"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


27

Toplam 2 mağazada bulundu

Everest KB-961 En İyi Fiyatları

Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Everest KB-961 özellikleri


nbsp;
nbsp; nbsp; Bilgisayar d uuml;nyasında bir ccedil;ok başarılı aksesuara imza atan Everest, kitlesi g uuml;nden g uuml;ne ccedil;oğalan oyuncuları da ihmal etmiyor. Firmanın KB-961 olarak adlandırdığı klavye, dışarıdan bakıldığında tipik bir oyuncu klavyesi g ouml;r uuml;n uuml;m uuml;ne sahip. Oyunlar sırasında en ccedil;ok tercih edilen W, A, S, D ve y ouml;n tuşlarının daha belirgin olması i ccedil;in kırmızı renk malzeme tercih edilmiş. nbsp; nbsp; B ouml;ylece aydınlatmanın olmadığı ortamlarda bile tuşların yerini bulmak kolaylaşıyor. Bilgisayara USB arabirimi uuml;zerinden bağlanan klavyenin uuml;st tarafında multimedya tuşları da dikkat ccedil;eken detaylar arasında. Tuşlar sayesinde Microsoft Windows uuml;zerindeki programlarda ccedil;alışırken zaman kazanabilirsiniz.
nbsp;nbsp; nbsp; Hemen hemen her Everest uuml;r uuml;n uuml;nde olduğu gibi KB-961 #39;de de kullanıcıların kalbini ccedil;alacak d uuml;zeyde bir fiyat etiketi var. nbsp;20 TL #39;yi bile bulmayan fiyatı, quot;oyuncu klavyeleri quot; sınıfında Everest KB-961 #39;i rakipsiz bırakmayı başarıyor. G ouml;vde malzemesinin bir ccedil;ok standart klavyeden ccedil;ok daha sağlam olduğunu belirterek g ouml;r uuml;şlerimizi size aktarmaya başlayabiliriz. Oyuncu klavyelerinin ouml;zellikle sağlam olması gerekiyor ccedil; uuml;nk uuml; b ouml;ylece heyecanlı sahnelerde klavyeye verilen zararlar en aza indirgenmiş oluyor. T uuml;rk ccedil;e standartlarına uygun şekilde tasarlanmış olan Everest KB-961 #39;in arzu edildiği takdirde arka tarafındaki ayaklıkları ile daha ergonomik hale getirilebilmesi m uuml;mk uuml;n. Doğal bir masa malzemesinin uuml;zerinde klavyenin kaymadan kullanılabilmesi kayda değer bir ouml;zellik. Tuşlarının yazı yazma ve oyun oynama sırasında sessiz olması da bize g ouml;re notu y uuml;kselten unsurlar arasında. nbsp; nbsp; Everest KB-961 #39;de toplam 104 tuş g ouml;rev yapıyor. Multimedya tuşları ise 11 adet ve klavyenin uuml;st tarafına sıralanmış durumda. Sırasıyla yazacak olursak Play / Pause, -Volume, +Volume, Mute, Previous, Next, Home, E-mail, Search, Backvvard ve Forvvard #39;dan oluştuğunu s ouml;yleyebiliriz. Genelde multimedya uygulamaları i ccedil;in d uuml;ş uuml;n uuml;lm uuml;ş. Bazı tuş takımlarının i ccedil;inde ofis uygulamalarında tercih edilebilecek pratik kısayol tuşları da yer alabiliyor. nbsp; nbsp; Fabrika verilerine g ouml;re klavyedeki tuşların on milyondan fazla basım ouml;m uuml;rleri var. Tuşlara bastığınızda i ccedil;eride kaliteli bir mekaniğin g ouml;rev yaptığı rahatlıkla hissedilebiliyor. Tuş hissine ouml;nem veren bir oyuncuysanız mutlaka bizzat denemenizi tavsiye ediyoruz. Belirtilen boyutlar 472 x 176 x 27 mm ve ağırlık 580 gram seviyesinde. Doğal olarak Microsoft bazlı t uuml;m işletim sistemleri tarafından tak- ccedil;alıştır desteği sunuluyor. Multimedya tuşları, s uuml;r uuml;c uuml; kurulumu-nun hemen sonrasında kullanılabiliyor ve herhangi bir CD #39;den kurulum yapmak zorunda olmamanız da en g uuml;zel y ouml;n. Işletim sistemi kurulumu otomatik olarak ger ccedil;ekleştiriyor. nbsp; nbsp; Genele baktığımızda oyunculara y ouml;nelik klavyelerin fiyatlarının 350 TL #39;ye kadar uzandığını g ouml;rebiliyoruz. Everest KB-961 elbette zirve noktasına odaklanmış bir uuml;r uuml;n değil ancak quot;oyun oynamayı seviyorum quot; diyen herkesin ulaşabileceği bir fiyat etiketine sahip. Tuş rahatlığı ve sık ccedil;a kullanılan tuşların renklendirilmiş olması ouml;nemli ve bir ccedil;ok oyuncu i ccedil;in yeterli detaylardan. Daha fazlasını arıyorsanız zaten fiyatın otomatik olarak birka ccedil; kat y uuml;kseldiğine şahit olacaksınız. nbsp; KB 961, KB961 olarak da bilinir.Everest KB-961 kullanıcı yorumları

Everest KB-961 için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Everest KB-961 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Everest KB-961 ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Everest KB-961 Forumları

  Konu başlığı Tarih Konu sahibi Son cevap Cevaplar
  Logitech G710+ vs Logitech G510 31 Temmuz 2014 15:22 salih uçan arda turan 1 cevap
  Mekanik klavye nedir ve oyun için gerekli midir? 26 Eylül 2013 15:02 Polat Cengiz Göral 1 cevap
  Hangi mekanik klavyeyi almalıyım? 2 Mayıs 2014 12:25 Lenor Empire of the Sun 3 cevap

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

  EVEREST MARKALI ÜRÜNLER

  BENZER ÜRÜNLER