"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Asus TAICHI 31-CX019H ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Asus TAICHI 31-CX019H ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Asus TAICHI 31-CX019H özellikleri

 • İŞLETİM SİSTEMİ
 • EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ
 • BELLEK (RAM)
 • İŞLEMCİ HIZI
 • İŞLEMCİ
 • DAHİLİ GRAFİK MODELİ
 • HDMI
 • AZAMİ KULLANIM SÜRESİ

Tek bir TAICHI, Çift Ekran - Sonsuz Esneklik

ASUS TAICHI™ dizüstü bilgisayarla tablet arasındaki geçiş noktasını temsil eden inanılmaz bir ürün ve eşsiz mobil esneklik sağlıyor. Kapağı açık olan TAICHI, kristal netliğinde Full HD ekrana, Intel® Core™ işlemciye ve arkadan aydınlatmalı klavyeye sahip olan güçlü bir dizüstü bilgisayar. Kapağı kapalı TAICHI ise hafif, ince gövdeli ve Windows 8 ile gelen sezgisel dokunmatik arabirime tam destek veren çoklu dokunuş destekli dokunmatik Full HD ekrana sahip bir tablet.

KESİNTİSİZ ETKİLEŞİM & PAYLAŞIM İÇİN DÖRT KULLANIM MODU

 

 
 Notebook mode

1. Dizüstü bilgisayar modu

Notebook mode

Tek bir akıcı hareketle kapağı açın ve TAICHI’nin tam donanımlı bir dizüstü bilgisayara dönüşmesini sağlayın. Full HD 11.6 ya da 13.3 inç ekranda yer alan IPS panel teknolojisi sayesinde canlı renkler ve geniş görüş açıları elde ediliyor. Ortam ışığına göre şiddetini ayarlayan arkadan aydınlatmalı klavye ve geniş çoklu dokunuş destekli touchpad alanıyla üretkenlik uygulamaları kolayca kontrol edilebiliyor. 
watch the video


 

 
Tablet mode

2. Tablet modu

Tablet mode

Kapağı kapatın ve TAICHI anında 11.6 ya da 13.3 inç Full HD ekrana sahip bir tablete dönüşsün. 10 noktaya kadar dokunuş algılayabilen kapasitif çoklu dokunuş destekli ekranla kontrol parmaklarınızın ucunda ve birlikte gelen dijital kalem normal bir kalem gibi işleyerek el yazısıyla not almanıza ve çizimler yapmanıza imkan veriyor. IPS teknolojisi sayesinde görüntüler parlak ve net. Dahili hareket algılayıcıları sayesinde TAICHI aynı zamanda ideal bir taşınabilir oyun konsoluna dönüşüyor. Çift band Wi-Fi ve Bluetooth 4.0 bağlantısıyla en yeni ağlara bağlanmak mümkün. 
watch the video

 

 
Mirror mode

3. Ayna modu

Mirror mode

TAICHI sadece bir tablet ya da dizüstü bilgisayar değil. Ayna modunda bilgileri paylaşmak için eşsiz bir yöntem kullanılıyor. Ayna moduna girince ekrandaki görüntüler aynı anda iki tarafta beliriyor ve sunum yapmak için büyük projektörler taşımak ya da iri harici monitörler kullanmak gerekmiyor. Tüm kullanıcıları dar bir alana sıkıştırma derdi olmadan film izlemek de mümkün. IPS teknolojisi sayesinde 178 dereceyi bulan geniş görüş açısından ötürü tüm izleyiciler en iyi görüntü kalitesinden mahrum kalmıyor. 
watch the video

 

 
Dual-Screen mode

4. Çift Ekran modu

 Dual-Screen mode

Çift Ekran modunda TAICHI tek bir bilgisayar olmaktan çıkıyor, sayı ikiye ulaşıyor. Arka arkaya duran ekranların ikisi de birer bağımsız uygulama için kullanılabiliyor. Birini kontrol etmek için klavye ve çoklu dokunuş destekli touchpad, diğerini kontrol etmek içinse çoklu dokunuş destekli dokunmatik ekran ve dijital kalem kullanılıyor. Çift ekran modu sunumlar için de ideal. Birlitke gelen Screen Share uygulamasında sunumu arka ekrana iletirken diğer ekranda diğer işlerle uğraşabilirsiniz. 
watch the video


 

Sharing Made Easy

Paylaşım Kolaylaştı

Eşsiz arka arkaya duran ekran tasarımında uygulamalarla çalışmak ve paylaşım yapmak için yeni yollar var. TAICHI, tam kapsamlı dizüstü bilgisayar modundan çoklu dokunmatik tablet moduna sorunsuz biçimde geçebiliyor ama iki ekranını aynı anda kullanmak da mümkün. Bunları bağımsız olarak kontrol edebildiğiniz için olasılıklar çoğalıyor, inanılmaz esneklik elde ediliyor. Kalabalık gruplarda konforlu yerleşim için iki ekranda aynı sunumu ya da filmi gösterin, TAICHI’yi iki kişi arasında paylaştırmak için farklı uygulamaları kullanın.


 

Çift HD Ekran

Çift Full HD 1080p ekran sayesinde TAICHI ile uygulamalar, oyunlar, filmler şahane bir görünüm elde ediyor. IPS teknolojisinin getirisi olarak renkler daha canlı ve gerçekçi, 178 dereceye ulaşan geniş görüş açılarından ötürü yandan bakıldığında bile görüntü net. TAICHI içerdği HD kameralar sayesinde tablet ya da dizüstü bilgisayar modlarında harika görüntüler yakalayabiliyor.

Sharing Made Easy

 

Sinema Tarzı Ses Kalitesi

Sharing Made Easy

Ses alanında dünyanın en iyi firmalarından biri olan Bang & Olufsen ICEpower® işbirliğiyle geliştirilmiş olan ve TAICHI ile gelen ASUS SonicMaster ses teknolojisi sayesinde ses kalitesi tamamen yeni bir seviyeye ulaşıyor. Daha geniş frekans aralığıyla daha net ve anlaşılır vokaller, yeri titreten güçlü bas. Sese ait konum tespiti yapabilen mikrofon dizisi ve arka plan gürültüsü engelleme sayesinde görüşmeler daima net ve anlaşılır.

Sharing Made Easy
 • Mikrofon Dizisinin Getirileri:
 • Gürültü Bastırma
 • Akustik Yankı Engelleme
 • Dengeli Ses Aktarımı

 

Sezgisel Kontrol

TAICHI özellikle dokunmatik arabirim için tasarlandı. Tablet modunda 10 parmak algılayabilen çoklu dokunuş destekli kapasitif ekranla hızlı sonuçlar alınabiliyor ve kontrol parmaklarınızın ucunda toplanıyor. Dizüstü bilgisayar modundaysa geniş tip ve Smart Gesture destekli touchpad alanı imdada yetişiyor. Bu modda kullanılan dokunma destekli uygulamalar da sezgisel biçimse kullanılabiliyor. Yaratıcı olma zamanı geldiğinde TAICHI ile gelen opsiyonel dijital kalemi kullanarak kusursuz kontrol ile ve esnek biçimde el yazısıyla not alabilir ya da çizim yapabilirsiniz.


 

Nefes kesici tasarım ve sıradışı performans

TAICHI ile sunulan siyah dış kaplama, kenar kısımlarda jilet gibi 3 mm kalınlığa inen ince gövde ve sadece 1.25 kg olan ağırlık dikkat çekiyor. TAICHI aynı zamanda çok da yüksek performans sunuyor. Intel® Core™ i5 ya da i7 işlemciler sayesinde çoklu uygulama çalıştırma performansı kusursuz. Medya içeriği akıcı biçimde izlenebilirken USB 3.0 sayesinde son derece yüksek aktarım hızları elde edilebiliyor, harici cihazlar daha kısa sürede şarj edilebiliyor. TAICHI aynı zamanda çift band Wi-Fi ile çok daha hızlı 5GHz ağlarda da kendini gösterebiliyor.

TAICHI SUIT kapak - En iyi sonucu elde edin

ASUS TAICHI ile gerçek anlamda eşsiz portatif bir cihaz elde ediliyor ve TAICHI SUIT kapakla birlikte en iyi sonuç elde edilebiliyor. Çift ekranı koruyan ve katlanınca destek ayağı gibi devreye giren, konforlu biçimde izleme ve yazı yazma imkanı veren bu aksesuarın üzerinde cihaz portlarına ve soğutma sistemine özel açılmış delikler bulunuyor. İnce ve hafif yapısıyla nereye giderseniz gidin yanınızda taşıyabilirsiniz.

 Asus TAICHI 31-CX019H kullanıcı yorumları

Asus TAICHI 31-CX019H için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Asus TAICHI 31-CX019H deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Asus TAICHI 31-CX019H ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Asus TAICHI 31-CX019H Forumları

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN