"iyi.net" en iyi teknoloji portalı…

Bilgisayar Kasası

(0 kayıt bulundu)

Bilgisayar kasası, bilgisayarınızı oluşturan dahili bileşenleri bünyesinde barındıran, üzerinde bulunan PSU sayesinde bilgisayarınıza güç sağlayan metal veya plastik kasalardır. Bilgisayar kasaları, boyutları, üzerinde bulunan güç kaynağı, soğutma tipi çeşitleri ve diğer ek özelliklerine göre sınıflandırılabilir. Boyutlarına göre ATX kasa, Mini ATX kasa ve Midi ATX kasa olarak ayrılır. Burada dikkat etmeniz gereken ihtiyacınız olan kasa boyutunu bilmenizdir. Mini ATX kasalara büyük bir anakart takamazsınız. Standart bir kullanıcı için kasa boyutu çok önemli olmasa da özellikle oyuncular için kasanın büyük olması hem soğutma hem de kolay upgrade etme bakımından çok önemlidir.

İyi.net’te en kaliteli bilgisayar kasası markalarını bulabilir bunların arasından ihtiyacınızı karşılayan pc kasası modelini seçebilirsiniz. Almak istediğiniz Asus kasalar, AOPEN kasalar, Cooler Master kasalar, Thermaltake ve Gigabyte bilgisayar kasalarından dilediğinizi seçebilir bu markaların modelleri hakkında yapılan kullanıcı yorumlarını okuyarak sizin için en uygun pc kasasına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. En uygun kasa fiyatlarını hızlı bir şekilde görebilir ve fiyat karşılaştırmaları yaparak en ucuz kasayı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Aldığınız bilgisayar kasası hakkında siz de görüşlerinizi ve incelemenizi iyi.net üzerinden paylaşarak bu marka ve model hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen insanlara yardımcı olabilirsiniz. Ya da güç kaynağından, malzeme kalitesinden, sesinden ya da soğutma performansından memnun kalmadığınız ürünler hakkında düşüncelerinizi yazarak insanların bu ürünleri alırken daha dikkatli olmalarını sağlayabilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE
    Görüntülenecek uygun kayıt bulunamadı…

MARKA
ÜRÜN FİYATI