"iyi.net" fiyat karşılaştırma …
Dijital Baskı Makinesi Forumu (toplam 3 konu)

gamze kuyruk

Canon Selphy CP900 nı beğendim ama sizce nasıl?

gamze kuyruk - 17 Ağustos 2013 13:48

Canon Selphy CP900 kalite bakımından sizce nasıl bana yardımcı olabilir misiniz bilgi bilgiden üstündür :)
  • Mehmet Ahmetoğlu

Mehmet Ahmetoğlu - 20 Ağustos 2013 09:50

Valla ben özellikle bu sektörden olduğum için size bilgi verebilirim. Cihaz kullanışlı fakat kullanım alanı çok sınırlıdır. Yani eğer siz amatör olarak fotoğraf işiyle uğraşıyorsanız yani ticari değil sadece hobi amacıyla kullanacaksanız piyasanın en iyilerinden birini almışsınız. Sadece yapmanız gereken kaliteli fotoğraf kağıdı kullanmaktır. ayrıca wi-fi bağlantısı olması ve flash disklerden direkt baskı alabilme özelliği olması en önemli özelliklerinden biridir ki piyasadaki bir çok ciazda bu bulunmuyor iyi bir seçim yapmışsınız güle güle kullanın.
    Cevap ver30
    • gamze kuyruk

gamze kuyruk - 20 Ağustos 2013 14:46

Çok teşekkür ederim Mehmet Bey amatör olarak kullanıcam wifi olması falan süpermiş ya aklıma iyice yattı :)
      Cevap ver10
  • Fatih ÖZ

Fatih ÖZ - 1 Aralık 2013 13:05

TR fiyatları fazla uçuk.. Vatanda 247 lira görünüyor indirimli.. Yurtdışında ise sade 65-75 dolar arasında fiyatı.. Ben şahsen yurtdışından getirtmeyi düşünüyorum, hele hele MOBİL olarak kullanmayı düşünüyorsanız ürün BATARYASIZ satılıyor ve batarya fiyatı ülkemizde 190 lira.. :) Dışarda ise 35-50 dolar arası(yan sanayi). Mehmet beyin de söyleminden sonra artık CP900 almakta karar kıldım.. :) Bide 810 model vardı ama o az daha kısıtlı.. Teşekkürler..
    Cevap ver00
Bu konuyla ilgili yazacak birşeyleriniz mi var?