"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Nuby 9925 Kulplu Bardak (9925 nby) ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Nuby 9925 Kulplu Bardak (9925 nby) ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Nuby 9925 Kulplu Bardak (9925 nby) özellikleri

Ürün Özellikleri :

Kolay ve rahat kullanımı ile özel olarak tasarlanan damla akıtmaz bardak, biberondan bardağa yeni geçiş yapan bebekler için mükemmel bir üründür. Bardağın benzersiz şekli ve yumuşak silikon emziğiyle bebeğiniz biberondan bardağa geçmeyi zahmetsiz başaracaktır. Özel kulpları bebeğinizin kavrama konforunu ve sıkı tutmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Nuby damla akıtmaz bardağın valfsız, sızdırmaz tasarımı sayesinde bebeğiniz zahmetsiz olarak biberondan bardağa geçecektir.

Su oluklu yumuşak silikonlu emzik, damlatmayı ve saçılmayı önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bebeğinizin yaptığı emme işlemi ile eşsiz su oluklu yumuşak silikon emzik sıvı akışına izin verir. Su oluklu silikon emzik bir yandan bebeğinizin yeni çıkan dişlerine ve hassas diş etlerine dikkat ederken diğer yandan emme işlemi bittiğinde sıvının saçılıp damlamamasını sağlar.

Bardak cıvıl cıvıl renklerde, şeffaf kırılmaz ve bisfenol A içermeyen plastik maddeden yapılmıştır. Sadece sıvı ısıtmak için mikrodalga fırında kullanılır. Sıvılar ısıtılırken her zaman kapak ve emzik çıkartılmış olmalıdır.

Ilk kullanımdan ve son kullanımdan sonra yıkayınız. Bardağın 34'üdolu olacak şekilde sıvı ile doldurunuz. Herhangi bir sızmayı önlemek için kapağı sıkıca kapatınız.

Bulaşık makinesinin üst rafında veya elde sıvı sabun kullanarak yıkayınız. Temiz su ile iyice çalkalayarak durulayınız.

UYARI KAYNATILMAZ: Su harici sıvıların uzun süre emilmesi diş çürüklerine neden olabilir. Her hangi bir kazayı önlemek için bebeğinizin bardakla birlikte yürümesine ve koşmasına izin vermeyiniz. Bardağın emziği dişlik gibi kullanılmamalıdır. Her hangi bir boğulma tehlikesine karşı silikon emziğin bebeğiniz tarafından çiğnenmesine izin vermeyiniz. Emziği yırtıklara karşı sürekli kontrol edin yıpranmış emzikleri yenisi ile değiştiriniz. Basınç yapıp sızıntıya neden olabileceği için karbonatlı ve gazlı içeceklerde bardağı asla kullanmayınız. Bebeğinizi beslerken sıvının ısısını her zaman kontrol ediniz.

Bebeğinizi her hangi bir bebek gereci kullandığında daima denetim altında tutunuz.
9925 Kulplu Bardak 9925 nby, 9925KulpluBardak9925nby olarak da bilinir.Nuby 9925 Kulplu Bardak (9925 nby) kullanıcı yorumları

Nuby 9925 Kulplu Bardak (9925 nby) için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Nuby 9925 Kulplu Bardak (9925 nby) deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Nuby 9925 Kulplu Bardak (9925 nby) ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
  • Ürün fotoğrafı
  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Nuby 9925 Kulplu Bardak (9925 nby) Forumları

    Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN