"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Midea MCCI 24 ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Midea MCCI 24 ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Midea MCCI 24 özellikleri

Teknik Özellikler Soğutma Kapasitesi:  ;5500-267 00
Isıtma Kapasitesi:  ;5800-29000
Iç Ünite Boyutları (mm):  ;840x840x230
Dış Ünite Boyutları (mm):  ;895x313x862
Iç Ünite Ağırlığı (kg):  ;24
Dış Ünite Ağırlığ (kg):  ;73
AA Sınıfı Enerji Verimliliği Klimaların, soğutma modunda enerji verimlilik oranı (EER) ve ısıtma modunda performans katsayısısı (COP) ne kadar yüksek ise enerji verimliliği de o kadar yüksektir. Bu özellik sayesinde, klasik klimalara göre ; hem soğutma modunda, hem de ısıtma modunda A sınıfı yüksek enerji verimliliği  ;sağlanır. Bu da daha az enerji ile çok daha fazla performans, yani elektrik tasarrufu ve ekonomi demektir.

Geniş Açılı Hava Üfleme Standart kaset tipi klimalara nazaran, Midea kaset tipi DC Inverter split klimalar 4 yöne geniş açılı üfleme yapısına sahiptir. Bu şekilde çok daha fazla köşe ve noktaya şartlandırılmış hava ulaşır,  ; odanın her köşesinde dengeli bir iklimlendirme  ;gerçekleştirilir.

180 Sinüs Dalgası DC Inverter tipi birçok klima sadece 120 sinüs dalgası frekansında kontrol imkânı verirken, Midea klimanın üstün yenilikçi teknolojisi ile bu aralık çok daha geniş olan 180 sinüs dalgasına çıkmaktadır. Dolayısıyla, sıradan DC Inverter teknolojisine sahip klimalara göre daha fazla ; enerji tasarrufu , daha ; sessiz çalışma  ;ve çok daha  ;dengeli hava ile şartlandırılmış  ;bir ortam yaratır.
Kendinden Drenaj Pompalı Kaset tipi DC Inverter split klimalarda kendi içindeki drenaj pompası sayesinde ; yoğuşma suyunu 750 mm yukarıya  ;kadar pompalama imkanı vardır.
Uzun Borulama Mesafesi Standart kaset tipi klimalarda yatay borulama mesafesi 25-30 mt civarında iken, Midea kaset tipi DC Inverter split klimalarda bu mesafe 50 mt'ye kadar çıkarak, montajdan yüksek performans alınmasını sağlamaktadır.
-15C Dış Ortam Şartlarında Isıtma Üstün teknolojik özellikleri sayesinde Midea klima, dış hava sıcaklığı  ;-15° C olduğu zamanlarda bile  ;ısıtma modunda güvenle çalışarak konforunuzdan ödün vermez.
Taze Hava Standart kaset tipi split klima modellerinde soğutma, ısıtma, nem alma gibi fonksiyonlar ile yapılan hava temizleme işlemleri, iç mekanda bulunan havanın devamlı sirkülasyonu ile sağlanır. Klima üniteleri tarafından hiçbir zaman dış ortamdan taze hava girişi yapılmaz. Sadece dış ortamdan iç mekana ısı transferi veya iç mekandaki ısının dış ortama transferi olur. Bu tip çalışma sistemlerinde ortama taze hava sadece pencere veya kapı açılarak sağlanabilmektedir. Midea kaset tipi DC Inverter split klimalarda kullanılan özel fan sistemi ile iç ünitede negatif basınç yaratarak dış ortamdan içeriye bağlanacak spiral bir hortum yardımıyla taze hava verilebilir. Bu sayede ; oksijen oranı ve taze hava miktarı hep yüksek seviyede  ;tutulabilir.
Ince Dizayn Midea kaset tipi DC Inverter split klimaların iç üniteleri özel dizayn ince gövdesi ile mükemmel bir ; montaj kolaylığı ; sağlar. Alçak tavan ve yeteri kadar boşluk olmayan tavan mesafelerinde kolaylıkla montaj gerçekleştirilebilir.
Anti-Cold Hava Fonksiyonu Standart kaset tipi split klimalarda ısıtma modu devrede iken, iç ünite bataryası ısınana kadar klimalar ortama soğuk hava üfler. Ancak bu tip klimaların aksine Midea kaset tipi DC Inverter split klimalarda, konfor ön planda tutulur, ileri teknolojik yapısı ile ; ısıtma modunda iken batarya ısınana kadar  ;klima üfleme yapmaz.
Hata Teşhis ve Otomatik Koruma Cihaz, bu ileri teknolojik özelliği sayesinde, beklenmedik sürprizlerle kullanıcının yarı yolda kalmasını önler.  ; Hataları elektronik olarak teşhis ederek , panel üzerinde bu hataları kodlama ile gösterir ve direkt olarak koruma moduna geçer.
Zararlı Madde SınırlamasıÇevre Dostu Soğutucu AkışkanEstetik DizaynTrapeziform Bakır ŞekliYıkanabilir FiltreOtomatik DefrostBağımsız Nem AlmaSıcak-Soğuk ÇalışmaUzun Mesafe BorulamaHata Uyarı SistemiKolay TemizlemeOtomatik SalınımÇevre DostuProgramlamaÇocuk KilidiUyku ModuLED GöstergeOtomatik Yeniden BaşlatmaIsıtma Ve Soğutmada A Sınıfı-15°C'de IsıtmaOtomatik FanDC Inverter TeknolojiSin. 180°Ultra Ince GövdeAnti-Cold Hava FonksiyonuGeniş Açılı ÜflemeKendinden Drenaj Pompalı360° Açıda Kesintisiz ÜflemeDüşük Ses Seviyesi
Midea MCCI 24 kullanıcı yorumları

Midea MCCI 24 için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Midea MCCI 24 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Midea MCCI 24 ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Midea MCCI 24 Forumları

  Konu başlığı Tarih Konu sahibi Son cevap Cevaplar
  Bütçeme uygun klima arıyorum 3 Ağustos 2013 16:27 Esra Okumuş Murat Özmutaf 2 cevap
  klimaa tavsiyesii olan ? 2 Mayıs 2013 13:22 alper şenyurt Arda Aycan 1 cevap
  Klima İçin mutlaka keşif yaptırın 23 Ağustos 2017 12:59 ozan yamak 0 cevap
  Güneş enerjisiyle çalışan klimalar hakkında acil bilgi! 23 Ağustos 2013 12:14 gülcan öz 0 cevap
  Klima Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 15 Temmuz 2013 16:40 Portakal Rengi 0 cevap

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN