"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Philips Avent 0 BPA PES Biberon 330ml 14620 ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Philips Avent 0 BPA PES Biberon 330ml 14620 ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Philips Avent 0 BPA PES Biberon 330ml 14620 özellikleri

AVENT 0% BPA PES Biberon 330ml   Tekli  Ekstra dayanıklı doğal besleme biberonu Paket içeriği: Doğal Biberon: 1 adet Ürünün Özellikleri: Huzursuzluğu önemli ölçüde azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Son derece dayanıklıdır. (Ekstra dayanıklılık için bal renkli BPA içermeyen PES malzeme) Temizlemesi kolaydır. (Kolay temizleme için sadece üç bileşen) Bebeğinizin artan ihtiyaçlarını karşılamak için beş farklı emzik akış hızı bulunmaktadır. Bu biberon, BPA içermeyen bir malzeme olan PES'den yapılmıştır. Tek parça antikolik valf sistemi sayesinde havanın bebeğinizin midesi yerine biberona girmesini sağlar. Neden bu ürünü tercih etmelisiniz? Özellikle geceleri daha az huzursuzluk, daha az gaz sancısı!
Kolik olarak bilinen huzursuz ve hırçın davranışlar, bebeklerde en çok bilinen ağlama tutumudur. Klinik çalışmalar, Philips Avent Biberonun kolik ve huzursuzluğu önemli ölçüde azalttığını göstermektedir. Klinik bir çalışma, Avent biberon ile beslenen 2 haftalık bebeklerin klasik biberonla beslenen bebeklere kıyasla, özellikle geceleri, daha az kolik sorunu yaşadığını göstermiştir. Emzirmenin besleme yöntemleri arasında en iyisi olduğuna inanıyoruz. Ancak, sadece siz ve doktorunuz sizin için hangi yöntemin daha iyi olduğunu bilebilirsiniz. Seçiminiz ne olursa olsun, ödüllü besleme ürünleri serisiyle Philips AVENT'in kararınızı destekleyeceğine güvenebilirsiniz. Doğal Besleme Biberonlarımızın koliği azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Ayrıca, sağlıklı ve etkin bir beslemeyi kolaylaştıracak şekilde bebeğin doğal ritmiyle birlikte çalışırlar. Dahili antikolik valfi bebeğinizin, süt akışını emzirmeye benzer şekilde kontrol edebilmesine olanak sağlar. Klinik kanıt Klinik bir çalışma, Philips AVENT Biberon ile beslenen iki haftalık bebeklerin klasik biberonla beslenen bebeklere kıyasla daha az kolik sorunu yaşadığını göstermiştir. Doğal şekilli emzik ve bebeğinizin akışı emzirmeye benzer şekilde kontrol edebiliyor olması, meme ile biberonun kolayca birleştirilebilmesini sağlar. Bebeğiniz beslenirken AVENT emzik eteğindeki valfler esneyerek, şişeye hava girmesine olanak veririr. Dolayısı ile vakum oluşmasını engeller. Bu, bebeğin bibronu anne göğsünü emdiği şekilde emebilmesini sağlar. Çıkan ıslık benzeri hafif sesi dinleyin ve hava kabarcıklarının sütün yüzeyine çıkarak patladığını görün. Bu, havanın bebeğin midesine değil biberonun içine gittiğinin garantisidir.  Yenidoğan Akışı | 0M+
1 delikYavaş Akış | 1M+
2 delikOrta Akış | 3 Ay+
3 delikHızlı Akış | 6M+
4 delik Akış ayarlı | 3M+ Yumuşak Silikon Emzik
Delikli Kesim, ekstra hızlı akış sağlar ve daha koyu sıvıları alabilir. Şişenin emzik üzerindeki I, II veya III işaretlerini bebeğin burnu ile aynı hizaya getirerek akış hızını değiştirebilirsiniz.   ]]> 0 BPA PES Biberon 330 ml 14620, 0BPAPESBiberon330ml14620 olarak da bilinir.Philips Avent 0 BPA PES Biberon 330ml 14620 kullanıcı yorumları

Philips Avent 0 BPA PES Biberon 330ml 14620 için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Philips Avent 0 BPA PES Biberon 330ml 14620 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Philips Avent 0 BPA PES Biberon 330ml 14620 ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Philips Avent 0 BPA PES Biberon 330ml 14620 Forumları

    Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN