"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Sennheiser CX 680i ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Sennheiser CX 680i ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Sennheiser CX 680i özellikleri

Sennheiser Adidas CX 680i Sports Mikrofonlu iPhone Kulaklığı

Durma. Ne kadar sert oynamak istiyorsan devam et. Sennheiser Adidas CX 680i Sports mikrofonlu kulaklık sana eşlik edecek. Dış sesleri en iyi şekilde engelleyerek müziğe ve çalışmanıza odaklanmanızı sağlar. Farklı boyutlardaki kulaklık adaptörlerinin yanı sıra Sennheiser;ın EarFin tutunma mekanizması sayesinde kulağınıza tam oturur ve ne kadar tempolu ve hareketli çalışsanız da yerinden kıpırdamaz. Ayrıca yüksek kalitedeki mikrofonu ve kumandası sayesinde hem konuşmalarınızı hem de müziğinizi kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.

Sennheiser Adidas CX 680i Sports Mikrofonlu iPhone Kulaklığı

CX 680i Sports çok ağır şartlara dayanabilecek şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir. Gerilmeye dayanaklı kısımlar yüksek esneklik ve şok emme özelliğine sahip materyal kullanılarak üretilirken kablo Dupont Kevlar ile güçlendirilmiştir ki bu da size rakipsiz bir güç ve dayanıklılık sunar. En zorlu koşullarda bile örneğin eksi 10 derece santigratta çalışmaya devam eder ve esnekliğini korur.

CX 680i Sports;ta bulunan diğer bir harika özellikte sıvıdan korumadır. Ne kadar ağır şartlarda spor yapsanızda ses sistemini terden ve sudan korur ya da sağnak yağıştan.

Sennheiser Adidas CX 680i Sports Mikrofonlu iPhone Kulaklığı
Özellikler
Spor tasarım ve yüksek performanslı dış ses engelleme özelliği
Ter ve su geçirmez
EarFin tutunma mekanizması; kulaktan düşmez
Tamamen ayarlanabilir kulak aparatları sayesinde kulağınıza tam ve rahat bir şekilde oturur
Yüksek çıkışlı sürücüler; spor yaparken size enerji verir
Dışarıda koşarken daha güvenli bir kullanım sunmak açısından dış sesleri de belli bir oranda size ulaştırır
Dupont Kevlar ile güçlendirilmiş kablo; mükemmel sağlamlık ve dayanıklılık
Spor salonlarında kullanılan miCoach MP3 ve CD oynatıcılar ile Video sistemleri ile uyumludur

Sennheiser Adidas CX 680i Sports Mikrofonlu iPhone Kulaklığı
Uyumluluk
Kumanda ve Mikrofonun uyumlu olduğu cihazlar:
iPhone 4/4S
iPhone 3GS
iPad
MacBook MacBook Pro ve Mac Pro (2009 ve sonraki yıllar)
2. ve 3. Nesil iPod touch
iPod classic
4. ve 5. Nesil iPod nano
3. Nesil iPod shuffle

Voice Control iPhone 4 iPhone 3GS ve son nesil iPod touch tarafından desteklenmektedir.

Sennheiser Adidas CX 680i Sports Mikrofonlu iPhone Kulaklığı
Kulaklık
Frekans Aralığı: 18 Hz - 20 kHz
Kulaklık Tipi: Kulakiçi
Ses Basınç Seviyesi(SPL): 120 dB
THD(Toplam Harmonik Bozulma): < %0.5 (1 kHz 100 dB SPL)
Dönüştürücü Tipi: Dinamik
Empedans: 16
Ağırlık: 14 gr
Kablo Uzunluğu: 120 cm
Giriş: 3.5 mm

Sennheiser Adidas CX 680i Sports Mikrofonlu iPhone Kulaklığı

Mikrofon
Frekans Aralığı: 100 Hz - 10 kHz
Duyarlılığı: -44 dbV/Pa
Tipi: Omni-directional

Sennheiser Adidas CX 680i Sports Mikrofonlu iPhone Kulaklığı
Paket Içeriği
CX 680i Sports Mikrofonlu Kulaklık
3 farklı boy kulaklık adaptörü (SML)
3 farklı boy EarFin (SML)
1 çift kulaklık kılıfı
1 çift yedek diafram koruyucu
1 adet temizleme aleti
1 adet kablo tutucu
1 adet saklama kılıfı
Kullanım Kılavuzu

Sennheiser Adidas CX 680i Sports Mikrofonlu iPhone Kulaklığı
Inceleme

Ben bir koşucuyum. Ve çok terlediğim için geçen birkaç yılda dört tane Apple kulaklık bozdum. Ben de artık ter ve su geçirmeyen bir spor kulaklık almanın zamanının geldiğine karar verdim. Apple Store;a bakarken Adidas logolu Sennheiser spor kulaklıklar dikkatimi çekti. Apple ürünleri ile uyum sağlayan 3 farklı "i" modeli dikkatimi çekti: Şu an kullandığım ve burada yorum yapmakta olduğum CX 680i kulak içi kulaklıklar boyunda şık duran yapısı ile PMX 680i ve spor kullanım için kulağa tam anlamıyla yerleşen tasarımı ile OMX 680i.

Sennheiser Adidas CX 680i Sports Mikrofonlu iPhone Kulaklığı
Şunu not etmek gerekiyor; CX 680i;yi dış mekanlarda test etmemize rağmen güvenlik sebebiyle bu tür gürültü izolasyonlu kulaklıklar genellikle tavsiye edilmez. Dışarıda bir tehlike uyarısı oluşma ihtimali varsa bunu duymak istersiniz. Ben kişisel olarak sadece tek kulağımda kullanıyorum diğerini kullanmıyorum. Bu yüzden dışarıda test etmek için kendimi rahat hissediyorum.

CX 680i;yi spor kulaklık yapan üç özellik var. Birincisi su geçirmez olması. Ikincisi kablonun Kevlar gibi çok sağlam bir materyal ile kaplanmış olmasıdır. Üçüncüsü siz egzersiz yaparken kulaklıkların kulağınızdan çıkmamasını sağlayan EarFins özelliğine sahip olmasıdır.

EarFins isminden de anlaşılacağı üzere köpek balığı sırt yüzgeci şeklinde olan ve kulaklık uçlarına monte edilmiş esnek yapıda kauçuklardan oluşur. Kulaklığı ve EarFins;i kulağınıza yerleştirirken önce EarFins;i bastırmanız ardından kulaklık uçlarını takmanız ve sonra EarFins;i serbest bırakmanız gerekiyor. EarFins takıldıktan sonra genişleyerek egzersiz sırasında kulaklıkları sabit tutarak çok iyi bir iş çıkarır. Ancak bunları kulağınıza takarken doğru açı ile taktığınıza emin olun (benim için saat 4-5 yönünde) yoksa EarFins çıkabilir. kulaklıklar çok rahat ve hafif yapısı sayesinde 2 saatlik yarı maraton koşusunda kulağınızda olduğunu bile unutturur.

Bir spor kulaklığa göre CX 680i Apple standart kulaklıklardan çok daha iyi ses kalitesi verir. 680i etkileyici düzeyde yüksek bas miktarına sahiptir fakat en üst seviye kulaklıklarla karşılaştırmak doğru olmaz. Biz 680i;yi hemen hemen aynı fiyata satılan Klipsch S4i ile kıyasladık ve S4i;deki ses duruluğunu CX 680i;de bulamadık. Big Boi;den "Hustle Blood" dinlerken; bas müziği o kadar bastırdı ki müzik içeriğindeki diğer elementleri tam anlamıyla duyamadık. S4i ise daha berrak ve eşit bir sese sahipti. Başka bir örnek olarak Bob Dylan;ın kült parçası olan "Like a Rolling Stone";u dinlerken arka plandaki org sesi S4i;de duyulurken CX 680i;de kayboldu. Bu kusurlarına rağmen CX 680i ortalamanın üstünde performans verir ve çoğu kulaklığın performansını kolaylıkla ikiye katlar. Ayrıca gürültü izolasyonu her zaman büyük avantajdır ve kulak içi olması sebebiyle bu kulaklık direkt ve net ses alımı sağlar.

CX 680i iPhone;lara uyumlu olarak üretilmiş olduğundan üzerinde mikrofonlu bir mini parça bulundurur. Bunun üzerinde telefon çağrılarını açma ve sonlandırma butonları ve ses kontrol düğmeleri bulunur. Kısaca iPhone;un orijinal kulaklığının yapabildiği her şeyi yapar.

680i;nin mikrofonu iPhone kadar olmasa da iyi performans verir. Zaten çok zor farkedilen bir farklılık olduğundan bu çok da önemli değildir.

CX 680i;lerin kablo uzunluğu 1.2 metredir bu da orijinal Apple kulaklıklardan yaklaşık 15 cm daha uzun olduğu anlamına gelir. Benim gibi uzun koşucular her zaman uzun kablolu kulaklıkları sever zaten çok uzun olursa da sarılabilir.

Sennheiser Adidas CX 680i Sports Mikrofonlu iPhone Kulaklığı
Dayanıklılık açısından CX 680i etkileyici birkaç özelliğe sahiptir. En önemli olarak ter ve su geçirmezliği gerçekten çok işe yarar ve etkilidir. Herkes kulaklığının bozulacağından sürekli endişe eder ancak 2 yıl verilen garanti bu endişeleri bir kenara bırakır. Üçüncü olarak da kulaklığın kablosu Kevlar ile kaplandığı için oldukça sağlamdır bu arada Kevlar;ın çelik yelek yapımında kullanıldığını da belirtmekte yarar var. Herkes bilir ki kulaklıkların en zayıf noktaları kablonun sonlandığı uç noktalardır. Ancak bir aylık dikkatsiz kullanım uzun koşular sonrasında hala en ufak problem yaşanmadı.

Sennheiser Adidas CX 680i Sports Mikrofonlu iPhone Kulaklığı
Tasarım açısından CX 680i dışarıda iken dikkat çeken neon spor sarı kabloya sahiptir. Ben bir koşucu olarak bütün dikkat çekici şeyleri takdir ederim. Kulaklığın geri kalanı mat siyah renktedir. Genel olarak modern bir spor görünümü vardır. Moda ile pek ilgilenmediğim için bilmem ancak spor çevresinde çok çekici bir görünüme sahiptir CX 680i.

Kulaklığın yanında ekstra olarak verilen güzel bir paket içeriği vardır: SML olmak üzere üç adet kulaklık süngeri yine SML olmak üzere üç adet EarFins seti EarFins kullanmak istemiyorsanız bir adet yuva kapağı bir çift yedek diyafram koruması bir kulak kiri temizleme aleti ve Adidas logolu çok hoş görünümlü bir adet taşıma kesesi.

Sennheiser Adidas CX 680i Sports Mikrofonlu iPhone Kulaklığı
Sonuç

Sennheiser Adidas CX 680i spor kulak içi kulaklığı ter ve su geçirmez dayanıklıdır ve egzersiz sırasında kulağa çivilenmiş gibi sabit şekilde durur. Orijinal Apple kulaklıklarından daha net ve iyi ses verir özellikle bas seslerinde. Ancak en üst seviye kulaklıklar kadar ses berraklığını bulamazsınız. Kulak içi olması ve gürültü izolasyonu güvenlik açısından tavsiye edilmese de bu kulaklık kesinlikle almaya değer. Genel olarak da biz testimizde CX 680i;yi iyi tasarımlı ve performansı yüksek olarak gördüm. Özellikle atletlere kesinlikle tavsiye ediyorum.

Sennheiser Adidas CX 680i Sports Mikrofonlu iPhone Kulaklığı

CX 680 i, CX680i olarak da bilinir.
Sennheiser CX 680i kullanıcı yorumları

Sennheiser CX 680i için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Sennheiser CX 680i deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Sennheiser CX 680i ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
  • Ürün fotoğrafı
  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Sennheiser CX 680i Forumları

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

    SENNHEİSER MARKALI ÜRÜNLER

    BENZER ÜRÜNLER