"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Orion Bio P-2 ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Orion Bio P-2 ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Orion Bio P-2 özellikleri

"

Neden sağlıklı?

Isındığında FAR INFRARED ENERJI yayılmasını sağlayan tek materyal, Bio seramiği oluşturan minerallerdir. Bio-seramik, Silisyumoksit ve Aluminyum oksit, ki1-kaolen gibi mineral oksitlerle ve değişik minerallerin karıştırılması ile yapılmış bir üründür. Bu minerallerin karışımı FIR   (far-infrared) ışınlar yapar. Bu ışınların bitkilerde, hayvanlarda ve insanlarda yaşayan hücrelerin sağlığını ve gelişmesini desteklediği bilim adamlarınca ispatlanmıştır.

Far Infrared Seramik ısıtıcılar bilim insanlarınca, en tedavi edici özelliğe sahip dalga boyunda enerji yaymaktadırlar

Far- infrared ışınlar, dalga boyları genelden daha uzun olan infrared ışınlardır

Dalga boyları uzun olduğu için, yüksek ısıtma özelliğine sahiptirler

FIR (far-infrared ışınlar) su moleküllerinin titreşimine sebebiyet verir. Kanımızdaki ve hücrelerimizdeki su moleküllerinin aktive ve iyonize ederek kan deveranımızı ve sağlığımızı iyileştirir. Insan vücudunun ağırlık itibari ile %70'i sudan oluşmaktadır.

Kemik gelişiminden Hücre yenilenmesine, Romatizmadan Adale ağrılarına kadar, çok geniş rahatsızlıklara şifa kaynağıdır

FIR (far-infrared ışınlar) vücudu ısıtarak kılcal damarlardaki kan dolaşımını arttırır. Kılcal damarlardaki artmış kan dolaşımı hücrelere daha fazla oksijen ve besini taşır ve de metabolik hücresel atıkları alır götürür. Kan deveranı sorunu olanlar ve düşük ısıda bu tip sorunları artanlar FIR ısıtmanın rahatlatıcı ısısından faydalanabilirler

Bu ısınma hareketi, değişik hastalıklara sebep olan mikroplardan kurtulmayı, kılcal damarların genişlemesini, kan deveranının artmasını ve hücre yenilenmesini sağlar. Eğer bu ışınlar hücrelerde oluşan nem ve protein molekülleri ile temasta olursa, bu molekülleri dakikada 2000 kerelik bir hızla hafifçe titretir. Bu titreşim çeşitli geriatrik hastalıkları önlemekte, yaşlanmayı yavaşlatmakta, fizyolojik fonksiyonları iyileştirmekte ve kronik bitkinliği tedavi etmektedir.

Far- infrared ışınların tıbbi etkileri olarak; terlemeyi arttırmak, ağrıları azaltmak, ağır metallerden arındırmak, derin uyku sağlamak, koku gidermek, bakteri antagonizmisi, küf önlemek, kurutmak ve hava temizlemek gibi tıbbi etkileri vardır.

Far Infrared ışınların vücudumuza etkisi nedir?

Vücudumuzdaki su moleküllerini aktive eder.

Vücudumuzun oksijen seviyesini iyileştirir.

Kandaki toksin, kimyasal ve yağları ısıtarak ve yok ederek kan dolaşımını rahatlatır.

Vücuttaki atıkları elemine ederek vücudumuzun asit seviyesini düşürür ve sinir sistemimizi geliştirir.

Japonya'da Far - Infrared ısıtma sistemleri test edilmiştir ve elektromanyetik dalga içermediği kanıtlanmıştır. Japon bilim insanları Far - Infrared ısıtma sistemlerinin elektromanyetik toksin kaynaklarının   (Bilgisayar, Televizyon, Cep Telefonu vb. )   olumsuz etkilerine karşı panzehir işlevi gördüğünü raporlamışlardır.     

Teknik Özellikler:

ORIONBIO, %88 oranında Far Infrared dalga boyunda ışınım yayar. Bu ışınım güneşin bize ulaştırdığı SAĞLIKLI ışındır. ORIONBIO da seramik yapısındaki özel mineraller sayesinde bu ışınımı ortama vererek sağlıklı ısınmamızı sağlar.

Orionbio seramik ısıtıcılar elektrik enerjisini ısıya çevirmede en yüksek değere sahip ısıtıcıdır. Bu oran Infrared kuartz ısıtıcılarda % 61- 65 iken seramik ısıtıcılarda %98'dir. Buda % 50'ye varan enerji tasarrufu sağlar.

Orionbio seramik ısıtıcıların kullanım ömrü, diğer ısıtıcılardan çok daha uzundur.

Orionbio ısıtma cihazınız kendinden ayaklı ve duvar tipi çeşitlerinde olup, ergonomik yapısıyla kolay kullanım olanağı sağlar.

Orionbio ısıtma cihazında bağlantı kablosu VDE standartlarında olup230 cm uzunluğundadır. Iç montajda ise cam elyaf silikonlu ısıya dayanıklı bağlantı kabloları kullanılmıştır. Bu bağlantılar porselen klemenslerle yapılmıştır.

Orionbio P-3, P-2 ve D-3 modelleri radyo sinyalli uzaktan kumandalıdır. Bu cihazla 3 ayrı kademede (1000W – 2000W – 3000W) ısınma sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, P-1 ve Eko-mini modeller anahtar kontrollüdür.

Ayaklı tipler devrilme emniyet switch'lidir.

" Bio P 2, BioP2, BioP-2 olarak da bilinir.Orion Bio P-2 kullanıcı yorumları

Orion Bio P-2 için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Orion Bio P-2 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Orion Bio P-2 ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Orion Bio P-2 Forumları

    Konu başlığı Tarih Konu sahibi Son cevap Cevaplar
    Ufo L-12 yi 140 liraya nereden bulabilirim? 5 Eylül 2013 10:27 Leyla Kuyruk dinçer ay 1 cevap

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

    BENZER ÜRÜNLER