"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


2.999

Toplam 1 mağazada bulundu

Fujifilm X-T1 En İyi Fiyatları

Fujifilm X-T1 aynasız makinelerinde en güclü temsilcisi.. Hava koşullarına dayanıklı su geçirmez gövdeye sahip..Saniyede 8 kare çekim yapabiliyor..Dahili Wİ-Fİ özelliği + Dahili EF-X8 Hot shoe flaşa sahip..Full HD 1080p Video Kaydı..Makineyi açtığınızda…

RD RD Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş

Takip et Karşılaştır

5 iyi insanın değerlendirmesi ile %90 memnuniyet aldı.

90
%100 bu ürünü tavsiye etti.

Fujifilm X-T1 özellikleri

Fujifilm X-T1 kullanıcı yorumları

Fujifilm X-T1, 27 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %82 memnuniyete sahip.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Fujifilm X-T1 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 5
Seçiniz.
Seçiniz.
 • Bayan
 • Erkek
Seçiniz.
 • Öğrenci 1
Toplam 5 yorum


Phardon Media

'nın ürün yorumu:

| 5

28 Temmuz 2015

Bu ürünü bir ay süre ile hem çekim, hem kullanım performansı açılarından değerlendirebildim. Şu linkte hazırladığım yazıyı da okuyabilirsiniz:
http://www.phardon.com/fujifilm-x-t1-inceleme/ Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

profil resmi


RD

'ın ürün yorumu:

| 5

9 Temmuz 2014

Fujifilm X-T1 aynasız makinelerinde en güclü temsilcisi.. Hava koşullarına dayanıklı su geçirmez gövdeye sahip..Saniyede 8 kare çekim yapabiliyor..Dahili Wİ-Fİ özelliği + Dahili EF-X8 Hot shoe flaşa sahip..Full HD 1080p Video Kaydı..Makineyi açtığınızda çok çabuk bir şekilde kullanıma hazır hale geliyor.Yüksek performans kapalı iken 0.5 sn'de hemen poz çekebiliyor.Retro görünüme sahip..Güzel bir makine şiddetle tavsiye ederim.

https://www.fujifilmshop.com/katalog/urun/x-t1

https://www.fujifilmshop.com/katalog/urun/x-t1__fujinon_18-55mm_f2,8-4_r_lm_ois_kit Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

profil resmi


Digital Versus

8 Nisan 2014

5

Fujifilm X-T1, olağanüstü bir fotoğraf makinesi. Birinci sınıf fotoğraf kalitesine, daha da hızlandırılmış genel tepki süresine, üzerinde daha çok düşünülmüş kontrollere ve bir elektronik vizöre göre şaşırtıcı derecede kullanımı keyifli ve rahat olan bir vizöre sahip. Aynasız hibritler bu kadar iyi olduğu zaman, değiştirilebilir lensli kompakt sistem piyasasının oldukça geliştiğini ve DSLR modellerine artık ciddi birer alternatif olduğunu söylememiz mümkün. Fujifilm X-T1 de bunun kanıtı zaten!

profil resmi


Ephotozine

19 Şubat 2014

5

Fujifilm X-T1 olağanüstü kalitede fotoğraflar çekebilecek kapasiteye sahip bir fotoğraf makinesi. Geniş çaplı seçeneklerde sabit odaklı ve zoom lenslerinin de mevcut olmasıyla birlikte, gelecekte hava şartlarına karşı dayanıklı lensler de piyasaya sürüldüğünde Fujifilm X-T1 hava şartlarına karşı dayanıklı mükemmel bir fotoğra makinesi olabilir. Fujifilm X-T1 aynı zamanda rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılmış bir model ve aynasız fotoğraf makinelerinin dünyasına henüz girmeyen kişilerin bu modeli almaya karşı koymaları gerçekten çok güç olacaktır.

profil resmi


Photography Blog

5 Şubat 2014

5

2013 yılında çıkan tüm kompakt sistemleri arasında Fujifilm X-T1 bize göre; boyutlar, hızlı performans, fotoğraf kalitesi ve kullanım arasındaki dengeyi en başarılı bir şekilde yakalayan model. Profesyonel tüketicilere yönelik değiştirilebilir lens sistemli bir fotoğraf makinesi istiyorsanız ve CSC veya DSLR fark etmiyorsa Fujifilm X-T1'i fazlasıyla ciddiye almayı kendinize bir borç bilmelisiniz.

profil resmi

Fujifilm X-T1 ürün görselleri

 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
 • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Fujifilm X-T1 Forumları

  ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN

  FUJİFİLM MARKALI ÜRÜNLER

  BENZER ÜRÜNLER