"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…
Çamaşır Makinesi Forumu (toplam 5 konu)

gamze kuyruk

Hotpoint-Ariston AQ9D 492

gamze kuyruk - 2 Ekim 2013 17:04

Hotpoint-Ariston AQ9D 492 çamaşır makinasını evimde kullanıyorum ama koku sorunumuz var en iyi kokulu yumuşatıcı vb ürünü kullanıyorum ama hala çamaşırlarımda o güzel kokuyu alamıyorum kötüde kokmuyor ama sebebi neden dir bileniniz varmı
  • Yasin ALTINTREN

Yasin ALTINTREN - 11 Ocak 2014 16:10

Makinanın bununla alakalı olduğunu sanmıyorum. Bence yumuşatıcınızı değiştirin. Eğer hiç koku almıyorsanız. Yumuşatıcı yeri tıkalı veya kapalı olabilir ama bu zamana kadar taşma yapardı heralde.
    Cevap ver 0 1
  • hasan duman

hasan duman - 10 Şubat 2014 00:18

suda kireç olduğunda calgon kullan
    Cevap ver 0 0
    • büşra kartal

büşra kartal - 5 Kasım 2014 10:18

Kötü kokmasının biraz da sebebi tahliye hortumun çok uzun olduğunu düşünüyorum.Regal Practica kullanıyorum ve her yıkamadan sonra kötü koku olduğunu bende farkettim.Servis zamanla içinde kalan pis sulardan dolayı olduğunu söyledi.Sana tavsiyem deterjanın yanında yumuşatıcıyı fazla kullanma
      Cevap ver 0 0
  • büşra kartal

büşra kartal - 5 Kasım 2014 10:18

Kötü kokmasının biraz da sebebi tahliye hortumun çok uzun olduğunu düşünüyorum.Regal Practica kullanıyorum ve her yıkamadan sonra kötü koku olduğunu bende farkettim.Servis zamanla içinde kalan pis sulardan dolayı olduğunu söyledi.Sana tavsiyem deterjanın yanında yumuşatıcıyı fazla kullanma
    Cevap ver 0 0
  • T.c. Ferişte Varlıgün Karataban

T.c. Ferişte Varlıgün Karataban - 27 Eylül 2017 10:37

yumuşatıcıyı kullanmadan yıkayın hiç bir koku kalmıyor ben yumuşatıcıyı kaldırdım ve koku bitti.
    Cevap ver 0 0
Bu konuyla ilgili yazacak birşeyleriniz mi var?