"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Seagate Backup Plus 2TB USB 3.0 STCA2000200 ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Seagate Backup Plus 2TB USB 3.0 STCA2000200 ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Seagate Backup Plus 2TB USB 3.0 STCA2000200 özellikleri

Marka: Seagate
Model: Backup Plus 2TB USB 3.0 STCA2000200


Ürün özellikleri:

Dijital yaşamınız güvenli ve güvendedir.
Seagate'in Backup Plus'ı, yaşamınızın kalan kısmına engel olmaksızın bütün dijital yaşamınızı tek tıklatmayla kolayca koruma ve paylaşma yoludur.
Kolay, esnek, tümleşik yedekleme seçenekleri
Sosyal ağlarınızdan fotoğrafları otomatik olarak kaydedin
Fotoğraf ve videoları tek tıkla sosyal ağlarda paylaşın
Thunderbolt(TM) teknolojisine veya FireWire® 800'e yükselterek, aktarma hızlarınızı kolayca artırın (Ayrıca alınması gerekir)

Şunlar İçin İdealdir
Önemli tüm dosyalarınızı yedekleyin
Sosyal ağlarınızda yayınlanan içeriği indirin ve kaydedin
Dijital hatıralarınızı tek tıkla sosyal ağlarınızda paylaşın

Backup Plus nedir ?
Backup Plus, Seagate'in fotoğraf ve filmlerle daha fazlasını yapmanıza izin veren, dijital yaşamınızdaki her şeyi koruyan ve onu kolay anlaşılır tek bir panodan yöneten inanılmaz harici disk serisidir.Seagate Backup Plus ile dijital yaşamınızı bilgisayarınızda ve bulutta kolayca yedekleyin
Seagate® Backup Plus masaüstü diski, bütün dijital yaşamlarını yerel ol arak, bulutta veya sosyal ağlarda saklamak isteyen tüketiciler için yedekleme işlemini basitleştirir. Tek tıklama ile bir plan ayarlamak veya planlanmış yerel yedeklemenizi özelleştirmek için, Seagate Dashboard üzerinden Koru işlevini kullanın. Her hangi bir veri kaybı riskine karşı dosyalarınızın birden fazla kopyasını tutun.Kullanıcı tarafından oluşturulan içerik, Kaydet özelliği sayesinde en sevdiğiniz sosyal ağlarda yedeklenebilir. Artık birçok kişi akıllı telefonlarını, paha biçilmez anlarını yakalamak için kullanıyor.

Bu cihazların kullanımları kolaydır, ancak depolama, güçlü özelliklerinden biri değildir. Bir anı yakalayın, bir sosyal ağ sitesinde yayınlayın ve Seagate Dashboard'un yayınlanan tüm içeriği otomatik olarak yedeklemesini sağlayın. Dosya yanlışlıkla cihazdan silinse bile, başka bir kopyası bekleyebilir.

Paylaş özelliği, bilgisayarınızdan sosyal ağlara aynı anda birden fazla dosyanın yüklenmesine izin verir. Yeni bir albüm oluşturmadan bireysel dosyaları karşıya yükleme günleri artık geride kaldı! Doğrudan karşıya yüklemek istediğiniz dosyaları seçin, onları yayınlamak istediğiniz yeri belirleyin ve hatta yorum ekleyin. Sosyal profilinizi yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Mac için önceden yüklü NTFS sürücüsünü kurun ve diski yeniden biçimlendirmeden, PC ile Mac® bilgisayarlar arasında değişmeli olarak kullanın. Seagate Backup Plus tasarımıyla daha fazla esneklik için, kullanılabilir ek adaptörle ekteki USB 3.0 arabiriminden Thunderbolt(TM) teknolojisine
veya FireWire® 800'e yükseltebilirsiniz.

Backup Plus 2 TB USB 3 0 STCA 2000200, BackupPlus2TBUSB30STCA2000200, Backup Plus 2TB USB 3.0 STCA 2000200 olarak da bilinir.Seagate Backup Plus 2TB USB 3.0 STCA2000200 kullanıcı yorumları

Seagate Backup Plus 2TB USB 3.0 STCA2000200 için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Seagate Backup Plus 2TB USB 3.0 STCA2000200 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Seagate Backup Plus 2TB USB 3.0 STCA2000200 ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Seagate Backup Plus 2TB USB 3.0 STCA2000200 Forumları

    Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN