"iyi.net" fiyat karşılaştırma …
Cep Telefonu Forumu (toplam 855 konu)

Bart Simpson

Zopo ZP998 özelliklerine göre alınabilir bir telefon olur mu?

Bart Simpson - 12 Mart 2014 14:20

Bu marka uzakdoğuda oldukça çok satan ve tutulan bir marka arkadaşlar. Türkiye'ye de gelecekmiş telefonları. Üst segment modeli ZP998 özellikleri çok iyi olan bir model. Özellikleri şöyle kısaca benim çok ilgimi çekti.

8 çekirdekli 1.7ghz işlemci
2gb ram
16gb hdd
5.5 inç ekran full hd ips ekran
13mp kamera
2400 mah batarya.

Fiyat da 950tl olacak deniyor. Gelsin piyasaya girsin bence ikinci bir General Mobile etkisi yaratır.
  • Mahmut Sari

Mahmut Sari - 13 Mart 2014 10:51

Özellikler fiyata göre oldukça iyi. Telefon gelsin de insanlar neler diyecek bakalım. Ama dediğin gibi GM alan bunu da alır.
    Cevap ver00
  • Emran Kutlu

Emran Kutlu - 13 Mart 2014 13:47

Arkadaşlar Zopo ZP998 fiyatı na göre çok çok iyi bir telefon. Marka takıntınız yoksa kesinlikle bakın bence.
    Cevap ver00
  • Ercan Özcemir

Ercan Özcemir - 14 Mart 2014 11:40

850tl ye inerse çok satabilir. Kullanıcıların ilk yapacakları yorumlar çok iyi olursa tabii. Bir de firma ne kadar ciddi olacak ürünlerin arkasında ne kadar duracak. Bunlar çok önemli. Kağıt üstünde iyi ama. Alınabilir bence. Sonuçta öyle ya da böyle bu firmalar bir süredir rekabetin çok yüksek olduğu uzakdoğu pazarında bulunuyorlar. Tecrübe edindikleri kesin.
    Cevap ver00
  • Tornado T.

Tornado T. - 20 Mart 2014 10:38

900tl altına çekebilirlerse çok çok iyi satar. Özellikleri harika. Bakalım neler olur. Ancak ben fiyat politikasının General Mobile gibi olacağını düşünüyorum malesef. 950tl den satmaya başlarlar daha sonra ufak ufak zamlarla 1000tl yi bulur.
    Cevap ver00
  • Montezooma

Montezooma - 25 Mart 2014 09:57

Merhaba ben şöyle düşünüyorum 950tl ya da 1000tl bence bu tarz Türkiye pazarına yeni girmiş markalar için fazla. Daha orta seviye modellerini 550-600tl ye almak daha mantıklı. Günü kurtarmak için oldukça iyi olacağını düşünüyorum bu telefonların.
    Cevap ver00
  • Emran Kutlu

Emran Kutlu - 3 Haziran 2014 16:56

Arkadaşlar telefona iyi dedik alınır dedik vs ama Türkiye'ye getiren firma bu işi yapamadı. Çok fazla kişi var telefonun parasını ödeyip telefonu alamayan. Markaya telefonlara laf yok ama Türkiye'den almayın bu telefonu. Hatta bu saatten sonra Çinden getiremiyorsanız bu telefona bulaşmayın derim.
    Cevap ver00
Bu konuyla ilgili yazacak birşeyleriniz mi var?