"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


1.148

Toplam 2 mağazada bulundu

Takip et Karşılaştır

3 iyi insanın değerlendirmesi ile %80 memnuniyet aldı.

80

Sony Cybershot DSC-HX400V özellikleri

Sony Cybershot DSC-HX400V kullanıcı yorumları

Sony Cybershot DSC-HX400V, 3 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %80 memnuniyete sahip.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Sony Cybershot DSC-HX400V deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
  • 3
Seçiniz.
Seçiniz.
  • Bayan
  • Erkek
Seçiniz.
Toplam 3 yorum


Photography Blog

23 Mayıs 2014

4

Sony Cyber-shot DSC-HX400V, sınıfının lideri olmasa bile yine de sağlam bir süperzoom ancak fiyatının çok yüksek olmasından dolayı başı dertte ve talepleri yüksek olan profesyonel seviyedeki tüketicileri tatmin edecek kadar yeni fonksiyon sunmuyor.

profil resmi


Digital Versus

18 Nisan 2014

4

Sony Cyber-shot HX400V, geçen senenin HX300 modelinin üzerine çok büyük geliştirmeler ekleyen bir fotoğraf makinesi. Fotoğraf kalitesi daha iyi, tasarımı daha üstün kalitede ve video modu harika. Sony'nin RX modellerinden aldığı kullanıcı arayüzü, HX400V ile muhteşem bir uyumluluk gösteriyor ve hatta makinenin kullanımını daha da keyifli kılıyor. Ancak tepki sürelerinin HX300'deki gibi düşük olması ve pek iyi olmayan EVF sonucunda HX400V beş yıldızı alamıyor.

profil resmi


Ephotozine

3 Nisan 2014

4

Sony Cybershot DSC-HX400V, 50x optik zooma sahip piyasadaki pahalı fotoğraf makinelerinden biri. Ancak bu ekstra maliyet aynı zamanda daha iyi bir fotoğraf kalitesi demek oluyor. Makinenin gövdesi de daha yüksek kaliteli ve gözünüzü vizöre getirdiğinizde EVF'nin otomatik olarak açılması çok hoş bir dokunuş. Sony Cybershot DSC-HX400V'nin fiyatını düşündüğümüzde bu modelin RAW formatında çekim yapamaması şaşırtıcı bir durum. HX400V'nin iyi bir batarya ömrü var, Wi-Fi, döner ekran ve GPS özellikleri bulunuyor ve şahane panorama çekimleri yapabiliyor. Sony Cybershot DSC-HX400V'yi almaya gücünüz varsa kesinlikle öneririz!

profil resmi

Sony Cybershot DSC-HX400V ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Sony Cybershot DSC-HX400V Forumları

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

    SONY MARKALI ÜRÜNLER

    BENZER ÜRÜNLER