"iyi.net" fiyat karşılaştırma …
Bilgisayar Kasası Forumu (toplam 2 konu)

Lenor

Cooler Master HAF X 942 nasıldır?

Lenor - 5 Aralık 2013 17:46

Arkadaşlar aylardır diyorum toplamayı planlıyorum planlıyorum diye ama artık yavaş yavaş başlayacağım ve kasa olarak Cooler Master HAF X 942'yi gözüme kestirdim. Çok pozitif yorumlar almış kocaman boyutlarda içi ferah rahatmış soğutma performansı da başarılıymış. Kullanan var mı acaba beni cidden uzun bir süre götürecek bir kasa olmalı 10-15 sene belkide götürsün yani sorunsuz. Sizce nasıl bir kasadır? Tasarım olarak Thermaltake Level 10 GT Snow Edition modelini çok beğendim Star Wars vari renkler. Ama çok daha pahalı HAF X'ten. HAF X sıvı soğutmayı da destekliyormuş ama Level 10 GT desteklemiyormuş. Sıvı soğutma almayacağım ama seçeneklerimi geniş tutmakta fayda var diye düşünüyorum. Fikirlerinizi alabilir miyim?
    • Onur çuhadar

Onur çuhadar - 21 Ocak 2018 17:48

Haf kasa buyukmu
      Cevap ver00
  • Kerem

Kerem - 10 Aralık 2013 12:03

Kullanan arkadaşlarım çok memnun ben de yakında yeni bir kasaya geçebilirim geçersem bunu alırım sanırım. Soğutmasını çok beğeniyolar Haf x'in. Çok sessiz ortamda biraz rahatsız edici ses olabilirmiş ama aslında sessiz bir kasaymış ama o sessizlik olayı baya bi göreceli ben zaten kulaklık takıyorum son ses dünya umrumda değil ama zaten dediğim gibi gürültülü değilmiş. Toz filtreside çok iyi çalışıyormuş tertemiz kalıyormuş kasanın içi. Taşıması da kolaymış 14-15 kiloluk bir kasa sonuçta tekerlekleri varmış rahatça taşıyabiliyormuşsun. Of bunu yazarken bile özendim şeytan git al diyo şimdi :p
    Cevap ver00
Bu konuyla ilgili yazacak birşeyleriniz mi var?