım kalitesi, desteklediği formatlar, bağlantı özellikleri, dayanıklılık gibi kriterlerinizi belirleyip seçmek ve en hızlı en kolay yoldan zevkinize ve bütçenize uygun  en güzel en ucuz media player’ı  bulmak. Böylece zamandan tasarruf yaparak kendinize daha fazla zaman ayırmada kazanç sağlayabilirsiniz. Karar vermekte zorlandığınız, arada kaldığınız iki ya da daha fazla ürün varsa bu ürünler arasında karşılaştırma yapma imkanını iyi.net olarak size sunuyoruz.

En iyi  ve en ucuz HD, full HD kalitede Everest, Goldmaster, Toshiba, Western Digital, Philips, DARK gibi en popüler media player  markalarının tüm özelliklerinin ve fiyatlarının yer aldığı fiyat karşılaştırması yapabileceğiniz sitemizde yorumları okuyabilirsiniz. Dilerseniz memnun kaldığınız ya da kalmadığınız herhangi bir ürün hakkında siz de yorum yaparak diğer kullanıcılara faydalı bilgiler verebilirsiniz.

MARKA

ÜRÜN FİYATI

FİYAT ARALIĞI (TL)
TL-