"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


1.000

Toplam 1 mağazada bulundu

idare eder bir ürün. açıkçası o zaman için daha fazla araştırma şansım olmamıştı. olympus e-pl serisini daha çok öneriyorlar. iso konusunda ve fotoğraf konusunda oldukça iyiymiş. bunu bu fiyattan pek tavsiye etmiyorum.

Fatih Kibar Fatih Kibar Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş

Takip et Karşılaştır

3 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90

Panasonic DMC-GF5K özellikleri

Şık, yuvarlak hatlara sahip, yüksek görüntü kalitesi ve gelişmiş AF sistemli kompakt gövde

 

12.1-megapiksel Live MOS Sensör ve Venus Engine ile yüksek görüntü kalitesi. Sinyalleri en düşük gürültü ile okuyan özel bir devre ile yüksek ISO ayarlarında düşük S/N (Sinyal / Gürültü) oranı. Çok Aşamalı Gürültü Engelleme Özelliği, görüntüdeki aydınlık alanlara göre optimum gürültü engelleme. Düşük ışıklı ortamlarda kaydedilen görüntüler artık dramatik ölçüde net.

 

Panasonic Lumix GF5, yüksek görüntü kalitesi sunarken kolay kullanım ve kompakt tasarıma sahiptir. Dahili flaş gibi özellikler bile tasarımdaki kompakt yapıya dahil edilmiştir. Çarpıcı, yuvarlak hatlı tasarımı, ergonomik tutuş ve yüksek çözünürlüklü 920K nokta LCD ekranla tamamlanıyor. Micro Four Thirds Sistemine sahip olan Panasonic Lumix GF5, LUMIX G / LEICA DG lenslerinin de olduğu zengin Micro Four Thirds Sistem standardına ait lenslerin tümüyle uyumludur.

 

Yeni eklenen Dinamik Tek Renk, Çarpıcı Sanat, Yaratıcı Kontrol, Çapraz İşleme, Yumuşak Odak, Yıldız Filtresi ve Tek Nokta Renkli gibi altı filtre ile Yaratıcı Kontrol, yaratıcılığınızı güçlendiriyor. Renk, doygunluk veya kontrast gibi ayarları kaydırma çubuğu ile kontrol edebilirsiniz. Dokunmatik ekrandan Yaratıcı Kontrol ve iA Plus ile ayrıca defokus ve parlaklık ayarları. Sahne Yardımcısı, çarpıcı kareler yakalamanızı kolaylaştırıyor ve ipuçları veriyor.

 

Panasonic Lumix GF5, yaklaşık 0.09 saniyede odaklanabilen Işık Hızı AF sistemine sahiptir (H-PS14042 lens kullanıldığında. Panasonic ölçüm metodu). Kontrast AF, özellikle düşük F değerine sahip, ışık geçirgenliği yüksek lenslerle kullanıldığında daha yüksek hassasiyet sunar. Mekanik hataya açık olan faz farkı AF sistemine karşın Kontrast AF sisteminde odaklanma görüntü sensörü ile gerçekleştirilir, böylece mekanik kaynaklı hataya yer verilmeden etkin odaklama sağlanır. AFF modu, yarım deklanşör basımında yanıp sönen veya hareket eden objelere otomatik olarak odaklanır.

 

Panasonic Lumix GF5, AVCHD ve MP4 formatlarında 1920 x 1080 full HD video kaydı yapabilir. AVCHD formatı AV ekipmanları ile kullanım için daha uygunken MP4 formatı da bilgisayarda daha rahat kullanılabilir. Dolby Digital Stereo Creator özellikli stereo mikrofonla dinamik, gerçek tonda ses kaydı. Amatör video meraklıları için bile iA (Akıllı Otomatik) Modu ile kolay video kaydı. Yaratıcı Kontrol ve Fotoğraf Stili ile video kaydında yaratıcılığınızı güçlendirin.
Panasonic DMC-GF5K kullanıcı yorumları

Panasonic DMC-GF5K, 14 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %72 memnuniyete sahip.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Panasonic DMC-GF5K deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 1
 • 2
Seçiniz.
Seçiniz.
 • Bayan
 • Erkek 1
Seçiniz.
Toplam 3 yorum


Digital Versus

30 Nisan 2014

4

Panasonic Lumix GF5'in yeni arayüzü sayesinde kullanımı daha iyi ve yüksek hassasiyetlerde elde edilen fotoğraf kalitesinde gelişme kaydedilmiş. Sonuçta Lumix GF5 kullanımı keyifli ve tutarlı olan bir fotoğraf makinesi. Piyasada daha iyi modeller var ancak onlar şüphesiz ki daha iri boyutlarda ve daha pahalı olacaktır.

profil resmi


Fatih Kibar

'ın ürün yorumu:

| 4

4 Şubat 2014

idare eder bir ürün. açıkçası o zaman için daha fazla araştırma şansım olmamıştı. olympus e-pl serisini daha çok öneriyorlar. iso konusunda ve fotoğraf konusunda oldukça iyiymiş. bunu bu fiyattan pek tavsiye etmiyorum. Bu ürünü tavsiye etmiyorum.

profil resmi


Photography Blog

29 Ocak 2014

5

GF5; tartışmasız daha hızlı olan performansı, daha tam donanımlı bir yapıyı ve çok daha iyi olan fotoğraf kalitesini; insanları korkutmayan bir form faktöründe sunarak kompakt kullanıcılarını, bir üst seviyeye geçirmek için ikna etmeyi başarıyor. Değiştirilebilir lensli fotoğraf makinelerinin dünyasına ilk kez girmek için Panasonic Lumix DMC-GF5'yi şiddetle tavsiye ederiz.

profil resmi

Panasonic DMC-GF5K ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Panasonic DMC-GF5K Forumları

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

  PANASONİC MARKALI ÜRÜNLER

  BENZER ÜRÜNLER