"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


2.249

Toplam 1 mağazada bulundu

Samsung Galaxy NX En İyi Fiyatları

Takip et Karşılaştır

4 iyi insanın değerlendirmesi ile %80 memnuniyet aldı.

80

Samsung Galaxy NX özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

 • Fotoğraf makinesi tipi DSLR

GÖRÜNTÜ SENSÖRÜ

 • Megapiksel 20

Samsung Galaxy NX kullanıcı yorumları

Samsung Galaxy NX, 4 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %72 memnuniyete sahip.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Samsung Galaxy NX deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 4
Seçiniz.
Seçiniz.
 • Bayan
 • Erkek
Seçiniz.
Toplam 4 yorum


Digital Versus

17 Nisan 2014

4

Samsung Galaxy NX, her iki dünyanın sunduğu en iyi şeylere sahip; değiştirilebilir lensli kompaktlardaki esneklik ve fotoğraf kalitesi ile akıllı telefonlardaki çok yönlülük ve bağlantı özelliklerini birleştiriyor. Samsung, hibrit kamera konseptini yeni bir boyuta taşıyor. Fakat fiyatı çok fazla, çünkü zaten aynı fiyata normal bir DSLM ve akıllı bir telefon alabilirsiniz. Ama para sorununuz yoksa Galaxy NX, imkanlarla dolu olan eğlenceli ve orijinal bir fotoğraf makinesi.

profil resmi


Engadget

26 Şubat 2014

4

Samsung Galaxy NX'in etklileyici bir batarya ömrü, global 4G bağlantı desteği, olağanüstü fotoğraf kalitesi ve hibrit bir otofokus sistemi var. Ancak Galaxy NX inanılmaz derecede pahalı ve fotoğraf paylaşım fonksiyonunda hatalar oluşabiliyor.

profil resmi


Photography Blog

13 Ocak 2014

4

Madalyonun bir yüzünde Samsung Galaxy NX'nin mükemmel fotoğraf kalitesi ve Android OS aracılığı ile fotoğraflarınız üzerinde kolayca oynayabilme ve bunları rahatlıkla internette paylaşabilme imkanları var. Fakat madalyonun diğer yüzünde makinenin performansını düşüren karmaşık bir arayüz, yavaş işleme hızı ve astronomik fiyatı var.

profil resmi


Ephotozine

4 Ekim 2013

4

Teknolojik cihazlara merakı olup da para problemi yaşamayanlar için Samsung Galaxy NX, özellikle bas çek olarak çok işe yarayabilir. Fazla ayar yapmadan, sadece JPEG modda bas çek olarak çekim yapıyorsanız, Samsung Galaxy NX'nin ilettiği yüksek fotoğraf kalitesinden çok memnun kalacaksınız. Aynı zamanda Samsung NX seri lensleriyle de kullanabilirsiniz ayrıca arka kısmında bulunan 4.8 inçlik büyük ekranı gerçekten de nefes kesici ve bir fotoğraf makinesinde bulunan piyasadaki en iyisi.

profil resmi

Samsung Galaxy NX ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Samsung Galaxy NX Forumları

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

  SAMSUNG MARKALI ÜRÜNLER

  BENZER ÜRÜNLER