"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Seasonic SEA-X-750 POWER SUPPLY 750W ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Seasonic SEA-X-750 POWER SUPPLY 750W ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Seasonic SEA-X-750 POWER SUPPLY 750W özellikleri

Seasonic X-750 80Plus Gold Sertifikalı 750W Single Rail Güç Kaynağı
Tek 12V Kanalından %90 Gold Verimlilikte Maksimum Güce Ulaşmak Mümkün!
Kontrolsüz Güç, Güç Değildir!
Tamamı 80Plus sertifikalı yüksek verimli ve dayanıklı güç kaynaklarıyla tanınan ve 35 yıllık birikimi ile Dünya'da en fazla tercih edilen markalardan biri olan Seasonic, Türkiye pazarındaki kullanıcılarla buluşuyor! Seasonic'in amiral gemisi X serisi güç kaynakları sunduğu %90 üzerinde verimlilik segmentinde dünyanın en verimli güç kaynakları arasında yer alır. Patentli devre tasarımı ile güç kayıplarını önleyerek, tek 12V kanalından sürekli 744W verebilir. Seasonic X serisi güç kaynakları ile şebekeden çekilen tüm güç size performans olarak geri dönecek!
80Plus Gold Sertifikalı Güç Kaynağı!
Seasonic X-750'ın sahip olduğu 80Plus Gold sertifikası dünyada sadece çok yüksek verimli güç kaynaklarına verilen bir sertifikadır. Bağımsız 80plus. org tarafından test edilerek verimlilik yüzdesi %50 yük altında %90.25 olmuştur. Yüksek verimlilik sayesinde şebekeden PC bileşenlerinizin ihtiyaç duyduğu kadar güç çekilir ve 80Plus olmayan güç kaynaklarına göre çok daha fazla enerji tasarrufu gerçekleştirilir. Üstelik yüksek verimlilik yüzdesi ısıya dönüşen kayıp gücü de azalttığı için güç kaynağı daha az ısınır. Çift Katman PCB'ye sahip Seasonic X-750 ile kayıp gücü ekstra performansa çevirin!
Çift Katman PCB, Tamamen Katı Kapasitör, Maksimum Kullanım Ömrü
Seasonic X-750'nin tasarımında tamamen Japon malı kapasitörler kullanılmıştır. Polimer Alüminyum'dan yapılan katı kapasitörler ile güç kaynağınız yıllarca hizmet eder. Gücünün kaynağı ana kapasitör çifti 105 santigrat derecelik Japon Elektrolitik kapasitörlerdir. Seasoinc 750 PSU eşine az rastlanır şekilde Çift Katman PCB'ye sahiptir. Daha fazla bakır, daha yüksek iletim, daha az ısı ve daha yüksek verim çift kat PCB ile sağlanır. Katı kapasitörler sayesinde Seasonic X serisi güç kaynaklarının kullanım ömrü geleneksel güç kaynaklarına göre kat kat daha fazladır.
Tek 12V Kanalından 62A ve 744W Güç!
Seasonic X-750 toplam gücün neredeyse tamamını tek 12V kanalından verebiliyor! Tek 12V kanalı tasarımının çok kanallı güç kaynaklarına göre en büyük avantajı çok yüksek akım değerlerine ihtiyaç duyan ekran kartlarının ve yüksek hız aşırtmalı işlemcilerin kararlı çalışmasını garanti altına almasıdır. Seasonic X-750 ile güç sınırı olmadan çok yüksek performanslı sistemler toplayabileceksiniz.
Hybrid Silent Fan Control Teknolojisiyle 0 dBA Gürültü!
Seasonic X-750 Hybrid Silent Fan Control teknolojisi %0-20 yük altında fanı tamamen durdurur. Masaüstü günlük kullanım ya da gece download'a bıraktığınız bilgisayarınız tamamen sessiz çalışır. Isı ve yükü bir arada kontrol eden Hybrid Silent fan kontrol teknolojisi ile 120mm'lik PWM Japon Sanyo Denki fan çekilen güç %50 ve altında olduğunda sadece 16 dBA ses seviyesine sahiptir. Seasonic X-750 ile tamamen sessiz bileşenlerden oluşan yüksek performanslı bir PC toplamak artık hayal değil!
Ödül Canavarı Seasonic'ten Bol Ödüllü X Serisi
Seasonic X serisi dalında lider güç kaynağı test sitelerinden aldığı övgü ve ödüllerle kalitesini kanıtlamıştır. JonnyGURU'nun yaptığı testlerde zorlamadan standartların da altında dalgalanma değeri ile 0 gücü kolaylıkla sunmuştur. Tüm bu özellikleri ile JonnyGURU Recommended ödülüne layık görülmüştür. Ayrıca PCStats Editors Choice, xbitlabs Ultimate Innovation başta olmak üzere sayısız ödülü toplamıştır.
Seasonic X Serisi ile SLI ve Crossfire'da Süper Performans
Nvidia SLI ve ATI Crossfire yapabilmek için çift ekran kartının ihtiyaç duyduğu roket yakıtı Seasonic X serisinden! Güçlü TEK 12V kanalının sağlayabildiği yüksek akım gücü ile tam yük altında çalışırken bile güç çıkışlarında en ufak bir dalgalanma olmadan, donmalar ve çökme yaşamadan oyun keyfinize devam edebilirsiniz. Örnek SLI ve CrossFire yapılandırmaları: 2 x Nvidia GeForce GTX 480 (SLI) ve 2 x ATI Radeon HD 5970 (CrossFire) veya 3 x ATI Radeon HD 5870 (CrossFireX), 4 x ATI Radeon HD 5770.
0 Modüler ve Kılıflı Kablolar ile Kasa Içindeki Dağınıklığa Son!
Anakart bağlantıları, 8 adet IDE, 8 adet SATA ve 4 adet PCI-Express ekran kartı çıkışı sunan ve bu çıkışların sadece ihtiyacınız kadarını takıp çıkarabilmenizi sağlayan 0 modüler yapısı ile Seasonic X-750 750W, kılıflı yapıdaki kablolarıyla hem kasa içi dağınıklığını önler hem de kasa soğutmasına katkıda bulunur. Üstelik kullanmadığınız kabloları saklayabileceğiniz taşıma çantası da kutuya dahil!
Patentli DC Modüle Entegre VRM Tasarımı
Geleneksel standart güç kaynaklarında 3.3V ve 5V kanalları için ana devre üzerinde ayrı transformatör bulunur. Bu tasarım 3.3V ve 5V kanallarından kullanılmayan bir güç çekilmesine ve 12V kanalına daha az güç düşmesine neden olur. 1975'ten bu yana güç kaynağı üretiminde ustalaşan Seasonic X-750 DC çıkış modülüne 3.3V ve 5V kanalları için özel gerilim regülatörleri ekleyerek bu sorunu kökünden çözüyor! Entegre VRM tasarımı güç kaynağının akım dengesini sağlar, kayıplarını azaltır ve %90'ın üzerinde verimliliğe ulaşılmasına önayak olur. Bu tasarım sayesinde kazanılan ekstra boşluk fanın üflediği havanın daha iyi dağılmasına ve sessiz ve etkili soğutmaya olanak tanır.
Çift Bilyalı Sanyo Denki San Ace Fan ile %50 Yükte 16 dBA Gürültü
Seasonic X-750'de Japon malı çift bilyalı Sanyo Denki Ace Fan ile maksimum sessizlik sağlanır. 12cm çaplı fan PWM kontrollüdür ve güç kaynağı sadece %20 ve üstü bir güce ihtiyaç duyduğunda çalışmaya başlar. Çift Bilyalı Sanyo Denki Ace Fan bilgisayarınızı tam kapasite kullanırken dahi sessizliğini korur. Fanda kullanılan yumuşak kauçuk yastıklar fanın minimum titreşim ile çalışmasına olanak tanır. Hybrid Silent Fan Control ile fan devri otomatik ayarlanır ve sessiz bir odada bilgisayarınızın keyfini sürmeniz sağlanır.
Yüksek Üretim Kalitesi
Seasonic fabrikasından çıkan tüm güç kaynakları benzersiz bir üretim aşamasından geçmektedir. Tamamen otomatik olan üretim bandından çıkan devrelerdeki bağlantılar kusursuzdur. Bu sayede ürünlerinde çok düşük RMA oranı ve uzun ömür sunan Seasonic güç kaynağına yapacağınız yatırımın karşılığını yıllarca hizmet ederek ödeyecektir.
Teknik Özellikler
750W sürekli güç çıkışı
80Plus Gold sertifikalı (%90'a kadar verimlilik)
Çift ekran kartlı SLI ve CrossFire yapılandırmalarını destekler
Tek 12V kanalından 62A'e kadar akım
Aktif PFC (%99)
Sanyo Denki marka 12cm ultra sessiz fan
0 modüler kablolar
2 yıl garanti
Ürün Kodu : SEA-X-750
Üretici Kodu: SS-750KM
Kanal Güç Yapısı
Modüler Güç Çıkışları
1x 20+4 pin anakart güç çıkışı
2x 8-pin CPU 12V çıkışı
1x 4-pin CPU 12V
4x PCI-Express Ekran Kartı için 6+2 pin güç çıkışı
8x Ez-Extract 4-pin çıkış (IDE HDD/DVD)
2x Floppy çıkışı
 
Seasonic SEA-X-750 POWER SUPPLY 750W kullanıcı yorumları

Seasonic SEA-X-750 POWER SUPPLY 750W için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Seasonic SEA-X-750 POWER SUPPLY 750W deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Seasonic SEA-X-750 POWER SUPPLY 750W ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Seasonic SEA-X-750 POWER SUPPLY 750W Forumları

    Konu başlığı Tarih Konu sahibi Son cevap Cevaplar
    GTX 770 için Güç Kaynağı tavsiye 9 Aralık 2013 13:35 Mithat Nergiz Yiğit Semiz 4 cevap
    Güç kaynağı tavsiyesi 600-700W arası 10 Temmuz 2014 11:37 ramazan soylu 0 cevap

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN