"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Medela Special Needs Ozel Amacli Biberon ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Medela Special Needs Ozel Amacli Biberon ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Medela Special Needs Ozel Amacli Biberon özellikleri

Medela Special Needs - ;Haberman Feeder Ö;zel Amaç;lı Biberon

Yarık dudaklı/ yarık damaklı bebekler, ameliyattan sonra gü;ç;sü;z dü;şmü;ş bebekler, Down Sendromu yada Pierre Robin Sendromlu bebekler gibi ciddi beslenme problemi ç;eken bebekler iç;in kullanılması uygundur. Bu ü;rü;n zayıf emme refleksli bebekler iç;in kullanılmamalıdır.

Kullanımı: Kullanmadan ö;nce, membranı valf yü;zeyinden ayırın. Tü;m parç;aları yıkayın ve steril edin ö;rne-  ; ğin, 3-5 dakika kireç;ten arındırılmış su ile kaynatın yada otoklavlayın. Emzik eskiyen ve yırtılan bir ü;rü;n dü;r ve gerektiğinde değiştirilmelidir.  ; Valf ve Biberonu Monte Etme : 1 Membranı valf yü;zeyi ü;zerine bastırın, bö;ylece tesbit tapası tamamiyle boşluğun ü;zerine gelecektir. 2 Biberon iç;erisine gerekli miktarda besin koyun. 3 Birleştirilmiş valfi biberon ağız ç;evresine yerleştirin. membran ve yü;ksek jantlı valf yü;zeyinin yukarı- ; ; ; ya doğru yerleştirilmiş olduğundan emin olun 4 Emziği valf yü;zeyinin ü;zerine yerleştirin ve kapakla birlikte bü;tü;n parç;aları sıkıştırın.  ; Emzik Kısmını Doldurma:  ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 1 Biberonu yukarı doğru tutun ve emzik yardımıyla bir miktar havayı sıkıştırın.  ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 2 Sıkıştırmaya devam edin ve biberonu baş aşağı ç;evirin. 3 Sonra boşaltın ve bir miktar sü;t emziğe girecektir. 4 Emzik dolana kadar bu işlemi bir kez daha tekrarlayın.  ; Akış Hızının Kontrol Edilmesi: Emzik, bebeğinize gö;re ayarlanabilen delikli valfe sahiptir. Akış hızı, mi nimum akış iç;in enkısa ç;izgi, orta akış iç;in orta ç;izgi, maksimum akış iç;in enuzun ç;izgi olmak ü;zere em zik ü;zerinde ü;ç; ç;izgiyle gö;sterilir.  ; Delikli Valf Nasıl Ç;alışır a Yatay delik: Basınç;, minimum akışı iç;in valfin kapalı durumunu korur. b Kö;şegen delik: Orta akış iç;in valf bir parç;a aç;ılır. c Dikey delik: Basınç; maksimum akış iç;in valfi aç;ar. Eğer bebeğiniz beslenmeye başlamadan ö;nce emziğe alışmaya ihtiyacı varsa minimum akış kullanılır. Akış hızını ayarlayabilmek iç;in emzik ç;evrilir. Istenilen ç;izgi minimum, orta, maksimumbebeğinizin burun hizasına getirilir.  ; Eğer gerekirse beslenmesi iç;in bebeğinize yardım edebilirsiniz . Bebeğinizin ağzına kü;ç;ü;k bir miktar sü;tü;n gitmesi iç;in emziği yumuşak bir şekilde sıkıştırıp bırakın . Sı kıştırma işlemini tekrarlamadan ö;nce bebeğin emmesi iç;in zaman bekleyin.  ; Temizleme ve Sterilizasyon: Ilk kullanımdan ö;nce ve gü;nde bir kere:Biberonun ayrılabilen parç;aları 3- 5 dakika kaynatılmalıdır. Kireç; birikimivalfin ç;alışmasını etkileyebilirazaltmak iç;in damıtılmış su kullan manızı tavsiye ediyoruz. Bü;tü;n parç;alar bulaşık makinesinde temizlenmek iç;in uygundur. Hastanelerde kullanıldığında bü;tü;n ayrılabilen parç;a 134derecede 1 dakika yada 125 derecede 15 dakika otoklav e dilebilir. Sterilizasyon boyunca tehlikeden kaç;ınmak iç;in parç;alar ü;zerine dış baskı uygulamadan sterili ze edilmelidir.
Her kullanımdan sonra: Her kullanımdan sonra Haberman besleyicinin temizlenmesini tavsiye ediyo ruz. Eğer emzik ü;zerinde bir miktar sü;t varsa kapağı aç;madan ö;nce yatay bir şekilde tutarak lavaboyaboşaltın. Sü;tü;n dö;kü;lmesini ö;nlemek iç;in valf emziğin . iç;erisinde bırakılır. Haberman besleyici ayrı alın ve valfin emzikten ayrıldığından emin olun. Sıcak kö;pü;klü; su iç;erisinde yıkayın ve soğuk su ile durula yın. Bü;tğn parç;aları kuru ve temiz bir havlu ü;zerinde kurumaya bırakın.  ; SpecialNeedsOzelAmacliBiberon olarak da bilinir.Medela Special Needs Ozel Amacli Biberon kullanıcı yorumları

Medela Special Needs Ozel Amacli Biberon için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Medela Special Needs Ozel Amacli Biberon deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Medela Special Needs Ozel Amacli Biberon ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Medela Special Needs Ozel Amacli Biberon Forumları

    Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN