"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…
Kulaklık Forumu (toplam 7 konu)

Montezooma

Bütçe 200tl. Sennheiser HD 202 yerine ne alayım?

Montezooma - 15 Ocak 2014 11:27

HD 202 kulaklığım arıza yaptı. Yerine 200tl civarında HD 202 den daha iyi bir kulaklık arıyorum. Ne tavsiye edersiniz arkadaşlar? Marka olarak yine Sennheiser olabilir. Koss AKG vb iyi markalardan biri olabilir.
    • Lenor

Lenor - 26 Şubat 2014 15:50

Audio Technica ATH-M50 kullanıyorum dediğiniz kulaklık Amazon.com'da 149 dolar civarında Amazon.co.uk'de 130 sterlin civarında. Co.uk'de kargo bedeli var com'daki bedava kargo (ben aldığım zaman öyleydi şimdi nasıl bilmiyorum). Hediye tarzı şeyleri yaptırmazsan büyük bir ihtimal gümrüğe takılacak tipte bir kulaklık gümrüğe takılırsa 300tl'ye gelmesi imkansız olur. Zaten sitelerdeki fiyatı bile 300'den fazla. Büyük bi riski göze almak lazım ama kesinlikle almaya değer bir kulaklık. Ha Türkiyedeki 750-800 tl fiyatına bence kesinlikle değmez hiçbi kulaklık o kadar pahalı olmamalı ama yurt dışından getirtmeye kesinlikle değer.
      Cevap ver 1 0
  • Sacit Hikmet

Sacit Hikmet - 16 Ocak 2014 16:01

Amerikadan ya da uzakdoğudan alırım dersen. Audio Technica ATH-M50 şiddetle tavsiye ederim. Kargo dahil 300tl ye falan gelir sana. Bence kesinlikle değer. Türkiye fiyatı 780 civarı çünkü.
    Cevap ver 0 0
  • Sezgin Güray

Sezgin Güray - 11 Şubat 2014 10:16

Merhaba. http://www.hepsiburada.com/liste/marshall-major-kulakustu-kulaklik-siyah/productDetails.aspx?productId=musiczhl2319&categoryId=405158#Yorumlar

bu ürünü kullanıyorum. fiyatı da bence kalitesine göre oldukça iyi. şimdiye kadar ben hiç sorun yaşamadım. almadan önce çok araştırdım. sadece biraz fiziksel olarak dayanıklılık konusunda sıkıntı yaşayanlar olmuş. çok fazla sağa sola taşımayacaksanız ses kalitesine kefilim kesinlikle. Yoğun bas seviyorsanız pek kesmeyebilir sizi.
    Cevap ver 0 0
  • jAson

jAson - 28 Şubat 2014 10:39

Koss Porta Pro fiyat performansı canavarıdır.kesin öneririm!
    Cevap ver 0 0
Bu konuyla ilgili yazacak birşeyleriniz mi var?