"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…
Mikrofonlu Kulaklık Forumu (toplam 4 konu)

Lenor

Logitech G230 iyi midir?

Lenor - 19 Aralık 2013 10:08

Oyun oynarken kullanabileceğim iyi mikrofonlu ergonomik kulaklık almam gerekiyor. Laptopın mikrofonu bozuk sanırım çok şikayet geliyor arkadaşlarımdan. Birkaç ucuz Logitech modellerine baktım H150 ve H609 gibi ama sesleri orta olsa bile mikrofon kalitesi fazlasıyla kötüymüş. Gönül isterdi yeterli param olsun Razer Kraken veya Logitech G35 alıyim ama o kadar veremem EN fazla 150 o da en fazla o kadar bile vermek istemiyorum aslında. Logitech G230 modeline denk geldim bütçemin yeteceği bir model fena da değil tasarımı rahatsız etmez kafamı diye düşünüyorum. Kullanan var mı? Ses ve mikrofon kalitesi nasıldır net gider mi sesim? Mikrofon kalitesi önemli benim için.
  • Cengiz Göral

Cengiz Göral - 1 Temmuz 2014 11:02

merhaba, Logitech G230 bence istediğiniz bir türden.Saatlerce oyun oynarken kulaklık bir yerden sonra kulağımızı acıtabilir ve terletebilir.Ama Logitech G230 kulaklık için kullandığı özel kumaşla artık bu sorun ortadan kalktı tabi.Mikrofon olarak inanılmaz gürültüye dayanıklı bir yapısı vardır.Sesinizin karşı bozuk gitmesine imkan vermeyecektir.ve sadece sizin sesinizi alacak şekilde alır.Kulaklığın kablosunun üzerinde sesii ayarlayabilmek için yapılan düğmeye kolayca erişebilirsiniz. Kablonun boyutu 2,3 metredir
    Cevap ver 2 0
Bu konuyla ilgili yazacak birşeyleriniz mi var?