"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


2.100

Toplam 1 mağazada bulundu

Takip et Karşılaştır

4 iyi insanın değerlendirmesi ile %80 memnuniyet aldı.

80

Samsung NX20 özellikleri

Görüntüler hiç bu kadar gerçek görünmemişti
20,3 MP APS-C Sensör

NX Sistemi için Özelleştirilen, yepyeni, profesyonel ölçekli, 20,3 MP APS-C CMOS Sensör her türdeki üstün DSLR ile rekabet eden görüntüler üretir. Her pikselin geniş bir sensör alanı vardır ve daha fazla ışık alır bu da düşük parazit seviyeleri, yüksek dinamik aralığı ve doğru renk farklılaşması sağlar. Yüksek hassaslık grenlilik veya başka bir parazit olmadan düşük ışıklı ortamlarda çekim yapabilmenize olanak tanır. Ayrıca yeni sensör Full HD video çıkışı özellikleri sunar.

Hızınızı kontrol edin
1/8 000 Hızlı Deklanşör

Deklanşör hızı ikonik bir resim yakalamak ile insanın karşısına hayatta bir defa çıkabilecek bir fırsatı kaçırmak arasında fark yaratabilir. NX20’nin 1/8 000 deklanşör hızı size farklı hızlarda ve ışık pozlarında profesyoneller gibi çekim yapma esnekliği sunar. NX20’nin deklanşörü sıcaklık ve kamera yönü gibi çevresel faktörleri algılıyormuşçasına kendisini otomatik olarak ayarlar. Ve elektronik olarak kontrollü odak düzlemli deklanşör poz hatalarını azaltır.

Hızlı Çekim Yapan Fotoğraf Makinesi
Yüksek Hızda Çekim Yapma

NX20’nin Yüksek Hızda Çekim Yapma özellikleri akıp giden anları ve hızlı hareket eden nesneleri ayrı sensor modülüne gerek duymadan yakalamanızı sağlar. NX Sistemi neredeyse her tür sistem fotoğraf makinasıyla rekabet edebilen ultra yüksek hıza sahip Otomatik Odaklama ile donatılmıştır. Yeni, gelişmiş algoritma daha hızlı ve daha doğru otomatik odaklama sunar. NX20, daha iyi kesintisiz çekim için saniyede 8 kare yakalayabilir ve deklanşör gecikmesi sadece 40 msn’ye düşürülmüştür.

Gerçek HD video güzelliğini keşfedin
1080p Full HD Stereo Film Kaydı

1080 30p Full HD film kaydı özellikleriyle donatılmış NX20, hareketsiz kamerayla çekilen videoyu bir sanat eserine dönüştürür. Çok çeşitli görüntüleme açıları ve yakınlaştırma seçeneklerinden birini güvenle seçebilirsiniz. Aynasız CMOS görüntü sensörü çekim yaparken bile harika otomatik odaklama sunar. Gerçek sinema deneyimi için, NX Sistemi özellikle Full HD video için 18 - 200 mm’lik bir lensle donatılmıştır.

Anlık kolay paylaşım ve kayıt
Wi-Fi Bağlantısı

NX20’nin Wi-Fi bağlantısı dijital kameranızı kablosuz ağa bağlamınızı sağlar. Fotoğrafları ve videoları çekerken doğrudan bilgisayara veya bulut hizmetine kaydedin, e-postayla gönderin, kablosuz yazdırın veya doğrudan Facebook™, Twitter ya da YouTube’a yükleyin. Artık hafızanın bitiyor olması nedeniyle harika bir anı kaçırmaktan veya yanınızda doğru kabloyu getirmeyi unutmamaktan korkmanıza gerek yok.


 

Daha fazlasını öğrenin. Daha fazla çekim yapın.
Net AMOLED Dönebilen Ekran

Net AMOLED Dönebilen Ekran görüntüleri mükemmel bir şekilde düzenlemenizi ve neredeyse her açıdan çekim yapmanızı sağlar.Birçok dijital kamerada bulunan TFT-LCD ile karşılaştırıldığında, NX20’nin AMOLED ekranı doğrudan güneş ışığında görüntülediğinde bile daha derin siyaha ve daha doğru, canlı renklere sahiptir.Çekiminizin istediğiniz gibi olup olmadığını hemen anlarsınız.Ayrıca ekran pil ömrünü en üst düzeye taşır böylece daha uzun süre çekim yapabilirsiniz.

Dünyaya açılan daha iyi bir pencere
SVGA EVF

NX20’nin ana özelliklerinde biri dahili elektronik vizördür (EVF). Kendi sınıfındaki birçok kameranın aksine, NX20 fotoğrafçıların kısa ve uzun mesafelerde gördüklerini gerçeğine uygun bir şekilde yansıtmalarını sağlar. Böylece artık her çekimi tahmin etmek zorunda kalmadan mükemmel bir şekilde yapabilirsiniz.

 

 

Kapsamlı ISO (12 800, 7 adım)

Kapsamlı ISO her tür ışık koşulunu mükemmel hale getirir. Normal ayarlarda ISO 12 800 kadar yüksek çekim kapasitesi, az ışıkta bile zengin ton geçişleri ve gerçek renkler anlamına gelir. Ayrıca hızlı hareket eden nesnelerin net, berrak görüntülerini yakalarsınız.

 

 

i-Function 2.0

i-Function 2.0 sistemi ana kamera ayarlarını kolaylıkla tek bir düğmeyle ve gövde yerine lenste bulunan değer halkasıyla yapmanızı sağlar. Hem amatörler hem de profesyoneller için tasarlanan i-Function 2.0 ana ve uzmanlığınıza en uygun ayarları hızlıca seçmenize olanak tanır.

 

HDMI

TV’nize, bilgisayarınıza veya DVD oynatıcınıza Kameranızı / Video Kameranızı doğrudan bağlamanız için sadece bir HDMI kodu gerekir. Kamera / Video Kamera ile profesyonel kalitede videolar yapmak onları paylaşmak kadar kolaydır.

 Samsung NX20 kullanıcı yorumları

Samsung NX20, 4 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %80 memnuniyete sahip.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Samsung NX20 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 2
 • 1
 • 1
Seçiniz.
Seçiniz.
 • Bayan
 • Erkek
Seçiniz.
Toplam 4 yorum


Digital Versus

30 Nisan 2014

3

Samsung NX20, ileri seviyedeki kullanıcılar için geniş kapsamlı bir değiştirilebilir lensli kompakt modelidir. Kullanımı keyifli ve hem video hem de fotoğraf modunda şahane bir kalite sunuyor. Samsung NX20'nin kullanıcı dostu dizaynı ve kullanımı (iFn, vizör, döner ekran gibi) çok güçlü bir yönünü oluşturuyor ve Wi-Fi bağlantı da çok iyi bir bonus. Samsung NX20'nin tek dezavantajını; düşük ışıkta yavaş olan otofokusu ve kaydetmesi yavaş olan RAW dosyaları oluşturuyor.

profil resmi


Digital Camera Review

17 Şubat 2014

4

Samsung NX20, çok sıkı rakiplerin bulunduğu bir piyasada mücadele etmeye çalışıyor. Harika özelliklerine ve mükemmel fotoğraf kalitesine rağmen bile Samsung NX20'nin en üst sıralara yerleşmeyi başarması çok zor olacaktır.

profil resmi


Photography Blog

28 Ocak 2014

5

DSLR fikri size çekici geliyorsa fakat bununla ile birlikte gelen cüsseli boyutları ve ağırlığı istemiyorsanız Samsung NX20, işini oldukça etkili bir şekilde yapabilen kesinlikle güzel bir alternatif. DSLR benzeri fotoğraf kalitesini çok daha küçük olan boyutlarda sunuyor. Samsung NX20'yi şiddetle tavsiye ederiz.

profil resmi


Ephotozine

20 Haziran 2012

5

Samsung NX20'de, döner harika bir ekran, yüksek hızlı seri çekim modu (ama rakipleri kadar hızlı değil), iyi fotoğraf kalitesi ve mükemmel Wi-Fi bağlantısı bulunuyor. İyi fotoğraf kalitesine ve harika bağlantı özelliklerine sahip yüksek kaliteli aynasız bir kompakt sistem arıyorsanız NX20 bunların hepsini sunuyor ve hatta kurcalayabileceğiniz birçok özellikle de geliyor.

profil resmi

Samsung NX20 ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Samsung NX20 Forumları

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

  SAMSUNG MARKALI ÜRÜNLER

  BENZER ÜRÜNLER