"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Dr Brown's Dogal Akis Standart Cam Biberon 120 ml ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Dr Brown's Dogal Akis Standart Cam Biberon 120 ml ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Dr Brown's Dogal Akis Standart Cam Biberon 120 ml özellikleri

Dr. Brown Standart Doğal Akış 120ml. PP Biberon (155) Dr. Brown Standart Doğal Akış 120ml. Biberon (155) 1. Aşama Emzik Ile
Kolik Sancısını Gaz ve Kusmayı Azaltır (Polikarbonat) Doğal Akışlı Biberon
Amerikalı bir doktor tarafından özel olarak tasarlanan Dr. Brown`s Doğal akış biberonu, patentli havalandırma sistemi ile bebeğinizin sağlığının korunmasına katkıda bulunacaktır.
Biberon içinde hava kabarcıkları ve vakum oluşmasını önleyerek kolik sancısını, geğirmeyi, kusmayı ve gazı en az seviyeye indirir.
Posizitf basınç sağlayan sistemimiz, bebeğinizin aşırı güz harcamsını önler doğal akışı ile anne göğüsünden emmeyi anımsatır.
sadeliği ile diğer biberonlardan farklı görünür ve farklı çalışır. Bebeğinize mümkün olan en iyi korumayı vermenin en doğal yolu Dr. Brown`s Akış biberonudur.
Ürünün Teknik Detayları:
1- Patentli özel hava dolaşım sistemi, biberonun içinde vakum ve hava kabarcıklarının oluşmasını önler.
2-Özel dolaşım sistemi sayesinde hava, borudan geçerek anne sütü veya mamanın üst kısmında birikir.
3-Sıvının doğal akşı, bebeğin beslenme sırasında aşırı çaba ve emme gücü harcamasını önler. Anne sütü emmeye eşdeğer akış sağlar. Bu sayede gaz sancıları, kolik , aşırısalya akışı vekusma minimum seviyeye indirilir.
4-Anne sütü veya mama tabii ve kesitisiz bir şekilde akarken, hava mamaya karışmadan biberonun üstünde birikir. Böylece kulakta sıvı birikmesinin başlıca nedeni olan emzik çökmesi önlenir.
5-BPA içermez.

  Dr. Brown s 1996 da bir Doktor tarafından tasarlanan ve 1997de patenti alınan Dr. Browns biberonları iç hava akış yapısı olan tek biberondur. Dünyada Dr. Browns biberonları bebekte gaz oluşmasını önleyen bu yapısı ile bilinmektedir ve tercih edilmektedir. Patentli Iç Hava Sistemi, aşırı hava akışını ve negatif basıncı yok eder. Biberon içinde hava kabarcıkları ve vakum oluşmasını önleyerek kolik sancısını, geğirmeyi, kusmayı ve gazı en az seviyeye indirir. Bebeğin büyümesi sırasındaki birçok aşama için değişik amaçlı farklı biberon emziklerinin de sunulduğu bu kampanyada biberon çeşitleri de bebeğin beslenme düzeylerine göre ayrışmaktadır DogalAkisStandartCamBiberon120ml olarak da bilinir.Dr Brown's Dogal Akis Standart Cam Biberon 120 ml kullanıcı yorumları

Dr Brown's Dogal Akis Standart Cam Biberon 120 ml için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Dr Brown's Dogal Akis Standart Cam Biberon 120 ml deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Dr Brown's Dogal Akis Standart Cam Biberon 120 ml ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Dr Brown's Dogal Akis Standart Cam Biberon 120 ml Forumları

    Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN