"iyi.net" fiyat karşılaştırma …
Bilgisayar Hoparlörü Forumu (toplam 1 konu)

Mithat Ozan

500tl bütçe ile en iyi bilgisayar hoparlörü hangisi?

Mithat Ozan - 2 Haziran 2014 18:13

Arkadaşlar sağlam bir bilgisayar hoparlörü almak istiyorum. Home theater falan istemiyorum. Aklımda Creative Megaworks falan var. Siz ne diyorsunuz? Logitech Z5500 de olur mu acaba ikinci el bulsam?
  • Barkın Turan

Barkın Turan - 4 Haziran 2014 15:32

Z5500 ikinci el bulursun en fazla. Efsane ilan edildiği için fiyatı da çok uçuk oluyor genelde. Güzel alet ama altın gibi değerli sananlar var. Megaworks fiyatları ne alemde hiç bilmiyorum ama pahalı olduğunu düşünüyorum. Bana sorarsan ev sinema sistemi hoparlörlerinden bak derim.
    Cevap ver00
  • Snoopy

Snoopy - 4 Haziran 2014 16:17

Hocam boşver inan o kadar para harcamana gerek yok. Eğer çok ciddi rakamlar ödemeyeceksen bence 200tl lik ürün ile 500tl lik ürün arasında çok mükemmel farklar olmaz. Ses kartın sağlamsa müziklerin de kaliteliyse şu Creative 5+1 senin işini her türlü görür. Bir dünya para da cebine kalır.
    http://www.webdenal.com/creative-t6300_588894.html?ref=iyi.net
    Cevap ver10
  • Cngzskmn

Cngzskmn - 5 Haziran 2014 18:14

Aynen iyi bir 5+1 sana yeter. Eğer daha iyi ses istiyorsan ve bütçe de azsa. Marka olarak yadırgama ama goldmaster ın şu kule hoparlörleri oldukça sağlam ses verebiliyor.
    Cevap ver00
  • Cngzskmn

Cngzskmn - 9 Haziran 2014 18:09

Ne yaptın hocam aldın mı karar verdin mi?
    Cevap ver00
    • Mithat Ozan

Mithat Ozan - 10 Haziran 2014 13:05

Yok hocam almadım. Ben o dediğiniz 5+1 creative in bana yeteceğini sanmıyorum. Daha önce 4+1 i vardı bende. Özelliklerine güçlerine baktım çok da fark yok aralarında. Çok mantıklı bir hareket olmaz gibi geldi bana. Daha üst düzey bir hoparlör bakıyorum. Goldmaster alacağımı hiç sanmıyorum bu arada :)
      Cevap ver10
    • Kenan Komutan

Kenan Komutan - 11 Haziran 2014 18:13

Ben Logitech Z5500 tavsiye ederim. Mutlaka bulursunuz ikinci el olarak.
      Cevap ver00
Bu konuyla ilgili yazacak birşeyleriniz mi var?