"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Pentax WG10 ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Pentax WG10 ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

1 iyi insanın değerlendirmesi ile %70 memnuniyet aldı.

70

Pentax WG10 özellikleri

Dayanıklı PENTAX WG serisinin giriş seviyesi bir modeli olarak geliştirilen WG-10, dış mekan ve su altı çekimlerini herkes için kolay ve keyifli hale getiriyor. Küçük ve hafif gövdesine rağmen zorlu dış mekan koşullarında güvenilir ve üstün performans gösteren yeni WG-10 modeli, 10 metreye kadar suya dayanıklılık ve 1,5 metreden düşmelere karşı darbeye dayanıklılık sunmanın yanı sıra 2 saate kadar kesintisiz çekim ve -10 dereceye kadar soğuğa dayanıklılık özelliklerine sahip. WG-10 ayrıca, objeyi büyütüp çıplak gözle çoğunlukla görülemeyen mikroskobik bir dünyanın büyütülmüş görüntüsünü yakalayarak kullanıcının zahmetsizce gözalıcı fotoğraflar çekebillmesine imkan veren orijinal PENTAX Dijital Mikroskop modu gibi gelişmiş ve yaratıcı özelliklere sahip.WG-10 açık hava çekimlerinden, günlük çekimlere ve iş amaçlı kullanımlara uygun geniş bir özellik yalpazesi ile donatılmış olarak sunuluyor.

 

10 metre derinliğe kadar su altı çekim için sağlam dış çerçeve

WG-10’nun 10 metre derinliğe  kadar suya dayanıklı gövdesi ve iki saate kadar kesintisiz çekim (IPX8 veya JIS 8 Sınıfı su geçirmezlik performansına eşdeğer) özelliğinin yanı sıra, cihaz  son derece zorlu açık hava koşullarında darbeye dayanıklı*, toza dayanıklı,** soğuğa dayanıklı,*** ve çarpmaya dayanıklı****  olarak üstün ve güvenilir performans sağlıyor.

* PENTAX-orijinal test standartları altında (1,5 metre yükseklikten, 5cm kalınlığında kontrplak üzerine) ve MIL-Standard 810Fm’in 516.5-darbe metoduna uygun şekilde ölçümlenmiştir.

** PENTAX-orijinal test standartları altında ölçümlenmiştir, IPX6 veya JIS Class 6’ya eşdeğer.

*** PENTAX-orijinal test standartları altında makinenin –10°C gibi soğuk koşullarda dayanıklılığı ölçümlenmiştir.

**** PENTAX-orijinal test standartları altında, makinenin 100 kgf’ye kadar ağırlıklarla yüklendiği durumlarda ölçümlenmiştir.

 

Mikroskobik gözlem için Dijital Mikroskop Modu

WG-10 çoğunlukla çplak gözle fark edilemeyen mikroskobik dünyayı gözlemek ve fotoğraflamak için objeyi LCD ekran üzerinde büyüten yenilikçi Dijital Mikroskop moduna sahip. Mercek etrafındaki beş adet LED Makro Lamba sayesinde, obje makro çekime uygun olarak daha parlak ve eşit oranda aydınlatılır. Fotoğraf makinesinin ve objenin sarsıntısını azaltmak için anında aydınlatma yükseltme özelliği, deklanşör kullanımı esnasında Makro lambaların aydınlatma düzeyini otomatik olarak yükseltir. Detaylı gözlem ve fotoğraflama esnasında bir santimetrelik yakın odaklanma mesafesini korumak için kullanılan makro ayak standart aksesuar olarak sunuluyor.

* Dijital Mikroskop modu seçildiğinde, kayıt boyutu 2.0 megapiksele sabitlenir (16:9 oranında).

 

Süper-çözünürlük teknolojisi sayesinde yüksek kaliteli görüntüler

Yaklaşık 14.0 etkin megapiksel ve ileri teknoloji görüntü motoru ile sağlanan süper-yüksek özünürlüğe ilave olarak, WG-10 en yeni süper-çözünürlük teknolojisi ile son derece net yüksek çözünürlüklü görüntüler sağlayan gelişmiş görüntü işleme özellikleri de sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, poster boyutunda bile iyi tanımlanmış detaylara sahip yüksek çözünürlüklü çıktılar alabiliyorlar.

 

HD Video Kayıt

WG-10’nun HD film kayıt özelliği ile kolaylıkla yüksek kaliteli video klipler kaydedilebiliyor. (1280 x 720 piksel ile16:9 görüntü oranında ve saniyede 30 kare hızda) Ayrıca fim verisinden fotoğraf karesi alabilen, video klibin başına ve sonuna başlık koyabilme gibi çeşitli video düzenleme özelliklerine sahip. Ayrıca fotoğraf makinesinin gövdesinde, kaydedilen videoları eşzamanlı olarak oynatma ve sesleri dışarıya aktarabilme imkanı veren bir Micro-HDMI girişi (D Tipi) bulunuyor.

 

Geniş, 2.7-inç LCD Ekran

WG-10, yaklaşık 230,000 noktacıklı ve 16:9 oranına yatay olarak genişletilen geniş, 2.7 inç renkli LCD ekrana sahip. Ekranın orijinal PENTAX AR (Anti-Reflection/Yansıma Önleyici) özellikli üst yüzeyi parlama ve yansımaları en aza indirgeyerek en zorlu güneş ışığı altında bile görüntüyü ekran üzerinde net olarak gösteriyor.

 

28 mm geniş açı kapsamaya sahip 5X optik zoom mercek

WG-10 kompakt gövdesinde 5mm’den 18mm’ye kadar (28 mm formatında yaklaşık 35mm geniş açıdan 140mm orta boy teleobjektife eşdeğer) beş kat zoom kapsama özelliğine sahip. Bu kullanışlı mercek, geniş açılı muhteşem manzaralardan aile/grup fotoğraflarına ve teleobjektif görüntülere kadar geniş bir uygulama yelpazesi sunuyor.

 

Farklı sarsıntı tiplerini telafi etmek için üçlü sarsıntı önleme sistemi

(1)Piksel Takip SR mekanizması

Fotoğraf kaydederken, bu gelişmiş sarsıntı önleyici mekanizma dijital olarak etkilenen görüntüleri işleyerek etkin olarak fotoğraf makinesinin sarsıntısını telafi eder.

 (2)Digital SR modu*

Fotoğraf makinesi fotoğraf çekimlerinde düşük ışık koşullarını tespit ettiğinde otomatik olarak hassasiyeti ISO 6400’e yükselterek makinenin ve objenin sarsıntısından oluşan olumsuz etkileri etkin olarak azaltır ve daha yüksek örtücü hızı kullanımına imkan verir.

(3)Video SR modu**

Video kayıt esnasında, bu dijital sarsıntı önleme modu özel yazılımı sayesinde makine sarsıntısından kaynaklanan hizalama sorunlarını telafi eder ve bulanıklıktan uzak video klipler çekilmesine imkan verir.

* Bu özellik seçildiğinde, kaydedilmiş büyüklük 5.0 megapiksele sabitlenir. (2592 x 1944 piksel).

** Bu mod seçildiğinde, görüş açısı normal çekimden daha dar görüntülenir.

 

Diğer Özellikler

Kendi kendine Portre Yardımcısı modu ile yüksek hızlı yüz tanıma özelliği
16 farklı çekim  modundan en uygun olanını otomatik olarak seçen Auto Picture modu
Yaratıcı ifadeler için 12 dijital filtre
İki ayrı görüntüden ekstra geniş açılı tek bir fotoğraf yaratan Digital Wide modu (35 mm formatında yaklaşık 21 mm geniş açıya eşdeğer )
Fotoğrafları görüntüleme, düzenleme ve dosyalama için kullanılan yazılım dahil: MediaImpression 3.6.1 LE (Windows versiyonu Windows 8 ile uyumlu) ve MediaImpression 2.2 LE (Macintosh versiyonu Mac OS X 10.8 ile uyumlu)
Eye-Fi kablosuz LAN SD hafıza kartları ile uyumluluk
♦ Windows, Amerika ve/veya diğer ülkelerdeki Microsoft Corporation’ın tescilli markasıdır.
♦ Bu ürün PRINT Image Matching III destekler. PRINT Image Matching özelliğine sahip fotoğraf makinaları, yazıcılar ve yazılımlar fotoğrafçıların fotoğrafları tam istedikleri şekilde elde etmelerine yardımcı olur. PRINT Image Matching III uyumlu olmayan yazıcılarda bazı özellikler mevcut olmayabilir .
Copyright 2001 Seiko Epson Corporation. Tüm hakları saklıdır.
Print Image Matching, Seiko Epson Corporation’ın tescilli markasıdır.
PRINT Image Matching logosu Seiko Epson Corporation’ın tescilli markasıdır.

♦ Mac OS Amerika ve/veya diğer ülkelerdeki Apple Inc., tescilli markasıdır
♦HDMI, HDMI logosu ve High-Definition Multimedia Arayüzü HDMI Licensing LLC tescilli markasıdır.

♦Tüm diğer markalar ve ürün isimleri bağlı oldukları saygın şirketlerin tescilli markalarıdır.
♦Tasarım ve özellikler herhangi bir bildirim olmaksızın değişebilir.
Pentax WG10 kullanıcı yorumları

Pentax WG10, 1 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %70 memnuniyete sahip.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Pentax WG10 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 1
Seçiniz.
Seçiniz.
 • Bayan
 • Erkek
Seçiniz.
Toplam 1 yorum


Ephotozine

17 Mayıs 2013

4

Pentax WG-10, su geçirmez bir fotoğraf makinesi için uygun olan fiyatına göre makul fotoğraf kalitesi sunuyor. Piyasada daha iyi su geçirmez fotoğraf makineleri bulunuyor ama bütçeniz sınırlı veya makine bir çocuk için alınacak ise Pentax WG-10 ile yanılmazsınız. Digital Microscope modu ile benzersiz fotoğraflar çekebilirken, playback esnasında fotoğraflarınızda düzenlemeler yapmanıza olanak tanıyan dijital filtrelere de sahip olmuş olursunuz.

profil resmi

Pentax WG10 ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Pentax WG10 Forumları

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

  PENTAX MARKALI ÜRÜNLER

  BENZER ÜRÜNLER