"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Ultrasone PRO 550 ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Ultrasone PRO 550 ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Ultrasone PRO 550 özellikleri

ul>

 • Karakter
  Profesyonel olarak tasarlanıp üretilmiş kulaklık. Ayrılabilir kablolar, yedek kablo, hızlı değişebilen kulaklıklar, yedek bir çiftkulaklık ve taşıma için hardcase gibi bir çok detay bu kulaklığı profesyonellerin tercihi haline getirmiştir. 50mm. lik güçlü ve sağlam sürücü son derece yoğun bir ses verebilmektedir. Son derece sıkı bass ve hassas & detaylı enstrüman konumlandırılması elde edilmektedir. Hardcase;in içindeki kullanışlı aksesuarları ile birlikte açık gri PRO 550 birçok bas gitarist ve davulcu arasında kendine has bir hayran kitlesi edinmiştir. Genel talep üzerine kulaklıkları kolaylıkla katlamayı kolaylaştıran bir mekanizma gövdeye entegre edilmiştir.

  ULE-teknolojisi ve PRO tasarım
  PRO serisi kulaklıklarımız profesyonel kullanıcıların çok rağbet ettiği Ultra Low Emission (ULE-Technology - Çok düşük emisyon) özelliği taşımaktadır. PRO tasarımı sadece profesyonel serinin diğerlerinden ayrılmasını sağlamakla kalmaz aynı zamanda çok daha yüksek bir şeffaflık ve anlaşılabilirlik sunar.
  ULE-teknolojisi;nin ne yaptığını daha iyi anlayabilmemiz için bir çok kulaklığın elektrik sinyallerini ses dalgalarına çevirmek için düşük frekanslı manyetik dalgalar oluşturduğunubilmemiz gerekir. Ultrasone bu radyasyonu 98 oranında azaltan özel bir MU metal kalkan (ULE-technology) geliştirmiştir. ULE-technology uluslararası kuruluşlar tarafından incelenmiş ve teknik gözleme organizasyonları tarafından tavsiye edilmişlerdir. Ultrasone orijinal olarak bu teknolojiyi ömürlerinin yarısını kulaklıklarla geçiren profesyoneller için geliştirmiştir ancak gelen yoğun talep üzerine ULE-technology;si tüm Ultrasone kulaklıklara uygulanmaktadır.

  S-Logic Natural Surround Sound
  S-Logic Natural Sound aracılığı ile dinledikleriniz kafanızdan çıkıp çevrenizdeki odaya yayılmaktadır. Böylelikle müziğiniz sıkışık değil son derece geniş ve organik bir hale gelmektedir. Uzaklık ve yön kavramı çok daha belirgin olmaktadır -gerçekten bir konserde vaya stüdyoda bulunuyormuşcasına.

  Güvenli Duyum
  S-Logic sadece doğal surround sound yaratmakla kalmaz aynı zamanda aynı loudness cevabı için gereken ses şiddetini 40 (3-4 dB) oranında düşürebilmektedir. Böylelikle uzun saatler boyunca kulaklıkla çalışmak zorunda kalan kullanıcılarda oluşabilecek duyma kayıbı riskini ciddi oranda azaltabilir.


  IÇERIK

  Profesyonel kulaklık
  Pro Box Hardcase taşıma çantası
  Iki adet ayrılabilen kablo. Altın kaplama jacklı (6.3mm)
  Biri düz 80cm diğeri spiral 300cm.
  Yedek kulaklık pad;leri
  Demo CD

  TEKNIK ÖZELLIKLER

  S-Logic Natural Surround SoundDinamik prensipFrekans cevabı10 - 22.000 Hz. Empedans64 OhmSes şiddeti102 dBAğırlık295 gr. 50 mm. mylar sürücüMU metal yapıULS tandardına uygunluk
 • PRO550 olarak da bilinir.



Ultrasone PRO 550 kullanıcı yorumları

Ultrasone PRO 550 için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Ultrasone PRO 550 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Ultrasone PRO 550 ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Ultrasone PRO 550 Forumları

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

  BENZER ÜRÜNLER