"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


27

Toplam 1 mağazada bulundu

Samsung WB250F En İyi Fiyatları

Takip et Karşılaştır

4 iyi insanın değerlendirmesi ile %70 memnuniyet aldı.

70

Samsung WB250F özellikleri

Samsung WB250F kullanıcı yorumları

Samsung WB250F, 4 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %65 memnuniyete sahip.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Samsung WB250F deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 3
 • 1
Seçiniz.
Seçiniz.
 • Bayan
 • Erkek
Seçiniz.
Toplam 4 yorum


Digital Versus

25 Nisan 2014

2

Samsung WB250F, kağıt üzerinde çok etkileyici bir makineymiş gibi görünüyor. 18x optik zoomu, BSI CMOS sensörü, dokunmatik ekranı ve Wi-Fi bağlantısı var. Fakat pratiğe gelince akıl çelici teknik özellikleri bile hayal kırıklığı yaratan ve ortalama bir akıllı telefon kamerasından o kadar da iyi olmayan fotoğraf kalitesini veya makinenin yavaşlığını affetmemizde yeterli olamıyor.

profil resmi


Digital Camera Review

17 Şubat 2014

4

Artılar: Kompakt olan gövde tasarımı çok ergonomik, yaratıcı fotoğraf efektleri için eğlenceli fonksiyonlar, ileri seviyedeki Wi-Fi fonksiyonelliği.

Eksiler: Netleme esnasında gecikme yaşanıyor, çektiğiniz fotoğrafları makineden telefona indirirken telefondaki Wi-Fi bağlantısını başka şeyler için kullanamıyorsunuz, makinenin gövdesi yeterince dayanıklı değilmiş gibi bir his veriyor.

profil resmi


Photography Blog

14 Ocak 2014

4

Samsung WB250F 200£ altında fiyatlandırılmış bir model. Bu rakam bu yapıdaki bir fotoğraf makinesi için biraz yüksek olsa da fazla sayıdaki teknik özellikleri bunu telafi ediyor. Bir teknoloji meraklısının bakış açısıyla düşünürsek; kurcalayacağınız çok sayıda fonksiyon ve ayarlar var yani makinede yapılacak çok şey bulunuyor. Fakat bir fotoğrafçının bakış açısıyla düşünürsek; kötü lense sahip düşük ISO'da noise seviyeleri dikkat çeken plastik bir fotoğraf makinesi.

profil resmi


Ephotozine

4 Nisan 2013

4

Samsung WB250F, ideal bir seyahat kamerası olarak birçok kullanışlı özellikle donatılmış. Çok yönlü bir 18x zoom lense sahip ama aynı zamanda cebinizde taşıyacak kadar da küçük boyutlarda. Fotoğraf kalitesi iyi ama RAW çekim yapamıyorsunuz. Wi-Fi ve iyi zoom uzaklığına sahip olan bir fotoğraf makinesine göre 200£ fiyatı da çok uygun. Tavsiye ediyoruz.

profil resmi

Samsung WB250F ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Samsung WB250F Forumları

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

  SAMSUNG MARKALI ÜRÜNLER

  BENZER ÜRÜNLER