"iyi"sini bulmanın en kolay yolu…


0 —  TL'DEN
BAŞLAYAN FİYATLAR

En ucuz fiyatlar çok yakında burada!

Üzgünüm, Dr Brown's Dar Agizli Cam Biberon 240ml ürünü için henüz fiyat rehberi bulunamadı.

Dr Brown's Dar Agizli Cam Biberon 240ml ürününü en ucuza nereden alacağınızı kısa süre içerisinde burada bulabilirsiniz.
Takip et Karşılaştır

0 iyi insanın değerlendirmesi ile %0 memnuniyet aldı.

0

Dr Brown's Dar Agizli Cam Biberon 240ml özellikleri

 ;; ;1996da Amerikada tasarlanan ve 1997de patenti alınan Dr. Browns biberonları iç; hava akış yapısı olan tek biberondur. Dü;nyada Dr. Browns biberonları bebekte gaz oluşmasını ö;nleyen bu yapısı ile bilinmektedir ve tercih edilmektedir. Patentli Iç; Hava Sistemi, aşırı hava akışını ve negatif basıncı yok eder. Biberon iç;inde hava kabarcıkları ve vakum oluşmasını ö;nleyerek kolik sancısını, geğirmeyi, kusmayı ve gazı en az seviyeye indirir. Bebeğinizin aşırı gü;ç; harcamasını ö;nler doğal akışı ile anne gö;ğü;sü;nden emmeyi anımsatır. ; Yaş: 0 AY  ;Doğumdan itibaren ;; Paket Iç;eriği :  ;240 ml Cam Biberon, Emniyet pulu, 1. Aşama Silikon Biberon Emziği,  ;Korucuyu kapak; Markanın ait Olduğu ü;lke : Amerika ;; Isıya dayanıklı Cam malzemeden yapılmıştır; Patentli ö;zel hava dolaşım sistemi, biberonun iç;inde vakum ve hava kabarcıklarının oluşmasını ö;nler. ; Ö;zel dolaşım sistemi sayesinde hava, borudan geç;erek anne sü;tü; veya mamanın ü;st kısmında birikir. ; Sıvının doğal akşı, bebeğin beslenme sırasında aşırı ç;aba ve emme gü;cü; harcamasını ö;nler. Anne sü;tü; emmeye eşdeğer akış sağlar. Bu sayede gaz sancıları, kolik , aşırı salya akışı ve kusma minimum seviyeye indirilir. ; Anne sü;tü; veya mama tabii ve kesitisiz bir şekilde akarken, hava mamaya karışmadan biberonun ü;stü;nde birikir. Bö;ylece kulakta sıvı birikmesinin başlıca nedeni olan emzik ç;ö;kmesi ö;nlenir. ; Mama veya sü;tü;n hava ile temas etmesini ö;nleyerek sü;tteki C vitamini oranını korur; Temizlenme Ö;zellikleri : Parç;aların tamamı kaynatılabilir, sterlize edilebilir Dar Agizli Cam Biberon 240 ml, DarAgizliCamBiberon240ml olarak da bilinir.Dr Brown's Dar Agizli Cam Biberon 240ml kullanıcı yorumları

Dr Brown's Dar Agizli Cam Biberon 240ml için henüz kimse deneyim paylaşmamış.
Sizde deneyim paylaşmak için yukarıdaki yorum ekle linkini tıklayabilirsiniz.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötü Kötü Fena değil İyi Çok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Dr Brown's Dar Agizli Cam Biberon 240ml deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum bulunmadı.
Toplam 0 yorum

Dr Brown's Dar Agizli Cam Biberon 240ml ürün görselleri

  • Ürün fotoğrafı
Ürün resmi

Dr Brown's Dar Agizli Cam Biberon 240ml Forumları

    Henüz başlık oluşturulmamış. Merak ettiğiniz konularla ilgili başlık oluşturmak için buraya tıklayın.

    ÜRÜNLERİ KARŞILAŞTIRIN